Als het geldig is vanaf 15 euro en via de website gewoon vanaf 10 euro.. dan heeft die kortings code ook geen nut.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:42 schreef Lienzz het volgende:
[..]
Ik zie alleen het volgende staan:
www.kaartenvoordeel.nl (kortingscode: fokforum13, gratis verz. vanaf e.10,-)
Bij dit kaartje:quote:hallo Lydia
dank je wel voot een mooi kartije- olifenten brengen geluk!
Mijn Nederlands is een beetje beter
nog steeds moeilijk om te zeggen, ik probeer te leren denken in het Nederlands, Ik denk dat ik het kan doen
groetes Kat
De code geeft 5% korting vanaf 15 euro. De verzendkosten zijn bij elke verzending vanaf 10¤ gratisquote:Op woensdag 27 februari 2013 08:10 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Als het geldig is vanaf 15 euro en via de website gewoon vanaf 10 euro.. dan heeft die kortings code ook geen nut.
Ahhquote:Op woensdag 27 februari 2013 09:08 schreef lunapuella het volgende:
Vanochtend een hele schattige hurray van een Oekraïens meisje dat Nederlands aan het leren is (had mijn kaart in het NL geschreven):
[..]
Bij dit kaartje:
[ afbeelding ]
http://www.postcrossing.com/postcards/NL-1691399
Vanaf 15e 5% korting en vanaf 10e altijd gratis verzendingquote:Op woensdag 27 februari 2013 08:10 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Als het geldig is vanaf 15 euro en via de website gewoon vanaf 10 euro.. dan heeft die kortings code ook geen nut.
wazig...dus dan stuurt ze maar geen kaart?quote:Op woensdag 27 februari 2013 13:44 schreef Bos81 het volgende:
Haiti COol
Ik had daar dus ook bijna een kaart uit gehad, maar mevrouw had er blijkbaar toch niet echt zin in. Had me wel een bericht gestuurd, maar inmiddels is ze postcrosser af..
Ik kreeg dus van haar een bericht. Dat ze een paar weken terug mij een kaart gestuurd had en of die al was aangekomen en of ik nog op het zelfde adres woonde zodat ze nog iets kon sturen. Ik wilde dus terug reageren en kom op haar profiel. Zie ik dat ze zich pas op die dag had geregistreerd... Dus in mijn verhaal zet ik het er bij dat ik het een beetje raar vind dat ze zegt dat ze me een paar weken terug iets gestuurd had, terwijl op haar profiel staat dat ze pas een paar uur geregistreerd staat.quote:Op woensdag 27 februari 2013 13:45 schreef Lienzz het volgende:
[..]
wazig...dus dan stuurt ze maar geen kaart?
Awh, dat is lief!quote:Op woensdag 27 februari 2013 09:08 schreef lunapuella het volgende:
Vanochtend een hele schattige hurray van een Oekraïens meisje dat Nederlands aan het leren is (had mijn kaart in het NL geschreven):
[..]
Bij dit kaartje:
[ afbeelding ]
http://www.postcrossing.com/postcards/NL-1691399
quote:"Now there's a puzzle connected with the picture of cars. There's a secret agent and a blue-eyed blondie (dead) hidden there. Where? Now, however, they can be somewhere else."
Zijn jullie er al achter?quote:Op woensdag 27 februari 2013 14:43 schreef Crientj het volgende:
Een vriend van me ontving deze kaart, met een puzzeltje. We komen er alleen niet helemaal uit, zin om mee te denken?
[ afbeelding ]
[..]
Inderdaad, daarom doen we dit..quote:Op woensdag 27 februari 2013 22:33 schreef Unites het volgende:
Waar slaat dit op? Net of je niks beters te doen hebt in je leven...
Nee, nog niet. Ik dacht eerst dat de kleine gele + blauwe auto de blue-eyed blondie waren. Maar ik zie in de gele auto rechtsbovenin twee ogen in de ramen.quote:Op woensdag 27 februari 2013 21:41 schreef kvd het volgende:
[..]
Zijn jullie er al achter?
Je zou verwachten dat je Marilyn Monroe en James Bond ergens zou tegenkomen.
Zie in de gele auto aan de linkerkant van de bus wel een B in het raam, maar goed, kan net zo goed de vorm van het raam zijn
En in de onderste auto aan de rechterkant zie ik een paar trieste ogen in die 2 bovenste groene vlekken, doen me aan de ogen van Mona Lisa denken
Ik hoop dat je nog wel achter de oplossing komt. Vriend en ik hebben al een uurtje zitten kijken,uitvergroten,draaien enzovoortquote:Op woensdag 27 februari 2013 22:42 schreef Crientj het volgende:
[..]
Nee, nog niet. Ik dacht eerst dat de kleine gele + blauwe auto de blue-eyed blondie waren. Maar ik zie in de gele auto rechtsbovenin twee ogen in de ramen.
De bus in het midden lijkt op een witte Dark Vader. Dus ik ga er vanuit dat die er ook iets mee te maken heeft
blijkbaar heb jij niks beters te doen dan je drukmaken om andermans bezigheden. Blij dat wij wel een hobby hebbenquote:Op woensdag 27 februari 2013 22:33 schreef Unites het volgende:
Waar slaat dit op? Net of je niks beters te doen hebt in je leven...
Awh thanks.quote:Op woensdag 27 februari 2013 22:47 schreef kvd het volgende:
[..]
Ik hoop dat je nog wel achter de oplossing komt. Vriend en ik hebben al een uurtje zitten kijken,uitvergroten,draaien enzovoort
Wel ultra leuk zo'n kaart! *start zoektocht*quote:Op woensdag 27 februari 2013 23:09 schreef Crientj het volgende:
[..]
Awh thanks.Ik laat het zeker weten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |