quote:Op woensdag 13 maart 2013 09:58 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Genaamd Saferio, gevangenis, kind verwekt op 15 jarige leeftijd. Dat moet haast wel een hoogblonde Fries zijn.
Wat zien die grietjes toch in zo'n asociale loser? Dan moet er toch iets in je eigen opvoeding zijn misgegaan?quote:Op woensdag 13 maart 2013 09:59 schreef Ambipur het volgende:
[..]Laten we de Nederlandse hierin vooral negeren.
Ja,maar die hoopte natuurlijk op een mooi halfbloedje met hem, want dat zijn zulke mooie kindjes.quote:Op woensdag 13 maart 2013 09:59 schreef Ambipur het volgende:
[..]Laten we de Nederlandse hierin vooral negeren.
Dat zijn ook mooie kinders..quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:04 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Ja,maar die hoopte natuurlijk op een mooi halfbloedje met hem, want dat zijn zulke mooie kindjes.
Fixed.quote:Rotterdammer Buitenlander Sefario D. en zijn vriendin smeedden een plan.
Welnee. Iemand vermoorden voor ¤7,50 is heel normaal. Iemand vermoorden voor ¤100.000 euro ook.quote:Saferio D (20), vindt niet dat er bij hem een steekje los is: 'Nee, er is niks aan de hand met mij.'
Wat begrijp jij niet aan het feit dat de maatstaf van het hele onderzoek niet zuiver isquote:Op woensdag 13 maart 2013 09:51 schreef Deetch het volgende:
[..]
Artikel niet begrepen? Het gaat om de vergelijking met europa en niet over de ontwikkeling van de strafmaat.
Waarschijnlijk gewoon in Rotterdam geboren en getogen.quote:
het kan anders...het kan beter.quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:22 schreef DS4 het volgende:
16 jaar cel lijkt mij inderdaad een prima straf.
Het is altijd een combinatie van zowel afkomst als opvoeding. Soms helpt de beste opvoeding niet, maar ik betwijfel of hij die heeft gehad.quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:28 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Waarschijnlijk gewoon in Rotterdam geboren en getogen.
Je kan het wel op zijn afkomst gooien, maar het is een gewoon een "product" van onze samenleving.
Ik begrijp de redenatie maar volgens mij wordt er meer aandacht aan de methode besteedt dan aan de werkelijke cijfers.quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:07 schreef Serieus_Persoon het volgende:
[..]
Wat begrijp jij niet aan het feit dat de maatstaf van het hele onderzoek niet zuiver is
Heb jij begeleiding of zit je ver genoeg van de bewoonde wereld dat je geen gevaar bent voor de samenleving?quote:
If you can't do the time, don't do the crime.quote:
Door de lasagne?quote:Al op 15-jarige leeftijd verwerkte D. een zoontje,
Ik denk eerder een product van zijn (afwezige) familie en opvoedingquote:Op woensdag 13 maart 2013 10:28 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Waarschijnlijk gewoon in Rotterdam geboren en getogen.
Je kan het wel op zijn afkomst gooien, maar het is een gewoon een "product" van onze samenleving.
Hij had beter een dochter kunnen verwekkenquote:Op woensdag 13 maart 2013 10:39 schreef OProg het volgende:
Ik vrees dat dat reeds verwekte kind ook niet echt een pareltje voor de samenleving is.
ik zit meer dan perfect....serieus antwoordquote:Op woensdag 13 maart 2013 10:32 schreef DS4 het volgende:
[..]
Heb jij begeleiding of zit je ver genoeg van de bewoonde wereld dat je geen gevaar bent voor de samenleving?
Serieuze vraag.
de succesvolle marketing van het UWV...quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:39 schreef OProg het volgende:
Ik vrees dat dat reeds verwekte kind ook niet echt een pareltje voor de samenleving is.
Weer wat anders dan paard door de lasagne.quote:
Ja, wat is dat toch met die Antilianen dat ze van die pseudo-Italiaanse namen (maar dan fout geschreven) gebruiken?quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:41 schreef JeMoeder het volgende:
Saferio, alleen vanwege die naam zou hij al vast moeten zitten.gore tyfusrat.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |