Si.quote:Op vrijdag 22 maart 2013 17:15 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
Ingaande volgende maand neem ik aan?
Als je slecht slaapt in de zomer, zie je op een gegeven moment zo vaak de gouden zonsopkomst, dat ik eens iets anders wilde doen. Maar gordijnen op een kiertje zetten was misschien een goed idee geweest.quote:1: Aspergermeisje
Wellicht was het leuker geweest als je de gordijnen op een kiertje had gezet, dan had ik wellicht het kunnen waarderen. Ten opzichte van de andere inzendingen is dit de minste foto.
Zo was het vroeger ookquote:Op vrijdag 22 maart 2013 17:07 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
Dat vind ik wel een goed idee. Dan kunnen we het inzendingen-topic ook echt opschonen en alle off-topic discussie verwijderen. Wat mij betreft hoort er in dat topic alleen:
• 1 inzending per persoon per maand
• 1 stempost per persoon per maand
• 1 stemresultaat per maand
De rest mag in een discussie-topic, ook pogingen van foto's waarvan je nog niet zeker weet of je ze als inzending wilt gebruiken.
Grappig dat niemand dat opviel.quote:Op vrijdag 22 maart 2013 20:53 schreef Stefan het volgende:
Welke foto van Nabian moeten we beoordelen? Staat er 2 x in
Het was al meteen opgevallen bij orbox..quote:Op vrijdag 22 maart 2013 22:21 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Grappig dat niemand dat opviel.
Aangepast...sorry
quote:Op vrijdag 22 maart 2013 15:43 schreef Orbox het volgende:
[..]
Nalbandian staat er twee keer tussen. De eerste op de lijst was toch ook de laatste inzending?
Die heb ik in ieder geval meegenomen in mijn lijst:
quote:Op vrijdag 22 maart 2013 19:40 schreef Nalbandian het volgende:
2: wyccie
Het gouden uurtje komt er te weinig uit voort naar mijn mening. Teveel wolken die niet zo veel toevoegen. Silhouette van de kranen vind ik daarentegen wel erg goed gevonden!
quote:
Als je de verzadiging 60 procent omhoog haf gegooid had je al meer gouden gloed gehadquote:Op zaterdag 23 maart 2013 00:23 schreef wyccie het volgende:
[..]
[..]![]()
Mijn foto steekt inderdaad nogal schraal af tegenover al die mooie gouden zonnen van jullie.![]()
Nu snap ik ook wel dat ik dan maar had moeten shoppen. In ieder geval weet ik voor de volgende keer wat ik anders kan doen.
Wel erg leerzaam dit topic, en ik hoop dat ik de motivatie en discipline heb om mee te blijven doen en daardoor meer ga fotograferen.
Morgen mijn stemmen, ben nu een beetje te moe.
Zozo, 1 minuut om bezwaar aan te tekenen?quote:
Is er een fundamenteel bezwaar tegen het uitproberen van foto's en reacties? Niet zelden heb ik op basis van reacties mijn foto's 'bijgesteld'. Ik heb zelf het idee dat ik door het krijgen en verwerken van feedback een completere en meer ervaren fotograaf ben geworden. En dát lijkt me het voornaamste doel van de wedstrijd.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 07:53 schreef Thrilled het volgende:
[..]
Zozo, 1 minuut om bezwaar aan te tekenen?
Ik denk wel dat je een hoog "ik wacht eerst de reacties af op mijn 'proef-inzending' en als dat mij tegenvalt maak ik een nieuwe foto"-gehalte krijgt.. Zo kunnen mensen een foto eerst al laten 'beoordelen' want reacties komen er altijd.. Ik ben er op tegen :p
Hier ben ik het volstrekt mee eensquote:Op zaterdag 23 maart 2013 08:25 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Is er een fundamenteel bezwaar tegen het uitproberen van foto's en reacties? Niet zelden heb ik op basis van reacties mijn foto's 'bijgesteld'. Ik heb zelf het idee dat ik door het krijgen en verwerken van feedback een completere en meer ervaren fotograaf ben geworden. En dát lijkt me het voornaamste doel van de wedstrijd.
+1quote:Op vrijdag 22 maart 2013 17:04 schreef kanovinnie het volgende:
Zullen we voor volgende maand 1 inzendingentopic en 1 discussietopic maken? Heeft iedereen een kans om over zijn foto te lullen als je hem eenmaal in het inzendingentopic plaatst is het definitief. Voorkomt een hoop zoekwerk.
Dan ben ik er ook voor om gewoon het topic na een maand te sluiten.. Ookal heeft die de 300 reacties nog niet bereikt..quote:
Ja, want zoals S ook zegt, het gaat niet om t winnen van de eerste prijs, het gaat om de lol van 21 dagen proefballonnetjes te plaatssen, reacties geven en er al of niet op anticiperen. Met 9 tot 12 inzendingen in de maand kunnen we best alles in 1 topic doenquote:
Je punt is duidelijk Stefan. Even een kleine reactie hierop...quote:Op zaterdag 23 maart 2013 12:32 schreef Stefan het volgende:
Aaanvulling op beoordeling Kezmaster. Ik bedoel deze van je Ron, prachtig, Snap niet dat je die niet hebt ingezonden, bevat alles, actie, een volledig plaatje, volledig goud. Itt tot een stuk vliegtuig met een zweempje reflectie. Ik heb je ander werk gezien dus vandaar dat ik jouw inzending persoonlijk onder de maat vind
http://500px.com/photo/28334647
In het reactietopic kan je ook gewoon je probeersels posten. Pas als je het zelf zeker weet plaats je je definitieve inzending in het wedstrijdtopic.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 12:16 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ja, want zoals S ook zegt, het gaat niet om t winnen van de eerste prijs, het gaat om de lol van 21 dagen proefballonnetjes te plaatssen, reacties geven en er al of niet op anticiperen. Met 9 tot 12 inzendingen in de maand kunnen we best alles in 1 topic doen
Of op de laatste dag nieuw topicje maken koppelen en daar 1 foto en 1 beoordeling inquote:Op zaterdag 23 maart 2013 15:51 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
In het reactietopic kan je ook gewoon je probeersels posten. Pas als je het zelf zeker weet plaats je je definitieve inzending in het wedstrijdtopic.
gaat ook om feedback, vind ik ook het leukstquote:Op zaterdag 23 maart 2013 14:06 schreef kezmaster9 het volgende:
[..]
Je punt is duidelijk Stefan. Even een kleine reactie hierop...
De keuze was voor mij persoonlijk lastig. De foto die ik heb ingezonden heb ik begin van de maand gemaakt en vind ik persoonlijk vrij aardig gelukt. Ik kreeg er ook leuke reacties op en dus gebruikt voor deze fotowedstrijd. Vorige week heb ik de foto gemaakt die jij aanhaalt. Ik heb toen nog getwijfeld of ik mijn inzending moest wijzigen of niet. Uiteindelijk heb ik dit niet gedaan. Persoonlijke keuze! Ik ben tevreden met beide platen, heb wel een eigen voorkeur natuurlijk maar wilde niet mijn inzending veranderen.
Toch ben ik blij met je reactie. Een fotowedstrijd winnen is leuk, maar met reacties, kritiek en feedback ben ik eens zo blij. Daar kan ik wat mee en dat vind ik ook de kracht van een forum.
Het lastige daaraan is, dat je dan perse die laatste dag aanwezig moet zijn om je foto te posten.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 17:08 schreef Fotografie.vink het volgende:
[..]
Of op de laatste dag nieuw topicje maken koppelen en daar 1 foto en 1 beoordeling in
Het kan, zeker bij veel inzendingen, best rommelig zijn om te ontdekken welke inzending iemand gedaan heeft, maar verder hoeft het van mij ook niet persé hoor. Zo groot is het ongemak ook niet.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 22:54 schreef Stefan het volgende:
Wat gaat er mis nu dan dat t moet veranderen?
Er zijn 7 of 8 gouden dagen geweest, toch niet slecht hoor, alleen je hebt door de opdracht slechts 16 uur productietijd, andere opdrachten hebben er 21x24quote:
Uitsluiten vind ik echt raar, laat mensen tijdens het punten geven maar oordelenquote:Op zaterdag 23 maart 2013 23:13 schreef d4v1d het volgende:
Het weer was gewoon een bitch..
(Een suggestie voor degen die wint.. Misschien is lange sluitertijd een goede? (foto's van autowegen dan uitsluiten?))
Mja, foto's van autowegen zijn behoorlijk standaard inmiddels vind ik. Tijdens het punten geven kan ook.. :pquote:Op zaterdag 23 maart 2013 23:17 schreef Stefan het volgende:
[..]
Uitsluiten vind ik echt raar, laat mensen tijdens het punten geven maar oordelen
De puntengever maakt uit of t standaard is natuurlijkquote:Op zaterdag 23 maart 2013 23:32 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Mja, foto's van autowegen zijn behoorlijk standaard inmiddels vind ik. Tijdens het punten geven kan ook.. :p
De bedoeling is dat je in 1 maand alles afrond. Dus foto maken, stemmen en onderwerp voor de nieuwe fotoquote:Op zondag 24 maart 2013 13:15 schreef Thrilled het volgende:
Ik lees pas net mee, maar waar is die datum (21/22) vandaan gekomen? Is het niet wat makkelijker om gewoon 1e tot 30/31e aan te houden voor de contest?
Die week heb je wel nodig. Het is nu de 24e, maar ik weet niet of iedereen al heeft gestemd, en een winnaar is nog niet benoemd.quote:Op zondag 24 maart 2013 18:44 schreef Stefan het volgende:
Maar goed, stel de winnaar is de 22e bekend, en komt meteen met een thema, waarom dan nog een week wachten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |