quote:Op zaterdag 2 maart 2013 16:17 schreef SpaceInvaders het volgende:
En Brum heeft juist de perfecte oorlellen, fml.
Lijkt me maar matig.quote:
quote:Op zaterdag 2 maart 2013 16:34 schreef Mss het volgende:
Mijn ex kwam net mijn spullen terugbrengen. WAAR MOET IK ALLES LATEN. Zovelen troep.
als je het maar niet opeet!quote:Op zaterdag 2 maart 2013 16:34 schreef Mss het volgende:
Mijn ex kwam net mijn spullen terugbrengen. WAAR MOET IK ALLES LATEN. Zovelen troep.
Omnom scheermesje.quote:
dat gaat wel op, en de rest hou je in een doos. Makkelijk als je weer een relatie krijgt!quote:Op zaterdag 2 maart 2013 16:36 schreef Mss het volgende:
Ik heb alles dubbel nu. Twee scheermesjes, twee haarborstels. VELEN shampoo, nagellakremover en alles.
Dan heb ik ook alles dubbel iddquote:Op zaterdag 2 maart 2013 16:36 schreef Mss het volgende:
Ik heb alles dubbel nu. Twee scheermesjes, twee haarborstels. VELEN shampoo, nagellakremover en alles.
Oh ik houd het gewoon standaard in mijn toilettas als ik logeren ga, en de rest gaat wel op. Ik kwam wel allemaal 'ohja dat heb ik ook nog' spullen tegenquote:Op zaterdag 2 maart 2013 16:36 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
dat gaat wel op, en de rest hou je in een doos. Makkelijk als je weer een relatie krijgt!
erg is datquote:Op zaterdag 2 maart 2013 16:38 schreef Mss het volgende:
[..]
Oh ik houd het gewoon standaard in mijn toilettas als ik logeren ga, en de rest gaat wel op. Ik kwam wel allemaal 'ohja dat heb ik ook nog' spullen tegen.
Whyquote:Op zaterdag 2 maart 2013 16:39 schreef Stormqueen het volgende:
De buren staan onze planten uit te graven
en mijn buurvrouw is zo'n plantenvriend dat ze zelfs onkruid niet kan snoeien, dus adopteert ze alles. Scheelt ons weer een ritje milieustraat.quote:
N'aaaw.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 16:46 schreef SpaceInvaders het volgende:
90210 Final Season
fuck my life, weer een serie minder
oeh nomnomnom!quote:
Dan is dit wat beter denk ik, ik had nu 20gram maar die is bijna op. Wel zeker 2 jaar mee gedaanquote:Op zaterdag 2 maart 2013 16:57 schreef IJsdraakje het volgende:
Daar doe je volgens mij drie levens mee.
Jouw tuin ook vol met onkruid dusquote:Op zaterdag 2 maart 2013 16:42 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
en mijn buurvrouw is zo'n plantenvriend dat ze zelfs onkruid niet kan snoeien, dus adopteert ze alles. Scheelt ons weer een ritje milieustraat.
Vertel mij watquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:21 schreef Stormqueen het volgende:
Ik zag net dat mijn sigaretten een euro per pakje duurder zijn geworden sinds ik nog rookte. Ik ben pas 4 maanden gestopt he
Ik vind het ook belachelijk worden. Maar ja, is wel goed de kas spekken zo, want de meeste rokers zullen er niet om stoppenquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:27 schreef Stormqueen het volgende:
Echt, niet normaal meer. Ben blij dat ik daar vanaf ben zeg.
alcohol doen ze al hequote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:34 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Ik vind het ook belachelijk worden. Maar ja, is wel goed de kas spekken zo, want de meeste rokers zullen er niet om stoppen![]()
Prima verder, maar wanneer gaan ze dan (meer) accijns vragen voor alcohol en mcdonalds en zulks?
Daarom staat er ook meer tussen haakjes achter. Want ik zie de accijns op alcohol niet met een euro per jaar omhoog gaanquote:
niet met een euro, maar bier is toch echt tien cent per blikje gestegen.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:37 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Daarom staat er ook meer tussen haakjes achter. Want ik zie de accijns op alcohol niet met een euro per jaar omhoog gaan
Nou nog op zoete en vette troep accijns heffen en als we lang genoeg doorgaan kan iedereen alleen nog maar sla etenquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:38 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
niet met een euro, maar bier is toch echt tien cent per blikje gestegen.
Maar de gevolgen van het alcoholgebruik kunnen dan weer een stuk dodelijker zijn dan rokenquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:40 schreef Stormqueen het volgende:
Mwah, het verschil is dat veel alcoholgebruikers (90% of meer) best gematigd gebruikt. Voor tabaksgebruikers is dat toch nét ff iets anders.
de zakken zijn dubbel zo groot geworden, dus de prijzen ookquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:43 schreef SpaceInvaders het volgende:
Alleen maar slaChips is ook veel duurder geworden vind ik, in mijn beleving was dat vroegah veel goedkoper.
De AH zakken zijn normale grootte, die grote zakken zijn wel aso jaquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:44 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
de zakken zijn dubbel zo groot geworden, dus de prijzen ook
Da's omdat je alcohol gewend bent en roken nietquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:45 schreef AlbinoBambi het volgende:
Nou, roken heeft op mij meer invloed dan 2 biertjes, qua hoe ik me voel.
waarom zou je daar nog verzuurd over zijn? En eerlijk is eerlijk, van alcohol en koffie heeft je omgeving doorgaans minder last dan van roken, dus daar krijg je idd meer commentaar op. Ik weet precies hoe het isquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:44 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Maar de gevolgen van het alcoholgebruik kunnen dan weer een stuk dodelijker zijn dan roken![]()
Nou ja, ik ben nog steeds een beetje zuur van de tijd dat ik continu gezeik over me heen kreeg over het roken, terwijl ik geen alcohol dronk, geen koffie, geen drugs, niks.
Sinds ik ook alcohol en koffie drink heb ik eigenlijk ook niks meer over te zeiken
en mensen gaan er niet minder chips om kopenquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:45 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
De AH zakken zijn normale grootte, die grote zakken zijn wel aso ja
Precies, ik heb er geen last van als jij loopt te zuipen (ja ok op irritant gedrag na dan) maar roken stinkt, doet pijn aan mn ogen, mensen met astma/aanstelleritus/whateverquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:46 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
waarom zou je daar nog verzuurd over zijn? En eerlijk is eerlijk, van alcohol en koffie heeft je omgeving doorgaans minder last dan van roken, dus daar krijg je idd meer commentaar op. Ik weet precies hoe het is
Precies, de zak moet leegquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:47 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
en mensen gaan er niet minder chips om kopen
Het is de schuld van de instanties zelf!quote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:48 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
het is allemaal de schuld van de Rabobank
I know. Dat was ook niet mijn punt.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:46 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Da's omdat je alcohol gewend bent en roken niet
Ik had velen last van bezopen mensen als ik er nuchter tussen stondquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:46 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
waarom zou je daar nog verzuurd over zijn? En eerlijk is eerlijk, van alcohol en koffie heeft je omgeving doorgaans minder last dan van roken, dus daar krijg je idd meer commentaar op. Ik weet precies hoe het is
Ermquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:49 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
I know. Dat was ook niet mijn punt.Maar wel dus dat (veel) drinken ook niet meteen grote gevolgen heeft. Net zoals roken.
twee biertjes kun je ook geen drinken noemen gekke bamiquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:49 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
I know. Dat was ook niet mijn punt.Maar wel dus dat (veel) drinken ook niet meteen grote gevolgen heeft. Net zoals roken.
HOE vind je dit nou een zinnig argument?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:49 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
I know. Dat was ook niet mijn punt.Maar wel dus dat (veel) drinken ook niet meteen grote gevolgen heeft. Net zoals roken.
tuurlijk. Maar er zijn veel minder mensen verslaafd aanquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:50 schreef SpaceInvaders het volgende:
Volgens mij is alcohol ook kut voor je lichaam hoor, vooral als je regelmatig drinkt iksdee.
quote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:50 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
twee biertjes kun je ook geen drinken noemen gekke bami
Of het is beter te verbergenquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:51 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
tuurlijk. Maar er zijn veel minder mensen verslaafd aan
heb je bewijs?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:51 schreef Debsterr het volgende:
[..].
Veel drinken heeft direct grote gevolgen bij mij hoor, namelijk dat ik de hele boel onderkots en niet meer kan nadenken.
ik heb me er nooit lang door laten weerhoudenquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:51 schreef SpaceInvaders het volgende:
Als je ooit een kater hebt gehad snap je hopelijk wel dat je lichaam alcohol niet zo tof vindt
Ik tegenwoordig wel hoorquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:52 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik heb me er nooit lang door laten weerhouden
Haha gelukkig nietquote:
Condoomsquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:56 schreef Mss het volgende:
Ik heb dus net mijn kastje met verzorgingsspullen opgeruimd. Ik kwam condooms tegen die over de houdbaarheidsdatum waren
NIET MEER ETEN DAN KUN JE ZIEK WORDEN EINZquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:56 schreef Mss het volgende:
Ik heb dus net mijn kastje met verzorgingsspullen opgeruimd. Ik kwam condooms tegen die over de houdbaarheidsdatum waren
ERMAHGERD TE LAATquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:57 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
NIET MEER ETEN DAN KUN JE ZIEK WORDEN EINZ
nee?
*wacht op nierkfilmpje*quote:
Dat heet ophoging van je eigen risico, bij SOA's zoals aids en zwangerschapquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:58 schreef Nagelschaartje het volgende:
Gaan ze de accijns op seks zonder condooms ook verhogen?
abortus wordt nog steeds vergoedquote:Op zaterdag 2 maart 2013 17:59 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Dat heet ophoging van je eigen risico, bij SOA's zoals aids en zwangerschap
Ik ga er wel van uit, maar ik hoop oprecht dat je daar niet serieus tegen bent (gratis abortus).quote:Op zaterdag 2 maart 2013 18:00 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
abortus wordt nog steeds vergoed
Gaat ook van je eigen risico af toch?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 18:00 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
abortus wordt nog steeds vergoed
Nee hoorquote:Op zaterdag 2 maart 2013 18:01 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Ik ga er wel van uit, maar ik hoop oprecht dat je daar niet serieus tegen bent (gratis abortus).
Dus je moet het heel vaak doen, wil het rendabel zijn?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 18:02 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Gaat ook van je eigen risico af
Net als knip in piemel en spiraal in muts in ziekenhuis
quote:Op zaterdag 2 maart 2013 18:02 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Nee hoor.
Maar we hadden het er laatst over dat voorbehoedsmiddelen wel geld kosten, dus het is goedkoper om gewoon zonder te doen en elke keer als je zwanger bent abortus te laten doen
O was dat dat onderwerp over dat de hele natuur gered zou zijn als iedereen vegetarisch gaat eten?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 18:13 schreef SpaceInvaders het volgende:
Gisteren was er bij kassa zo'n onderdeel dat mensen een tijd geen vlees mochten eten om het maken van dat programma te compenseren qua co2 uitstooten toen deed er zo'n negerfamilie mee en toen vroeg iemand aan die kinderen of ze al blij waren dat ze nu weer kip mochten eten.
Veel overgewicht hoeft niet te zeggen dat je dat niet meer word. Heel weinig eten trouwens welquote:Op zaterdag 2 maart 2013 18:06 schreef Nagelschaartje het volgende:
Of je neemt gewoon anorexia of velen overgewicht, zodra je niet meer ongesteld bent, ben je ook niet meer vruchtbaar.
Zoveel mogelijkheden om gratis veilig te neuqen, als je maar wilt
Ja kassa groen is, en mensen die wilden weten hoe laag ze de thermostaat moesten zetten snachtsquote:Op zaterdag 2 maart 2013 18:16 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
O was dat dat onderwerp over dat de hele natuur gered zou zijn als iedereen vegetarisch gaat eten?.
Die moet ik nog even gaan terugkijken
Ik dacht dat Kassa op zaterdag werd uitgezonden trouwens?
quote:Op zaterdag 2 maart 2013 19:04 schreef Nagelschaartje het volgende:
Le fu.. Fred ligt te slapen omdat ziek en ik zou ovenschotel maken, maar ik weet niet hoe de oven werkt
hehehehe, muppetquote:Op zaterdag 2 maart 2013 19:04 schreef Nagelschaartje het volgende:
Le fu.. Fred ligt te slapen omdat ziek en ik zou ovenschotel maken, maar ik weet niet hoe de oven werkt
dat hangt af van je gezinssamenstelling, wat voor woning en waar je woont, dus is niet te zeggenquote:Op zaterdag 2 maart 2013 19:53 schreef SpaceInvaders het volgende:
Wat betalen jullie aan die belastingen? Riool, afvalshizzle enzo? Kan ik vergelijken met wat brum moet betalen want ik vind t echt veel voor een kleine kutwoning
Waterschap zit er niet bij. Maar ik vraag me af of dit niet veel te veel is einz, voor 1 persoonquote:Op zaterdag 2 maart 2013 19:55 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
dat hangt af van je gezinssamenstelling, wat voor woning en waar je woont, dus is niet te zeggen
vergeet ook waterschap niet, da's ook nog best een bult geld.
wonen is duurquote:Op zaterdag 2 maart 2013 19:57 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Waterschap zit er niet bij. Maar ik vraag me af of dit niet veel te veel is einz, voor 1 persoonU haz dm
Ohquote:
lolwutquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:00 schreef Stormqueen het volgende:
Oh wij betalen tegenwoordig 2300 aan vaste lastenexclusief telefoons, inclusief wegenbelasting en autoverzekering.
phehehehe, wij zitten op nog wel meer.... makes you sad huhquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:00 schreef Stormqueen het volgende:
Oh wij betalen tegenwoordig 2300 aan vaste lastenexclusief telefoons, inclusief wegenbelasting en autoverzekering.
bb iets met veel vlees en ik iets met vis en kaas. Tonijn met brooklyn xstyle Double tastyquote:Op zaterdag 2 maart 2013 19:59 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Oh
Welke pizza's heb je besteld?
tonijnquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
bb iets met veel vlees en ik iets met vis en kaas. Tonijn met brooklyn xstyle Double tasty
yuuuup, leven is duurquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:01 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
phehehehe, wij zitten op nog wel meer.... makes you sad huh
die van jou klinkt als een pornopizzaquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
bb iets met veel vlees en ik iets met vis en kaas. Tonijn met brooklyn xstyle Double tasty
calorieënpornoquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:02 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
die van jou klinkt als een pornopizza
yeah I knowquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:02 schreef Stormqueen het volgende:
Die 2300 is ook zonder boodschappen he
yuuuupquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:03 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
yeah I know
Veel werken = relatief veel verdienen = ALLES BETALEN VOOR IEDEREEEEEEEEEEEEEN
ik 1700quote:
serieus antwoord of nep antwoord?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:04 schreef SpaceInvaders het volgende:
Waarom groeien mijn pinknagels 10x sneller dan de andere nagels?
Allebei?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:04 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
serieus antwoord of nep antwoord?
omdat je die niet gebruikt om op je aaifoon te rammenquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:04 schreef SpaceInvaders het volgende:
Waarom groeien mijn pinknagels 10x sneller dan de andere nagels?
Afvaldinges heb ik net binnen gehad, 250 ekkiesquote:Op zaterdag 2 maart 2013 19:53 schreef SpaceInvaders het volgende:
Wat betalen jullie aan die belastingen? Riool, afvalshizzle enzo? Kan ik vergelijken met wat brum moet betalen want ik vind t echt veel voor een kleine kutwoning
inclusief de brokjes en klontjes?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:04 schreef IJsdraakje het volgende:
Mwehehehehe. Joop de logica uitleggen waarom in mijn geval op dit moment de pil vergeten geen probleem is. (Drie strips achter elkaar, morgen derde strip, dus alleen maar eerder ongesteld worden)
Hij zat nog te eten.
Ah dat is wel vergelijkbaar dan, hiero voor 1 persoon 260 nogwatquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:05 schreef Miezziej het volgende:
[..]
Afvaldinges heb ik net binnen gehad, 250 ekkies
(Amsterdam, woon alleen, voor een jaar)
wat dacht ej dan dat het kostte?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:05 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Ah dat is wel vergelijkbaar dan, hiero voor 1 persoon 260 nogwat
Dat nog net niet. Wel met het leegbloeden en de kutbuien.quote:
IK WIN!quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:05 schreef Stormqueen het volgende:
Tegen elkaar opbieden wie het zieligst is
dat weet ik wel zeker, dat zijn de ARME STUDENTENquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:05 schreef Stormqueen het volgende:
Tegen elkaar opbieden wie het zieligst is
Daar gebruik ik ze zelfs niet voorquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:06 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
omdat je je pinken alleen gebruikt voor neuspeuteren.
PRECIES BAMI IS ZIELIGquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:06 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
dat weet ik wel zeker, dat zijn de ARME STUDENTEN
IK BEN HET ZIELIGSTquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:06 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
dat weet ik wel zeker, dat zijn de ARME STUDENTEN
YESH IK WINquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:06 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
dat weet ik wel zeker, dat zijn de ARME STUDENTEN
dat soberso.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:06 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
dat weet ik wel zeker, dat zijn de ARME STUDENTEN
hier heb je de antwoord.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:06 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Daar gebruik ik ze zelfs niet voor
wacht maar tot je alles alles alles zelf moet betalenquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:06 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Geen idee, ik weet wel dat ik het velen geld vind
Ja dat is toch ook de beste aanpak qua geld? Voor alles het slechtste verwachten?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:08 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
wacht maar tot je alles alles alles zelf moet betalen![]()
(ja ja, ik ben een pessimist, maar een pessimist is eigenlijk een realistische optimist)
Ik vrees die dag.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:08 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
wacht maar tot je alles alles alles zelf moet betalen![]()
(ja ja, ik ben een pessimist, maar een pessimist is eigenlijk een realistische optimist)
quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:08 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
wacht maar tot je alles alles alles zelf moet betalen![]()
(ja ja, ik ben een pessimist, maar een pessimist is eigenlijk een realistische optimist)
fiscaal niet altijd het handigst en door weinig risico lopen ook weinig kans op flinke winsten, maar goed, voor mij vind ik het prima.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:08 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Ja dat is toch ook de beste aanpak qua geld? Voor alles het slechtste verwachten?
wij laten alles gewoon automatisch afschrijven omdat we het anders vergeten, en omdat we het dan zo min mogelijk zienquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:09 schreef Miezziej het volgende:
Komt er trouwens nog een belastingiets waar ik mij op moet voorbereiden?
Heb tot nu toe alleen afvalbelasting gehad (1 keer toen ik net verhuisde en nu dus). Een collega zei dat ze er altijd nog 1 kreeg, maar dan zou ik die toch allang gehad moeten hebben?
En niet eindigen als het paupermens dat ging mekkeren dat d'r bankaandelen waardeloos waren na bankovername.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:09 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
fiscaal niet altijd het handigst en door weinig risico lopen ook weinig kans op flinke winsten, maar goed, voor mij vind ik het prima.
ik wil graag wel nog over paar jaar gewoon in een huis kunnen wonen enzo
Ik ben een arme student dus ik betaal alles in 1 keerquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:10 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
wij laten alles gewoon automatisch afschrijven omdat we het anders vergeten, en omdat we het dan zo min mogelijk zien
een oom en tante van me hebben het andersom gehad, die hebben vette risico's gelopen, jaren bij familie in moeten wonen omdat ze geen huis hadden, gespeculeerd enzo en zijn nu echt vet loaded. En nu hebben ze 3 zoons die geen reet uitvoeren en wachten op hun erfenisquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:10 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
En niet eindigen als het paupermens dat ging mekkeren dat d'r bankaandelen waardeloos waren na bankovername.
kun je geen kwijtschelding aanvragen?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:11 schreef Miezziej het volgende:
[..]
Ik ben een arme student dus ik betaal alles in 1 keer![]()
Nee grapje.
2 keer.
Oh kijken ze ook naar spaargeldquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:14 schreef Nagelschaartje het volgende:
Ik kreeg kwijtschelding van belasting toen ik student was.
Totdat ik een erfenisje van oma kreeg en dus teveel spaargeld had.
Had ik godver ook allemaal gewoon uit moeten geven aan nagellak, dan had ik nog veel langer kwijtschelding gehad![]()
Weet ik niet eigenlijk, hoeveel spaargeld mag je hebben?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:13 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
kun je geen kwijtschelding aanvragen?
ja, geloof dat je 2000 euro max mag hebben ofzo.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:15 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Oh kijken ze ook naar spaargeld
quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:16 schreef BBQ-kip het volgende:
dat was mooi bij een vriendin die net op zichzelf woonde. die had zoiets van "oh ik heb salaris, SPEND ALL THE MONEY!" en week later kreeg ze de gemeentelijke aanslagen binnen, BUMMER!!!!!!!!!!!!
spend all the money kan je soberso beter afleren als je op jezelf gaat wonenquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:16 schreef BBQ-kip het volgende:
dat was mooi bij een vriendin die net op zichzelf woonde. die had zoiets van "oh ik heb salaris, SPEND ALL THE MONEY!" en week later kreeg ze de gemeentelijke aanslagen binnen, BUMMER!!!!!!!!!!!!
geen idee, ik heb er nooit recht op gehad. even informeren bij de gemeente zou ik zo zeggenquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:16 schreef Miezziej het volgende:
[..]
Weet ik niet eigenlijk, hoeveel spaargeld mag je hebben?
In het informatieboekje staat geen bedrag, alleen dat je geen spaargeld mag hebben. Dus ik nam aan dat ik niet in aanmerking kwam
Maar het is mijn potje voor straks wanneer ik geen OV kaart meer heb en stufi enzo, snappen ze het nietquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:16 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
ja, geloof dat je 2000 euro max mag hebben ofzo.
Is ook best logisch, want je krijgt vrijstelling omdat je het niet kan betalen. Als je het wel kan betalen met je spaargeld, heb je dus geen kwijtschelding nodig
quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:18 schreef BBQ-kip het volgende:
de Bijlmer überpositief in het nieuws, en ik geloof het meteen niet![]()
![]()
![]()
het zou de meest veilige plek zijn in Amsterdamquote:
je bedoelt topvintage.nl en vivienofholloway.co.uk , of bedoelde je asos.com?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:19 schreef Miezziej het volgende:
Die vintage kledingsite die hier laatst voorbij kwam is trouwens ook niet goed voor mijn OV-potje
Must.. resist..
Goede voorzieningen? Ja. Ruimtelijk met veel groen? Ja. Veilig? mwahquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:20 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
het zou de meest veilige plek zijn in Amsterdam![]()
yeah right, misschien als je een 70-jarige onaantrekkelijke Shaniq'hua M'Bagnhu bent
Topvintage.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:21 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
je bedoelt topvintage.nl en vivienofholloway.co.uk , of bedoelde je asos.com?
net of al de weirdo's die daar woonden nu ineens verdwenen of heropgevoed zijnquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:21 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Goede voorzieningen? Ja. Ruimtelijk met veel groen? Ja. Veilig? mwah![]()
was de eerste cd die ik van mijn zakgeld kochtquote:
ik las het en dacht WAAROM HEB JE DIE GEKOCHT MAN???quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:45 schreef SpaceInvaders het volgende:
Ik heb de qmusic top 500 van de 90's gekocht winkwinknudgenudge. Wel van 2010 maar net alsof er zoveel is veranderd aan die lijst
quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:46 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
ik las het en dacht WAAROM HEB JE DIE GEKOCHT MAN???
oh wait... whehehehehe
vertel? Hoe zien die krengen eruit? (of fotootje )quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:54 schreef SpaceInvaders het volgende:
Do not like nieuwe catrice kwastje
Van de nagellak he. Beetje dezelfde als vorige maar lijkt nu dikker en scheefquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:54 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
vertel? Hoe zien die krengen eruit? (of fotootje )
ja dat snapte ik, maar nog dikker? Ik vond ze juist precies prima...quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:56 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Van de nagellak he. Beetje dezelfde als vorige maar lijkt nu dikker en scheef
Ja het is zegmaar opi pro wide brush, maar dan niet breder maar dikker. Dus als je naar onder gaat slepen voor een mooie ronde rand bij je nagelriem is het KUT met peren. En als je je tips gaat sealen dan smeer je je vingers ook gegarandeerd onderquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:57 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
ja dat snapte ik, maar nog dikker? Ik vond ze juist precies prima...
en scheef??? als in, dat hoort scheef, of productiefoutje?
ik weet niet hoe een opi pro brush eruit zietquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:58 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Ja het is zegmaar opi pro wide brush, maar dan niet breder maar dikker. Dus als je naar onder gaat slepen voor een mooie ronde rand bij je nagelriem is het KUT met peren. En als je je tips gaat sealen dan smeer je je vingers ook gegarandeerd onder
ze waren toch al net verhoogd?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:01 schreef SpaceInvaders het volgende:
En ze zijn van 2.69? naar 2.99 gegaan
quote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:10 schreef BBQ-kip het volgende:
Ik zit een docu over The Who te kijken, is wel tof
waarom ga je er niet heen dan?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:32 schreef SpaceInvaders het volgende:
Mensen die allemaal op toffe feestjes zijn vanavond, jaloers fml
Omdat ik geen kaartjes heb mehe. En ik heb er niet aan gedacht om mee te gaan en nu zie ik al die foto's en statussen op feestboekquote:
wat heb je besteld?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:24 schreef SpaceInvaders het volgende:
Oh IJS! als het goed is ligt ninjapolish bij mij thuis. Mama zei dat er een pakketje uit amerika met 'polish' lag en ik verwacht niks anders duss
handige harryquote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:38 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Omdat ik geen kaartjes heb mehe. En ik heb er niet aan gedacht om mee te gaan en nu zie ik al die foto's en statussen op feestboek
Erm, geloof het wel jaquote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:42 schreef AlbinoBambi het volgende:
Oh Mir, ben jij maandag thuis? Kan ik anders dan die W7 lakjes komen halen? Ik vergeet steeds dat je die dingen nog hebt liggen, haha.
ja ik had m op de avond van de restock besteldquote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:42 schreef Mirjam het volgende:
[..]
zomg die wil ik denk ik ook ja, zag van de week dat ie out of stock is
quote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:42 schreef SpaceInvaders het volgende:
[ afbeelding ]
http://www.pointlesscafe.com/2013/02/ninja-polish-divinity.html
Ja, ik dacht, als ik toch in de buurt ben.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:42 schreef Mirjam het volgende:
[..]
Erm, geloof het wel jaZe zitten nog steeds netjes in een envelop hihi
quote:No matter what they tell us
No matter what they do
No matter what they teach us = tietjes
What we believe is true
whehehehequote:
NEINZquote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:50 schreef BBQ-kip het volgende:
OMG, hebben jullie die cup a shit reclames gezien? Dat die knakker ineens opera zanger wordt?
mja, ik vind dat stukje dat hij dan z'n moeder gaat bellen stiekem enorm lolligquote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:50 schreef BBQ-kip het volgende:
OMG, hebben jullie die cup a shit reclames gezien? Dat die knakker ineens opera zanger wordt?
quote:
oh, die ken ik niet, heb je een linkje?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:50 schreef Mirjam het volgende:
[..]
mja, ik vind dat stukje dat hij dan z'n moeder gaat bellen stiekem enorm lollig
quote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:24 schreef SpaceInvaders het volgende:
Oh IJS! als het goed is ligt ninjapolish bij mij thuis. Mama zei dat er een pakketje uit amerika met 'polish' lag en ik verwacht niks anders duss
welke? Ik zit Pan's Labyrinth te kijken, is wel mooie filmquote:
28 days later.quote:Op zondag 3 maart 2013 00:15 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
welke? Ik zit Pan's Labyrinth te kijken, is wel mooie film
28 days later is wel tof joh! heb je wel een paar bier op ofzo? Dan issie leuker denk ikquote:Op zondag 3 maart 2013 00:31 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
28 days later.
Die is wel tof inderdaad, maar die heb ik op dvd.
Hij zit goed in elkaar, maar niet goed opletten enzulks.quote:Op zondag 3 maart 2013 00:34 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
28 days later is wel tof joh! heb je wel een paar bier op ofzo? Dan issie leuker denk ik
ik heb gelukkig een pauze en terugspoelfunctie op de tv, is ook wel nodig, zit de hele tijd tussendoor te whatsappen en fokken en mailen enzoquote:Op zondag 3 maart 2013 00:37 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Hij zit goed in elkaar, maar niet goed opletten enzulks.
Mwehehequote:Op zondag 3 maart 2013 00:39 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
ik heb gelukkig een pauze en terugspoelfunctie op de tv, is ook wel nodig, zit de hele tijd tussendoor te whatsappen en fokken en mailen enzo
luxeproblemen FTWquote:
Ze hebben Ruby.quote:Op zondag 3 maart 2013 00:56 schreef BBQ-kip het volgende:
je kunt er echt naar blijven kijken
komt overigens uit dit topic
ONZ / POPPIT
ik loop behoorlijk wat achter door steeds pauzeren en terug spoelenquote:Op zondag 3 maart 2013 01:19 schreef De_Taartjesfee het volgende:
34 punten
Pan's labyrinth gekeken, was mooi <3
ja ik ga nu weer verder kijken, Koos kwam net thuis dus die heeft even over zijn dag verteld en is nu naar bed toe, kan ik weer de film kijkenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |