Woon je nog thuis dan? Kan me voorstellen dat als je op jezelf woont gewoon geen zin hebt om te eten omdat niemand het voor je maakt oidquote:Op maandag 4 maart 2013 13:35 schreef Studeur het volgende:
[..]
t probleem is dat ik gewoon snel vol zit. mn avondeten eet ik bijna nooit helemaal op en heb bijna nooit trek waardoor ik vaak maaltijden oversla. ik schaam me wel echt voor mn magere lichaamdus nu is het tijd om er iets aan te doen. mn doel is 70 kilo.
Ach, ik prop me altijd helemaal vol met eten en ik mag blij zijn als ik een keer de 75 kilo aantik. En ik ben zo'n 1.92m.quote:Op maandag 4 maart 2013 13:35 schreef Studeur het volgende:
[..]
t probleem is dat ik gewoon snel vol zit. mn avondeten eet ik bijna nooit helemaal op en heb bijna nooit trek waardoor ik vaak maaltijden oversla. ik schaam me wel echt voor mn magere lichaamdus nu is het tijd om er iets aan te doen. mn doel is 70 kilo.
ja woon nog thuis maar alleen het avondeten wordt voor me gemaaktquote:Op maandag 4 maart 2013 14:21 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Woon je nog thuis dan? Kan me voorstellen dat als je op jezelf woont gewoon geen zin hebt om te eten omdat niemand het voor je maakt oid
quote:Op maandag 4 maart 2013 14:32 schreef Studeur het volgende:
Ik denken dat ik in 2 dagen wel even kan leren voor het tentamen belastingrecht. Maar snap er echt geen kut van
Mijn doel is een 3.5, het minimumcijfer dat je moet halen voor een hertentamen, maar zelfs dat gaat me moeilijk lukken.
Chillbaasss! Heb net een dikke gerookt op een bankje tussen de weilanden, waaide net iets te hard dus nog redelijk fris, maar die zonquote:Op maandag 4 maart 2013 16:48 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[ afbeelding ]
Zo, lekker buiten genieten van het goede weer, met een goed wietje
Echt geweldig jaquote:Op maandag 4 maart 2013 17:24 schreef Impect het volgende:
[..]
Chillbaasss! Heb net een dikke gerookt op een bankje tussen de weilanden, waaide net iets te hard dus nog redelijk fris, maar die zon
Vet, moet je van steigerhout maken en dan met veel kussens erin!quote:Op maandag 4 maart 2013 17:26 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Echt geweldig ja
Heb wel echt geluk dat in ieder geval mijn tuin op het westen ligt
Zat er net aan te denken om misschien iets van een loungebank ofzo neer te zetten, en allemaal shit te groeien om mee te koken
Aanwezig en ik weeg 67 bij 1,87.quote:Op maandag 4 maart 2013 13:32 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
63Jezus. Je hebt gewoon zo'n Surinaams moedertje nodig die je vetmest.
Ik heb eerder het omgekeerde, eten gaat erg hard op, omdat ik van koken hou, zeker als ik stoned benquote:Op maandag 4 maart 2013 14:21 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Woon je nog thuis dan? Kan me voorstellen dat als je op jezelf woont gewoon geen zin hebt om te eten omdat niemand het voor je maakt oid
quote:Op maandag 4 maart 2013 20:30 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Ik weeg 75 bij 1.76 yo yo yo fatty represent.
Met een bolle reet?quote:Op maandag 4 maart 2013 20:30 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Ik weeg 75 bij 1.76 yo yo yo fatty represent.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |