Kom hier met 5Ghz gewoon op zolder.quote:Op donderdag 25 april 2013 19:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ah, ja ik had nog naar de 5GHz instelling van het modem gekeken, maar ik las dat 5GHz minder goed door muren en plafonds ging?
Over de apparatuur maak ik me minder zorgen, dat is allemaal vrij courant.
Ah, ik heb nu ook sinds vanmorgen zo'n technicolor ding.quote:Op donderdag 25 april 2013 19:09 schreef Leandra het volgende:
Is dat Technicolor geval een dual en kan ik ze beiden tegelijk inschakelen of gaat dat niet werken?
is gewoon een Thompson modem. En trouwens, wij van wc eendquote:Op zaterdag 27 april 2013 00:59 schreef APK het volgende:
[..]
Ah, ik heb nu ook sinds vanmorgen zo'n technicolor ding.
Schijnt veel beter te zijn volgens de monteur
Heb je ook het IP bij de hand, kan het niet vinden en ik wil even inloggenquote:Op zaterdag 27 april 2013 01:15 schreef donald_dick het volgende:
is gewoon een Thompson modem. En trouwens, wij van wc eend
..
zal wasrschpijnlijk 192.168.1.1 zijnquote:Op zaterdag 27 april 2013 01:18 schreef APK het volgende:
[..]
Heb je ook het IP bij de hand, kan het niet vinden en ik wil even inloggen
Nope, probeer het morgen wel weer even.quote:Op zaterdag 27 april 2013 01:21 schreef donald_dick het volgende:
[..]
zal wasrschpijnlijk 192.168.1.1 zijn
Lul niet man. KPN alles in 1 is al jaren geen digitenne meer. Is nu interactie tv en dat komt inderdaad binnen via de modem, via een cat5 kabel.quote:Op zaterdag 27 april 2013 03:48 schreef Woods het volgende:
Ik dus vrij enthousiast over Horizon i.c.m. Film1, heeft me pa dus een all-in pakket van KPN genomen doordat zo'n droogkloot via de telefoon had overgehaald. Hoe slecht wil je het hebben, conclusie was dan ook dat we op dit adres niet meer dan 40mb/s konden krijgen en de duurdere pakketten uitgesloten waren, dag later kregen we al een pakket binnen van KPN, bleek het Digitenne te zijn. Ik zo vanMe pa die doodleuk dacht dat het via internet binnen kwam
![]()
Wut man? Kheb dat pakket hier voor me neus met dikke koeienletters 'Digetenne' incl. met wat er in de doos zitquote:Op zaterdag 27 april 2013 03:51 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Lul niet man. KPN alles in 1 is al jaren geen digitenne meer. Is nu interactie tv en dat komt inderdaad binnen via de modem, via een cat5 kabel.
Dan heeft hij gewoon t verkeerde besteld.quote:Op zaterdag 27 april 2013 03:52 schreef Woods het volgende:
[..]
Wut man? Kheb dat pakket hier voor me neus met dikke koeienletters 'Digetenne' incl. met wat er in de doos zit
Gewoon omdat jij 1 van die mensen bent die bij toeval? altijd pech heeft met UPC apparatuur?quote:Op woensdag 24 april 2013 19:03 schreef Rainesz het volgende:
Eerst zien dan geloven
Ik heb mijn verwachtingen bij UPC nooit zo heel hoog liggen.
192.168.01quote:Op zaterdag 27 april 2013 01:18 schreef APK het volgende:
[..]
Heb je ook het IP bij de hand, kan het niet vinden en ik wil even inloggen
Wie zegt dat mijn UPC apparatuur slecht werkt?quote:Op zaterdag 27 april 2013 09:24 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Gewoon omdat jij 1 van die mensen bent die bij toeval? altijd pech heeft met UPC apparatuur?
Ik behoor tot 1 van de velen die al vanaf het eerste uur lid zijn en in al die jaren (8?) weinig tot geen problemen heb gehad. I.i.g. waren ze allemaal op 1 hand te tellen in totaal.
Dat is het modem en er moet nog een punt tussen de laatste 0 en 1: 192.168.0.1quote:Op zaterdag 27 april 2013 19:04 schreef Injetta het volgende:
Mmm, hoe kom je er dan in? Als ik die 192.168.01 doe, gebeurt er niks....
Om welke films gaat het dan?quote:Op zaterdag 27 april 2013 19:04 schreef Injetta het volgende:
Mmm, hoe kom je er dan in? Als ik die 192.168.01 doe, gebeurt er niks....
Op de site van film1 staat een overzicht van films on demand. Wanneer ze te zien zijn, maar dit klopt niet. Er zouden films on demand moeten zijn, maar ze zijn niet te vinden.
Ligt dat aan Horizon/UPC of aan film1 zelf? Iemand enig idee?
Dat zal dan het IP-adres van de horizon zijn? Want die 192.168.01 ging over het Technicolor modem.quote:Op zaterdag 27 april 2013 19:11 schreef Injetta het volgende:
Ik heb het al gevonden: het is 192.168.192.1.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |