Maar Maasstad welquote:Op dinsdag 19 maart 2013 21:50 schreef kwiebuske het volgende:
[..]
dalen heeft geen treinstation
nieuw amsterdam wel, moet je alleen nog uurtje lopen
maar daar is de stok niet .......quote:
In Maassluis is er één, dat is niet zo ver.quote:Op woensdag 20 maart 2013 08:48 schreef Maringo het volgende:
[..]
Maasland heeft helemaal geen treinstation.
Ik ben zaterdag ook in de buurtquote:Op donderdag 21 maart 2013 18:17 schreef JJH het volgende:
Dalen is bij mijn schoonouders om de hoek.
het is nog wel drie kwartier verderop hoor.quote:Op donderdag 21 maart 2013 18:20 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Ik ben zaterdag ook in de buurt
Woon je toevallig in het westen?quote:Op zondag 24 maart 2013 11:05 schreef Rockfire het volgende:
Volgend weekend ben ik in de buurt, dan zit ik daar in een vakantiehuisje. Als hij er dan nog ligt ga ik hem wel even halen
Jammer, valt net buiten het gebied waarin ik gek genoeg ben om kilometers voor een stukje hout te maken.quote:
Jullie worden vast niet gelukkig als ik hem ergens in de Wolden neerleg.quote:Op donderdag 28 maart 2013 20:36 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb een Drenthe topic even een schopje gegeven en dit topic gepromoot, hopelijk gaat er weer iets gebeuren binnenkort
Elke verplaatsing maakt het spel weer actief en die verplaatsing is al een beetje de bewoonde wereld opquote:Op donderdag 28 maart 2013 20:43 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Jullie worden vast niet gelukkig als ik hem ergens in de Wolden neerleg.
Dalen heeft wel een treinstation, maar gezien waar hij ligt is dat nog een aardig eindje lopenquote:Op dinsdag 19 maart 2013 21:50 schreef kwiebuske het volgende:
[..]
dalen heeft geen treinstation
nieuw amsterdam wel, moet je alleen nog uurtje lopen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |