ja 11 was ook gewoon in mijn hoofd. en omdat iemand nu even niet reageert is niet een reden om mensen gelijk uit je regio te schoppen.quote:Op woensdag 6 maart 2013 23:10 schreef mschol het volgende:
[..]
de laatste info was dat jullie voor een 11 speler regio gingen
wie moet ik verhuizen?
pleur ik m'n vpn verbindingen mooi weg. nog ff een uurtje keihard afberen en dan gaan we.quote:
quote:Op woensdag 6 maart 2013 23:11 schreef dekkered het volgende:
[..]
ja 11 was ook gewoon in mijn hoofd. en omdat iemand nu even niet reageert is niet een reden om mensen gelijk uit je regio te schoppen.
https://docs.google.com/f(...)a1U/edit?usp=sharingquote:Op woensdag 6 maart 2013 23:14 schreef _NZT_ het volgende:
Ik ga nu slapen... Kan de persoon die volgende OP heeft ook even kijken of er nog links zijn voor verdeling van andere regio's... Ik weet dat er van regio 4 in ieder geval een link is van LinQ...
mijn stream is echt baggerkwaliteitquote:Op woensdag 6 maart 2013 23:12 schreef spiedermann het volgende:
iemand van fok die streamt op twitch?
We schoppen helemaal niemandquote:Op woensdag 6 maart 2013 23:11 schreef dekkered het volgende:
[..]
ja 11 was ook gewoon in mijn hoofd. en omdat iemand nu even niet reageert is niet een reden om mensen gelijk uit je regio te schoppen.
reden is simpel; kleinere regio = minder mensen managen. Wil je een volle regio zijn er nog genoeg andere? :/ ik snap je probleem niet helemaal?quote:Op woensdag 6 maart 2013 23:15 schreef dekkered het volgende:
Oh en we zitten niet op tweakers waar of regio "5" een "elite-casual spelers" groepje van maakt dus dat 11 personen is eigenlijk ook pure onzin.
Ok nog ff voordat ik ga slapenquote:Op woensdag 6 maart 2013 23:14 schreef LinQ het volgende:
[..]
https://docs.google.com/f(...)a1U/edit?usp=sharing
dat zie je verkeerd. dat is gewoon zeggen hee jongsen we hebben een lijstje maar niemand reageert dus laten we gewoon niet dat lijstje aan houden en zelf doe nwaar ik zin in heb.quote:Op woensdag 6 maart 2013 23:15 schreef IceDustbin2 het volgende:
[..]
We schoppen helemaal niemandik heb het netjes aan iedereen gevraagd.
Tot nu toe heeft er precies 7 man gereageerd op mn dms, pms, origin chats en irc vraagstukken..
de rest heeft tot een uur of 4 morgenmiddag.. geen reactie is geen plek meer nee..
mwha, ik vind het geen issue als een bepaalde groep mensen in een niet te grote regio willen zitten om te beginnen (steker nog, dat vind ik begrijpelijk)quote:Op woensdag 6 maart 2013 23:15 schreef dekkered het volgende:
Oh en we zitten niet op tweakers waar of regio "5" een "elite-casual spelers" groepje van maakt dus dat 11 personen is eigenlijk ook pure onzin.
Maar wel hun eigen keuze. Boeiend.quote:Op woensdag 6 maart 2013 23:15 schreef dekkered het volgende:
Oh en we zitten niet op tweakers waar of regio "5" een "elite-casual spelers" groepje van maakt dus dat 11 personen is eigenlijk ook pure onzin.
wij 7 zijn er allemaal voor. 1 iemand heeft aangegeven net zo graag van regio te wisselen. T maakt toch geen flikker uit? :/quote:Op woensdag 6 maart 2013 23:16 schreef dekkered het volgende:
[..]
dat zie je verkeerd. dat is gewoon zeggen hee jongsen we hebben een lijstje maar niemand reageert dus laten we gewoon niet dat lijstje aan houden en zelf doe nwaar ik zin in heb.
begin dan een eigen regiotje maar het idee van de regios hier was om met meerdere mensen te spelen. en niet om een klein"er" groepje te maken om daarna ook nog mensen er uit te schoppen want ja je schopt gewoon mensen er uit wanneer je zegt ja hij/zij reageert niet voor 4 uur dus er uit.quote:Op woensdag 6 maart 2013 23:16 schreef mschol het volgende:
[..]
mwha, ik vind het geen issue als een bepaalde groep mensen in een niet te grote regio willen zitten om te beginnen (steker nog, dat vind ik begrijpelijk)
mensen moeten wel de kans krijgen om te reageren (min 24 u de tijd dus) maar als ze niet reageren kan ik ze verhuizen op het lijstje, je wilt immer het liefst gelijk met een actieve regio beginnenquote:Op woensdag 6 maart 2013 23:16 schreef dekkered het volgende:
[..]
dat zie je verkeerd. dat is gewoon zeggen hee jongsen we hebben een lijstje maar niemand reageert dus laten we gewoon niet dat lijstje aan houden en zelf doe nwaar ik zin in heb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |