Wat doe jij 's nachts in nachtbagger? Iig niet slapen voor de gainzz.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:53 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Eerlijk is eerlijk. Wij vergeten soms dat er ook mensen zijn die een 'normaal' bestaan leiden en niet zo dedicated als ons zijn. Mijn collega (met die hoge cholesterol en triglyceriden) wilt dus wat advies. Ik vertelde haar dat er twee manieren zijn: 1. Alles wegen en berekenen en 2. Zo natuurlijk mogelijk eten (waardoor je niet hoog in de kcal komt). 1 Is simpelweg niet te doen voor haar wegens 5 mannen thuis die ook moeten eten, ze geen tijd heeft en het gewoon niet handig is. In dit geval klinkt 2 veel beter.
Maarja, ik heb voornamelijk een schijthekel aan dat LIF clubje omdat ze zo eigenwijs als de tering zijn. Die collega van mij die luistert en wilt graag leren. Zijn twee verschillen.
Laatst ook in Nachtbagger. Krullenbolletje squat 50x per dag op lichaamsgewicht. Ik vond dat onzin, maar nee, dit MOEST zo want dan dan krijg je geen gespierde bovenbenen.Zulke mensen mogen gewoon de tering krijgen, omdat ze niet willen leren.
als je dat ding om hebt dan het hoofdje tussen die riem en je buik doen en dan lekker trillen damn eindeloze zaadlozingenquote:Op dinsdag 12 maart 2013 22:06 schreef 16meter het volgende:
betweter is ook wat mooier ddan beterweter yuri!!!
ik kreeg n harde paal va nbetterbelly echt supper!
Sowieso krullenholletje.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:55 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
14-jarig kind dat jou gaat vertellen hoe het moet
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 22:07 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
als je dat ding om hebt dan het hoofdje tussen die riem en je buik doen en dan lekker trillen damn eindeloze zaadlozingen
In Yugoslavia gains wait for you.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 22:07 schreef Bendoe het volgende:
[..]
Wat doe jij 's nachts in nachtbagger? Iig niet slapen voor de gainzz.
barca moet fysiek kapot gemaakt worden . wat een vies team vind ikdatquote:Op dinsdag 12 maart 2013 22:09 schreef Ethanolic het volgende:
even wat anders wat vinden jullie van die afslachting van milan?? hahaha
Ik hoop dat die Busquets zijn scheen en kuitbeen breekt over een polletje.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 22:10 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
barca moet fysiek kapot gemaakt worden . wat een vies team vind ikdat
nee thnx heb vanmiddag nog zaad geloost (internet white knight/10)quote:Op dinsdag 12 maart 2013 22:11 schreef Bendoe het volgende:
Zoek maar op haar fobo. Staat genoeg fapmateriaal.
Sowieso eten BB'ers veel meer en lekkerder dan die huisvrouwtjes met hun cracker-diëten.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:55 schreef Seam het volgende:
[..]
Ja verschrikkelijk, maar ik vind het ook erg dat mensen denken dat ze geen verandering in hun leefstijl nodig hebben. Zoveel moeite is het niet, 3/week 1 uurtje naar de sportschool en gewoon nadenken bij wat je eet. Voldoende lekker eten wat je gewoon naar binnen kunt werken, daar is echt niet zoveel inspanning of verandering voor nodig.
Ah, die. Die ene gozer heeft er ook een 'lean' versie van gemaakt:quote:Op dinsdag 12 maart 2013 22:43 schreef Jahr00n het volgende:
deze ga ik maken op refeed dag fucking nice
Die dingen van leanbodylifestyle maak ik nog wel eens. Tasted ben ik wel op geabonneerd maar dat is zo veel werk altijd om te maken.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 22:47 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ah, die. Die ene gozer heeft er ook een 'lean' versie van gemaakt:
Sowieso die channel waarvan jij het filmpje postte:
![]()
True. Gemak gaat voor.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 22:52 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Die dingen van leanbodylifestyle maak ik nog wel eens. Tasted ben ik wel op geabonneerd maar dat is zo veel werk altijd om te maken.
gewoon een sterke endo die hard traint en veel eetquote:Op dinsdag 12 maart 2013 22:56 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
True. Gemak gaat voor.
Haha. Ik vraag mij echt af hoe vaak hij op die manier eet, vanwege z'n fysiek. Of hij juiced.Hij wordt wel gesponsord door bodybuilding.com hé.
Ja haal gewoon zo'n cheape Princess van 20 euro. Werkt perfect.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 23:04 schreef 16meter het volgende:
[..]
gewoon een sterke endo die hard traint en veel eet
fysiek is ook weer niet zo spectaculair
(furiouspete bedoel je toch?)
kun je op zo'n contactgrill, die jij hebt, trouwens ook goed tosti's maken?
True, maar die maaltijden bevatten fucking veel kcals hoor.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 23:04 schreef 16meter het volgende:
[..]
gewoon een sterke endo die hard traint en veel eet
fysiek is ook weer niet zo spectaculair
(furiouspete bedoel je toch?)
kun je op zo'n contactgrill, die jij hebt, trouwens ook goed tosti's maken?
Bereid je kipfilets ook op die grill? Ik vind dat die dingen echt heel droog worden daarmee.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 23:12 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik had vandaag zin om een protein ijsje te eten na aanleiding van die protein recepten site van gisteren. Gelukkig hadden we magere yogurt in de koelkast staan. Heb ik 300ml yogurt genomen met een scoop whey en creatine. Twee uurtjes in de diepvries en je hebt een half ijsje.
[..]
True, maar die maaltijden bevatten fucking veel kcals hoor.
Er zitten drie standen op: 1. Groenten 2. Tosti's en 3. Vlees/Vis etc. Ik heb er geen tosti op gemaakt maar op mijn oude Tefal grill waren de tosti's ook altijd lekker. Uit de reviews lezende maken erg veel mensen hem op de deze grill (die ik nu heb) en is het erg lekker. Sowieso is het een prima investering!
Dat ga ik morgen proberen man. Heb hem vandaag pas binnengekregen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 23:17 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Bereid je kipfilets ook op die grill? Ik vind dat die dingen echt heel droog worden daarmee.
Ben ook wel benieuwd.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 23:19 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Dat ga ik morgen proberen man. Heb hem vandaag pas binnengekregen.Ik hou je op de hoogte.
Hahahaha. XDDquote:Op dinsdag 12 maart 2013 23:32 schreef 16meter het volgende:
[..]
Ben ook wel benieuwd.
Ik eet bijna geen vlees meer omdat ik 't kut vind om te bereiden. Op zo'n grill lijkt me wel chill. (RIJMT xD)
Mjah dat probleem houd je wel hoor met zo'n grill. Als je het te lang laat liggen wordt het net zo droog.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 23:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Hahahaha. XDD
True. Ik werd gek omdat de kipfilet elke keer ranzig as fuck was. Resultaat is dat ik ontzettend lang over het eten doe.Hopelijk wordt het lekker. Vlees goed koken is ook een kunst an sich.
Same here. Keep us posted, mattie.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 23:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Hahahaha. XDD
True. Ik werd gek omdat de kipfilet elke keer ranzig as fuck was. Resultaat is dat ik ontzettend lang over het eten doe.Hopelijk wordt het lekker. Vlees goed koken is ook een kunst an sich.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |