ik denk iets van 9%quote:Op maandag 11 maart 2013 13:39 schreef Panzermaus het volgende:
!
Hoeveel bf% is die tweede foto ongeveer? En dem legz inderdaad, ohmygattie. Zou me zo laten impregneren door die man.Dat teardrop.
Laat hem maar eens een rondje van 5km hardlopen. Hij kan dat niet eens. Ik heb liever gewoon functionele kracht en spieren. Lekker toned. Lekker afgetraind.quote:Op maandag 11 maart 2013 13:39 schreef Panzermaus het volgende:
!
Hoeveel bf% is die tweede foto ongeveer? En dem legz inderdaad, ohmygattie. Zou me zo laten impregneren door die man.Dat teardrop.
Gatver die obliques man wat een uitstekende gezwellen lijken dat nu.quote:Op maandag 11 maart 2013 13:50 schreef Panzermaus het volgende:
Wie gaat er nog hardlopen wanneer je eruit ziet alsof je uit marmer gehouwen bent.
[ afbeelding ]
HNNG
holy fucking
[ afbeelding ]
back brah.
5ft10. Mooi Panzerstreven na een fietstocht of twee.![]()
de justin bieber lookquote:Op maandag 11 maart 2013 13:52 schreef Weissman het volgende:
Dit is te gespiert en niet mooi :$
ik heb liefer zoiets, beetje spiere sixpeck
[ afbeelding ]
eat clen, tren hard, test yourselfquote:Op maandag 11 maart 2013 13:53 schreef Panzermaus het volgende:
[ afbeelding ]
Even serieus, hoe krijgt hij in godsnaam die veins zo dik.
hij traint sws minstens 6x per weekquote:Op maandag 11 maart 2013 13:50 schreef Panzermaus het volgende:
Wie gaat er nog hardlopen wanneer je eruit ziet alsof je uit marmer gehouwen bent.
[ afbeelding ]
HNNG
holy fucking
[ afbeelding ]
back brah.
5ft10. Mooi Panzerstreven na een fietstocht of twee.![]()
beestquote:
Godverdomme wat een blaag is het toch ook.quote:
Ik wil mezelf ook volgooien met hormonen en beestachtige gains kunnen maken.quote:Op maandag 11 maart 2013 14:01 schreef 16meter het volgende:
[..]
eat clen, tren hard, test yourself
[..]
hij traint sws minstens 6x per week
moet wel
en veel pindakaas op brood
btje tegestrijdig :Squote:Op maandag 11 maart 2013 14:13 schreef Panzermaus het volgende:
Drugs, not even once.
Ik wil mezelf ook volgooien met hormonen
Denk niet dat ik er ooit aan begin. Er lopen hier een paar rond die aan de saus zitten, zijn ook best wel huge ass motherfuckers. Ze zijn alleen niet zo snugger allemaal.quote:
wie denkt er dat je dan homo bent?quote:Op maandag 11 maart 2013 14:19 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Denk niet dat ik er ooit aan begin. Er lopen hier een paar rond die aan de saus zitten, zijn ook best wel huge ass motherfuckers. Ze zijn alleen niet zo snugger allemaal.Dat dere potential wanneer je weet wanneer je mee bezig bent en alle puntjes op de i zet... Miauw...
Ik geloof best dat je heel ver kunt komen als natural (met goede genetics etc), maar toch, dan train je al snel 5-6 jaar ofzo. Ik ben nu 20, als je op je 26e met zo'n fysiek rondloopt ben je al gauw een soort van Borstbroer die zijn jeugd wil inhalen en denkt iedereen dat je homo bent.Natuurlijk train je in de eerste plaats voor jezelf, maar het is toch fantastisch als je zo'n Zeus-fysiek rockt in je early twenties.
Hangt ervanaf wat je doet natuurlijk. Als je een beetje shirtloos op festivals rond gaat lopen met de rest van je aesthetic no homo buddies zullen mensen dat wel gaan denken ja.quote:Op maandag 11 maart 2013 14:19 schreef Panzermaus het volgende:
als je op je 26e met zo'n fysiek rondloopt ben je al gauw een soort van Borstbroer die zijn jeugd wil inhalen en denkt iedereen dat je homo bent.![]()
dit is echt pijnlijk om te kijkenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |