 
		 
			 
			
			
			Oud-Grieks gelukkig wel.quote:Op maandag 25 februari 2013 08:17 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De Turkse taal is geen wereldtaal dus de relevantie over het hele 'goede training voor later gebeuren' is er niet.
 
			 
			
			
			Kijk, dit is wel waar.quote:Op maandag 25 februari 2013 08:00 schreef Knutknuttsson het volgende:
Het goed beheersen van de moedertaal bevordert het aanleren van een andere taal en versterkt het taalgevoel. In dat licht bezien is het helemaal geen slecht idee. .
 
			 
			
			
			Ik zie nog steeds niet in wat D66 daar mee te maken heeft (of, eender welke politieke partij dan ook).quote:Op maandag 25 februari 2013 08:21 schreef cempexo het volgende:
Bij recht spreken ontstaat er automatisch ook onrecht, dat kan niet anders. Maar het recht spreekt niet, wel de rechter.
Zie ook de actualiteit van de case Moszkovicz, daar wordt wraak gesproken voor de rechterbroeders. De rugkrabmethode.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Hebben ze daar 9 jaar over moeten nadenken?quote:Op maandag 25 februari 2013 07:40 schreef cempexo het volgende:
Tot 2004 kregen niet-Nederlandse kinderen maximaal vijf uur per week les
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			In Zweden vindt het thuistaalonderwijs buiten het reguliere programma om. Het hoeft niet "in plaats van" . Na schooltijd komt de Turkse/Griekse/Duitse/Nederlandse meester en maakt gebruik van de faciliteiten op de school en draait zijn les.quote:Op maandag 25 februari 2013 08:18 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ook hier geld dat er geen enkele reden is om de moedertaal niet thuis te leren of in een naschoolse opvang.
 
			 
			
			
			Dan zijn we het eens met elkaar.quote:Op maandag 25 februari 2013 08:41 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
In Zweden vindt het thuistaalonderwijs buiten het reguliere programma om. Het hoeft niet "in plaats van" . Na schooltijd komt de Turkse/Griekse/Duitse/Nederlandse meester en maakt gebruik van de faciliteiten op de school en draait zijn les.
 
			 
			
			
			Als werkgever had ik een case tegen een werkneemster (altijd is kortjakje ziek...en heb ondanks mijn welgemeende goede bedoeling van toen daarna nooit meer een alleenstaande moeder met kind aangenomen) waarbij mijn advocaat van te voren al waarschuwde: Cempexo...dit is een rechter die voorop loopt met een rode vlag in een protestoptocht.quote:Op maandag 25 februari 2013 08:35 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Ik zie nog steeds niet in wat D66 daar mee te maken heeft (of, eender welke politieke partij dan ook).
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 sinterklaaskapoentje
			
			
				
			            
							sinterklaaskapoentje
				 
                 
			 
			
			
			Een kind moet gewoon een moedertaal hebben om de logica van taal te kennen, als die kinderen hier opgroeien lijkt me het logisch dat dat Nederlands zou moeten zijn.. En voor de ouders die geen nederlands kunnen... Ook niet bepaald handig in dit land tochquote:Op maandag 25 februari 2013 08:00 schreef Knutknuttsson het volgende:
Het goed beheersen van de moedertaal bevordert het aanleren van een andere taal en versterkt het taalgevoel. In dat licht bezien is het helemaal geen slecht idee. In Zweden bijvoorbeeld doen ze dit soort onderwijs al tientallen jaren en daar zijn de resultaten heel goed. Leerlingen die actief meedoen met thuistaalonderwijs scoren op hun examens beter dan de leerlingen die dat niet doen.
 
			 
			
			
			Degene die in Nederland woont?quote:Op maandag 25 februari 2013 08:43 schreef cempexo het volgende:
[..]
Als werkgever had ik een case tegen een werkneemster (altijd is kortjakje ziek...en heb ondanks mij welgemeende goede bedoeling van toen daarna nooit meer een alleenstaande moeder met kind meer aangenomen) waarbij mijn advocaat van te voren al waarschuwde: Cempexo...dit is rechter die voorop loopt met een rode vlag in een protestoptocht.
Dat klopte !
Eén van ons beide, worteltjestaart, mist de werkelijkheid van de nederlandse maatschappij...
 
			 
			
			
			 .
 . 
			 
			
			
			Als die ouders eerste generatie zijn kun je idd nog spreken van een andere moedertaal, maar bij tweede generatie ouders wordt dat al discutabel.quote:Op maandag 25 februari 2013 08:45 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Een kind moet gewoon een moedertaal hebben om de logica van taal te kennen, als die kinderen hier opgroeien lijkt me het logisch dat dat Nederlands zou moeten zijn.. En voor de ouders die geen nederlands kunnen... Ook niet bepaald handig in dit land toch
 
			 
			
			
			Dat is in allerlei studies allang bewezen. Andere landen hebben in het verleden ook flink ingezet op dit soort onderwijs, met positief resultaat als het gaat om studieresultaten.quote:Op maandag 25 februari 2013 08:44 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Ik mis de argumentatie om dit te rechtvaardigen
 
			 
			
			
			Hoeveel generaties?quote:Op maandag 25 februari 2013 08:48 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
Dat is in allerlei studies allang bewezen. Andere landen hebben in het verleden ook flink ingezet op dit soort onderwijs, met positief resultaat als het gaat om studieresultaten.
 
			 
			
			
			tot vlak voor de verkiezingenquote:Op maandag 25 februari 2013 07:50 schreef Scorpie het volgende:
Geertje smult van dit soort berichten, weer vijf zetels erbij.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nederlands toch ook niet?quote:Op maandag 25 februari 2013 08:17 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De Turkse taal is geen wereldtaal dus de relevantie over het hele 'goede training voor later gebeuren' is er niet.
 
			 
			
			
			Dit.quote:Op maandag 25 februari 2013 08:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als die ouders eerste generatie zijn kun je idd nog spreken van een andere moedertaal, maar bij tweede generatie ouders wordt dat al discutabel.
 
			 
			
			
			Bedankt voor deze anekdote die hogenaamd helemaal niets met de case noch met het door mij aangedragen issue van doen heeftquote:Op maandag 25 februari 2013 08:43 schreef cempexo het volgende:
Als werkgever had ik een case tegen een werkneemster (altijd is kortjakje ziek...en heb ondanks mijn welgemeende goede bedoeling van toen daarna nooit meer een alleenstaande moeder met kind aangenomen) waarbij mijn advocaat van te voren al waarschuwde: Cempexo...dit is een rechter die voorop loopt met een rode vlag in een protestoptocht.
Dat klopte !
 
 Aangezien (1) jij niet in Nederland woont en (2) ik aantoonbaar zowel maatschappelijk als professioneel met 2 benen in de Nederlandse samenleving sta, heb jij jezelf hiermee duidelijk bedoeld.quote:Eén van ons beide, worteltjestaart, mist de werkelijkheid van de nederlandse maatschappij...
 
			 
			
			
			|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |