CRUCIAAL bij het nieuwe stadion. Goedkoopste kaartjes vooraan net als nu.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:00 schreef Muto het volgende:
[..]
Dit inderdaad. En niet aan zijde, maar ook aan de lange zijdes.
Heel de achterzijde tegenover het uitvak + alle "eerste lossen vakken" rond het gehele veld. Wat baas is datquote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:00 schreef Muto het volgende:
[..]
Dit inderdaad. En niet aan zijde, maar ook aan de lange zijdes.
Ik zeg niet dat het in het algemeen beter werkt. Ik zeg dat in de wedstrijd van morgen tegen PSV het me effectiever lijkt om PSV eventjes links te laten liggen en je alleen te richten op Feyenoord. Dat lijkt me beter dan Wijnaldum of een niet spelende van Bommel de wind van voren te geven. Volgens mij is er dan geen sprake van beinvloeding van de wedstrijd waar Feyenoord een voordeel uit kan halen.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:00 schreef jakees het volgende:
[..]
Ok wat is dan jouw verklaring voor de veel betere prestaties thuis bij Feyenoord? Jij stelt dat het nog beter zou kunnen als Feyenoord alleen zijn eigen spelers zou toezingen. Hoe lang hadden ze dan wel niet ongeslagen geweest? Nu al 23 wedstrijden in eigen stadion. Mijn conclusie formule werkt.
Het zijn nog eens de beste plekken ook. Normaal duurst natuurlijk. Als dat behouden blijft dan ben ik wel overtuigd dat een nieuwe kuip dezelfde sfeer zal uitstralen. De mensen zullen niet veranderen.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:01 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Heel de achterzijde tegenover het uitvak + alle "eerste lossen vakken" rond het gehele veld. Wat baas is dat
Eerste ring zie je wel beter hoor.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:03 schreef jakees het volgende:
[..]
Het zijn nog eens de beste plekken ook.
Ok bedankt! Nou weer naar je eigen topic jullie eigen spelers afzeiken en affluiten ;-).quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:02 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat het in het algemeen beter werkt. Ik zeg dat in de wedstrijd van morgen tegen PSV het me effectiever lijkt om PSV eventjes links te laten liggen en je alleen te richten op Feyenoord. Dat lijkt me beter dan Wijnaldum of een niet spelende van Bommel de wind van voren te geven. Volgens mij is er dan geen sprake van beinvloeding van de wedstrijd waar Feyenoord een voordeel uit kan halen.
Dat is zeker waar, die ronde (gevulde) hoeken van De Kuip zijn prachtig.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:03 schreef RensAjacied het volgende:
Als ze bij de Arena de hoeken dichten scheelt het al heel wat. Maar het is na de verbouwing al enorm verbeterd. Hoofdtribune zit nu direct aan het veld. Kan je zo het veld oplopen.
Geen dank! En dat afzeiken en affluiten (uitfluiten?) is niet mijn ding.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:04 schreef jakees het volgende:
[..]
Ok bedankt! Nou weer naar je eigen topic jullie eigen spelers afzeiken en affluiten ;-).
lekker boeiend, ajax topic?quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:03 schreef RensAjacied het volgende:
Als ze bij de Arena de hoeken dichten scheelt het al heel wat. Maar het is na de verbouwing al enorm verbeterd. Hoofdtribune zit nu direct aan het veld. Kan je zo het veld oplopen.
2e ring vind ik zelf nog beter kun je het hele spel zien. Hoe zou dat zijn in Engeland. Zou daar de eerste rij ook het meest betalen?quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:04 schreef Caland het volgende:
[..]
Eerste ring zie je wel beter hoor.
Dat verandert het publiek toch nog niet.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:03 schreef RensAjacied het volgende:
Als ze bij de Arena de hoeken dichten scheelt het al heel wat. Maar het is na de verbouwing al enorm verbeterd. Hoofdtribune zit nu direct aan het veld. Kan je zo het veld oplopen.
Was een vergelijking met de Kuip.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat verandert het publiek toch nog niet.
Verder lekker boeiend in dit topic.
Ik zit op de tweede ring in het gezinsvak.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 15:58 schreef RensAjacied het volgende:
De Kuip is juist zo bijzonder omdat de fanatiekste supporters niet op de 2e ring zitten, nee direct aan het veld
Ja, dat is overal wel zo.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:05 schreef jakees het volgende:
[..]
2e ring vind ik zelf nog beter kun je het hele spel zien. Hoe zou dat zijn in Engeland. Zou daar de eerste rij ook het meest betalen?
Er staat in die post niks daarover hoor.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:06 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Was een vergelijking met de Kuip.
Zelfs daar vliegen de "kanker" en "kut joden" je om de oren of niet?quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:06 schreef Yipper het volgende:
[..]
Ik zit op de tweede ring in het gezinsvak.![]()
Ok dat je morgen maar mag genieten van ons mooie stadion en publiek morgen (en hopelijk een verdrietige terugreis (om resultaat) toegewenst)!quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:05 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Geen dank! En dat afzeiken en affluiten (uitfluiten?) is niet mijn ding.
Gast.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:07 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Zelfs daar vliegen de "kanker" en "kut joden" je om de oren of niet?
Hoe is dat relevant voor een Heerenveen supporter.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:07 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Zelfs daar vliegen de "kanker" en "kut joden" je om de oren of niet?
Beetje triest is het wel niet Callie?quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:07 schreef Caland het volgende:
[..]
Hoe is dat relevant voor een Heerenveen supporter.
Hoort er gewoon bij. Rauwe emotie, prachtig.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:08 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Beetje triest is het wel niet Callie?
Nee ik heb er niks op tegen maar wel als pappie de scheids voor alles loopt uit te maken met zoontjelief van 7 er naast. Bij een harde kern is dat gewoon normaal inderdaad.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Hoort er gewoon bij. Rauwe emotie, prachtig.
Als je een voorbeeldig kutjespubliek wilt die nooit hun muil opev doev. ga je maar naar Heerenveen of PSV.
Ja, hetzelfde dan maar!quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:07 schreef jakees het volgende:
[..]
Ok dat je morgen maar mag genieten van ons mooie stadion en publiek morgen (en hopelijk een verdrietige terugreis (om resultaat) toegewenst)!
Ik heb jarenlang als kind in een gezinsvak gezeten maar daar heb ik dergelijke dingen nooit meegemaakt. Maar jij zal het vast beter weten als vaste Kuipbezoeker.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 16:10 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Nee ik heb er niks op tegen maar wel als pappie de scheids voor alles loopt uit te maken met zoontjelief van 7 er naast. Bij een harde kern is dat gewoon normaal inderdaad.
Voetbal = Emotie. Kan zelfs genieten van spreekkoren tegen spelers etc. maar in een gezinsvak
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |