Ik kende dat helemaal niet! Ziet er leuk uit! Heb je dat snoer in de stad gekocht?quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:14 schreef DevilsAndDust het volgende:
In de slaapkamer wil ik trouwens een hanglamp van Cotton ball lights, eentje met een pendel voor drie lampen. Morgen even langs een woonwinkel hier fietsen om de kleuren te bepalen. Ik heb er ook zo'n snoer van met twintig kleine balletjes.
Ja, bij Woonn! Ze hebben er losse snoeren en bakken met alle kleuren balletjes, dus je kan zelf een kleurencombinatie samenstellen. Ik heb er eentje met wit, lichtblauw en lichtroze, voor straks in de studeerkamer.quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:38 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik kende dat helemaal niet! Ziet er leuk uit! Heb je dat snoer in de stad gekocht?
Gevonden! Wat leuk!quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:42 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ja, bij Woonn! Ze hebben er losse snoeren en bakken met alle kleuren balletjes, dus je kan zelf een kleurencombinatie samenstellen. Ik heb er eentje met wit, lichtblauw en lichtroze, voor straks in de studeerkamer.
Hé, die kleurencombinatie had ik ook voor in de slaapkamer bedachtquote:Op donderdag 14 maart 2013 17:30 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik heb zonet de hanglamp voor de slaapkamer besteld. Het wordt er dus eentje met drie ballen eraan, van 25, 31 en 36 cm doorsnede. Dit is de kleurencombinatie die ik heb gekozen:
[ afbeelding ]
ik moet het even zien, denk ik, om me er wat bij voor te kunnen stellenquote:Op donderdag 14 maart 2013 18:36 schreef Daph_ het volgende:
OMG dat wil ik voor in m'n bieb! *bookmark*
quote:Op zaterdag 16 maart 2013 06:57 schreef DevilsAndDust het volgende:
Vandaag gaan we over!
Een keer raden wie er ziek wakker geworden is..
Truus en Bregje in de zwanestraat verkopen ze ook! Mocht je net op zoek zijn naar en kleur die Woonn nit heeftquote:Op woensdag 13 maart 2013 20:42 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ja, bij Woonn! Ze hebben er losse snoeren en bakken met alle kleuren balletjes, dus je kan zelf een kleurencombinatie samenstellen. Ik heb er eentje met wit, lichtblauw en lichtroze, voor straks in de studeerkamer.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |