Hij moet het maar weer laten groeien.quote:
Ja, maar zijn huis is nog netjesquote:Op dinsdag 19 maart 2013 21:31 schreef trovey het volgende:
[..]
Hij moet het maar weer laten groeien.
Dat is niet aangegroeid, hopelijk kan hij die kamer ook op orde houden want opbergkamers willen net zoals zolders wel eens wat uit de hand lopen.quote:Op dinsdag 19 maart 2013 21:32 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ja, maar zijn huis is nog netjesgoed gelukt dus !
Ik denk dat zijn dochters hem wel in de gaten houdenquote:Op dinsdag 19 maart 2013 21:33 schreef trovey het volgende:
[..]
Dat is niet aangegroeid, hopelijk kan hij die kamer ook op orde houden want opbergkamers willen net zoals zolders wel eens wat uit de hand lopen.
Maar dan nog, ik heb niet voor niets mijn zolder in 2011 leeggetrokken....zet maar neer, komt wel was wat uit de hand gelopen.quote:Op dinsdag 19 maart 2013 21:34 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ik denk dat zijn dochters hem wel in de gaten houden
Ik heb gelukkig geen zolderquote:Op dinsdag 19 maart 2013 21:35 schreef trovey het volgende:
[..]
Maar dan nog, ik heb niet voor niets mijn zolder in 2011 leeggetrokken....zet maar neer, komt wel was wat uit de hand gelopen.
Iedereen heeft een verborgen rommelhok.quote:Op dinsdag 19 maart 2013 21:36 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ik heb gelukkig geen zoldermaar wel een box waar mijn fiets staat, daar is het ook
een puinzooi
quote:Op woensdag 20 maart 2013 12:46 schreef erni het volgende:
Iemand van het VIVA forum is een Manita actie begonnen:
http://www.activism.com/n(...)-leven-in-puin/42727
quote:Op woensdag 20 maart 2013 12:46 schreef erni het volgende:
Iemand van het VIVA forum is een Manita actie begonnen:
http://www.activism.com/n(...)-leven-in-puin/42727
Stalkersquote:Op dinsdag 26 maart 2013 21:02 schreef Duderinnetje het volgende:
Die krantenknipsels!
Doen moordenaars ook vaak.
Hij reageerde wel als door een bij gestoken opeensquote:Op dinsdag 26 maart 2013 21:02 schreef Duderinnetje het volgende:
Die krantenknipsels!
Doen moordenaars ook vaak.
Ja!quote:Op dinsdag 26 maart 2013 21:04 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Hij reageerde wel als door een bij gestoken opeens
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |