SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroidenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige en informatieve linkjesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: BlessuresOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2012Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd., na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd. In 2011 heeft Yuri_Boyka de OP onderverdeeld in spoilers.
De OP staat hierConfidence through competence![]()
Er zit genoeg leucine in de wheys voor het effect wat je beoogt met BCAA.quote:Op woensdag 6 maart 2013 20:26 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
[..]
Ik niet hoor, zag alleen mijn naam vandaar de reactie... Nice chick in je fobo!![]()
Wie gebruiken hier nog aminozuren naast de gewone wheys?Confidence through competence![]()
quote:Op woensdag 6 maart 2013 20:42 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Denk dat als je zwaar cut of echt prof. Bent dat pas neemt met nut, voor ons is het vooral geldverspillingOke thnx... Tijdje terug eens besteld als extra, om in mijn bidon te flikkeren voor tijdens het trainen zelf... Door de limoensmaak alleen al is het een redelijke aankoop!quote:Op woensdag 6 maart 2013 20:46 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Er zit genoeg leucine in de wheys voor het effect wat je beoogt met BCAA.![]()
Maar eenmalig in dat geval
You had my curiosity but now you have my attention...
..
Pain is weakness leaving the body
..![]()
Leucine kun je het beste 20gr per dosering nemen.quote:Op woensdag 6 maart 2013 20:46 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Er zit genoeg leucine in de wheys voor het effect wat je beoogt met BCAA.
Martin berkhan raad bcaa's wel aan in een fasted training, denk zelf je ook met gemak zonder kan, mn beste trainingen zijn op een nuchtere maag![]()
Volgens mij bestaat er redelijk wat verwarring over BCAA vs. whey.
In het kort: de anabole stimulus die je van whey wil hebben zo rondom je training, die 'extra' gains zou genereren, komt van de BCAA leucine, die sowieso in whey zit. Een dosis van ca. 3 gram zorgt voor een extra piek in je spiersynthese.
Echter, als je los BCAA's of los leucine inneemt, reageert je lichaam daar ook wel op, maar helemaal nergens zo duidelijk als wanneer je leucine in een compleet eiwit neemt, zoals whey.
Conclusie: er is eigenlijk geen goede reden om los BCAA's of los leucine te supplementeren. (BigCat / Diabox schreef dit ook in een stuk laatst. wat dat betreft ben ik het idd ook niet met Berkhan eens)Confidence through competence![]()
quote:Op woensdag 6 maart 2013 20:51 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Leucine kun je het beste 20gr per dosering nemen.![]()
Confidence through competence![]()
Berkhan is wel een genie btw, jij hebt toch een soortgelijke studie gedaan?quote:Op woensdag 6 maart 2013 20:52 schreef Stereotomy het volgende:
Volgens mij bestaat er redelijk wat verwarring over BCAA vs. whey.
In het kort: de anabole stimulus die je van whey wil hebben zo rondom je training, die 'extra' gains zou genereren, komt van de BCAA leucine, die sowieso in whey zit. Een dosis van ca. 3 gram zorgt voor een extra piek in je spiersynthese.
Echter, als je los BCAA's of los leucine inneemt, reageert je lichaam daar ook wel op, maar helemaal nergens zo duidelijk als wanneer je leucine in een compleet eiwit neemt, zoals whey.
Conclusie: er is eigenlijk geen goede reden om los BCAA's of los leucine te supplementeren. (BigCat / Diabox schreef dit ook in een stuk laatst. wat dat betreft ben ik het idd ook niet met Berkhan eens)
Hij tweette laatst een onderzoek dat een vp% daling van 15%>5% een nogal hoge test. Daling gaf![]()
Volgens mij heeft Berkhan geen studie gedaan, maar gewoon zelf veel gelezen, toch?quote:Op woensdag 6 maart 2013 20:58 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Berkhan is wel een genie btw, jij hebt toch een soortgelijke studie gedaan?
Hij tweette laatst een onderzoek dat een vp% daling van 15%>5% een nogal hoge test. Daling gaf
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23412685Confidence through competence![]()
Berkhan een genie; lol.quote:Op woensdag 6 maart 2013 20:58 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Berkhan is wel een genie btw, jij hebt toch een soortgelijke studie gedaan?
Hij tweette laatst een onderzoek dat een vp% daling van 15%>5% een nogal hoge test. Daling gaf![]()
Vind hem geniaal, interresante stukken heeft hij.quote:
Snap dat jij er anders tegen aan kijkt gezien de kennis die jij hebt![]()
Ik ben 7 en een half uur groeien, jodelss!!You had my curiosity but now you have my attention...
..
Pain is weakness leaving the body
..![]()
Kreeg trouwens zojuist de studie van Hoffmann et al. door van Big Cat. Daar wordt altijd mee geschermd dat er geen anabolic window is.
Ik citeer:Goed vergelijken en conclusies trekken kun je dan.quote:"A significant increase in daily protein intake (both absolute and relative to body mass) was seen in AM/PM but not PRE-POST or control"![]()
![]()
Volgens mij neemt het AAS gebruik onder de gewone man echt toe. Op alle fitness forums die een AAS sectie heeft is dat altijd het gedeelte met de meeste bezoekers terwijl dat vroeger anders was![]()
Why do you care?quote:Op woensdag 6 maart 2013 21:34 schreef StraatSoldaat het volgende:
Volgens mij neemt het AAS gebruik onder de gewone man echt toe. Op alle fitness forums die een AAS sectie heeft is dat altijd het gedeelte met de meeste bezoekers terwijl dat vroeger anders wasIf not now, then when.![]()
Toegankelijkheid wordt steeds groter door de evolutie van het internet.quote:Op woensdag 6 maart 2013 21:34 schreef StraatSoldaat het volgende:
Volgens mij neemt het AAS gebruik onder de gewone man echt toe. Op alle fitness forums die een AAS sectie heeft is dat altijd het gedeelte met de meeste bezoekers terwijl dat vroeger anders wasSoukidan op je oogbal.![]()
Mocht mijn studie mislukken dan kan ik altijd nog mijn eigen ondergrondse lab beginnen en AAS dealer wordenquote:Ja ben ook verrast over hoe makkelijk er aan te komen is terwijl het toch strafbaar is te verhandelen. Een site waar coke/xtc op verkocht wordt, wordt binnen een dag door de politie neergehaald maar de AAS sites niet. Je krijgt zelfs al PMs op bovengenoemde forums of je interesse hebtquote:Op woensdag 6 maart 2013 21:37 schreef Yamcha het volgende:
[..]
Toegankelijkheid wordt steeds groter door de evolutie van het internet.![]()
Eerste fout al gemaakt, ondergronds lab beginnen en erin dealen? :p laat je 2 wegen naar jou toe leidenquote:Op woensdag 6 maart 2013 21:41 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Mocht mijn studie mislukken dan kan ik altijd nog mijn eigen ondergrondse lab beginnen en AAS dealer worden
[..]
Ja ben ook verrast over hoe makkelijk er aan te komen is terwijl het toch strafbaar is te verhandelen. Een site waar coke/xtc op verkocht wordt, wordt binnen een dag door de politie neergehaald maar de AAS sites niet. Je krijgt zelfs al PMs op bovengenoemde forums of je interesse hebt
Je hebt een chemist nodig voor de bereiding van het spul ( kan ik je niet mee helpen, word opgeleid tot analist)![]()
Tja dat zijn de drugs die de prioriteit hebben (opiumwet enzulks), maar het verhandelen van geneesmiddelen wordt niet actief op gezocht (AAS, HGH, partydrugs) . Maar op sommige sites krijg je ook pm's als je op zoek bent naar xtc/coke/ghb/noemmaarop.quote:Op woensdag 6 maart 2013 21:41 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Mocht mijn studie mislukken dan kan ik altijd nog mijn eigen ondergrondse lab beginnen en AAS dealer worden
[..]
Ja ben ook verrast over hoe makkelijk er aan te komen is terwijl het toch strafbaar is te verhandelen. Een site waar coke/xtc op verkocht wordt, wordt binnen een dag door de politie neergehaald maar de AAS sites niet. Je krijgt zelfs al PMs op bovengenoemde forums of je interesse hebtSoukidan op je oogbal.![]()
Meeste sites kan je het nog bij ophalen ook. Als uitlokking was toegestaan dan kon de politie even een mail sturen om het zgn op te halen en dezelfde dag nog die hele organisatie oprollenquote:Op woensdag 6 maart 2013 21:45 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Eerste fout al gemaakt, ondergronds lab beginnen en erin dealen? :p laat je 2 wegen naar jou toe leiden
Je hebt een chemist nodig voor de bereiding van het spul ( kan ik je niet mee helpen, word opgeleid tot analist)Is toch een zorgwekkende ontwikkeling vooral als je ziet dat de mensen die er interesse in hebben vaak de intelligentie van een stratenmaker hebben met beperkte kennis van voeding en fitness en het zelden de mensen zijn die tegen hun natuurlijke limiet aanzitten of op het podium willen.quote:Op woensdag 6 maart 2013 21:46 schreef Yamcha het volgende:
[..]
Tja dat zijn de drugs die de prioriteit hebben (opiumwet enzulks), maar het verhandelen van geneesmiddelen wordt niet actief op gezocht (AAS, HGH, partydrugs) . Maar op sommige sites krijg je ook pm's als je op zoek bent naar xtc/coke/ghb/noemmaarop.
Straks heb je allemaal mensen met bitch tits, decadick, tren nightmares , haaruitval en verkleinde testikels bij de huisarts zitten omdat ze geen idee hebben hoe ze het verantwoord moeten gebruiken waardoor onze verzorgingsstaat extra belast wordt![]()
Nou, nou. Die paar AAS gebruikers gaan de staat echt extra belasten hoor. Laten we er eerst eens voor zorgen dat de mens niet om elke scheet naar de huisarts/het ziekenhuis gaat.quote:Op woensdag 6 maart 2013 21:59 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Meeste sites kan je het nog bij ophalen ook. Als uitlokking was toegestaan dan kon de politie even een mail sturen om het zgn op te halen en dezelfde dag nog die hele organisatie oprollen
[..]
Is toch een zorgwekkende ontwikkeling vooral als je ziet dat de mensen die er interesse in hebben vaak de intelligentie van een stratenmaker hebben met beperkte kennis van voeding en fitness en het zelden de mensen zijn die tegen hun natuurlijke limiet aanzitten of op het podium willen.
Straks heb je allemaal mensen met bitch tits, decadick, tren nightmares , haaruitval en verkleinde testikels bij de huisarts zitten omdat ze geen idee hebben hoe ze het verantwoord moeten gebruiken waardoor onze verzorgingsstaat extra belast wordtIf not now, then when.![]()
Die sites waar je het kan bestellen zijn geen 'fabrikanten', slechts verkopers. Nederland telt nu 8 underground labsquote:Op woensdag 6 maart 2013 21:59 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Meeste sites kan je het nog bij ophalen ook. Als uitlokking was toegestaan dan kon de politie even een mail sturen om het zgn op te halen en dezelfde dag nog die hele organisatie oprollen
[..]
Is toch een zorgwekkende ontwikkeling vooral als je ziet dat de mensen die er interesse in hebben vaak de intelligentie van een stratenmaker hebben met beperkte kennis van voeding en fitness en het zelden de mensen zijn die tegen hun natuurlijke limiet aanzitten of op het podium willen.
Straks heb je allemaal mensen met bitch tits, decadick, tren nightmares , haaruitval en verkleinde testikels bij de huisarts zitten omdat ze geen idee hebben hoe ze het verantwoord moeten gebruiken waardoor onze verzorgingsstaat extra belast wordt![]()
Voor mensen die geïnteresseerd zijn in het hele verhaal waarom je fysiologisch gezien geen spiermassa kan aanmaken zonder dat er vet bijkomt (uitzonderingen daargelaten). Verder wordt er ook een voedingsschema besproken waarmee je in theorie vet kan verbranden zonder daarbij spiermassa te verliezen (of zelfs een beetje gainen). Het principe heet carb cycling
The Ultimate Diet 2.0 by Lyle Mcdonald![]()
Is geen uitzondering, beginners en ook lichte gevorderden < 2 jaar trainen kunnen best onder onderhoud zeer langzaam spieren aanmaken.quote:Op woensdag 6 maart 2013 22:18 schreef banaliteit het volgende:
Voor mensen die geïnteresseerd zijn in het hele verhaal waarom je fysiologisch gezien geen spiermassa kan aanmaken zonder dat er vet bijkomt (uitzonderingen daargelaten).Ik heb me altijd afgevraagd welke OCD'er de UD 2.0 van Lyle McDonald kan volhouden...quote:Verder wordt er ook een voedingsschema besproken waarmee je in theorie vet kan verbranden zonder daarbij spiermassa te verliezen (of zelfs een beetje gainen). Het principe heet carb cycling
The Ultimate Diet 2.0 by Lyle McdonaldConfidence through competence
Forum Opties Forumhop: Hop naar: