Zou niet weten waarom inderdaad, ik heb alles direct omgezet naar Google contacts toen ik 4 jaar terug mijn G1 kocht en sindsdien nooit meer een probleem gehad dat ik contactpersonen kwijt was.quote:Op maandag 4 maart 2013 12:12 schreef KhaZ het volgende:
[..]
Ja echt op de sim. Voor mij is het ook een prima optie om van m'n SIM contacten google contacts te maken, er zitten verder geen voordelen aan om ze op de SIM te houden toch?
Bij de eerste google hit was het 170 euro, ex 30 euro arbeidsloon.quote:Op maandag 4 maart 2013 12:25 schreef EDMAN- het volgende:
Beeldscherm uiteraard alweer beschadigd na 4 maanden. Doet het verder wel, maar die scheuren zijn best lelijk. Laagste leasecontract dus reparatie komt voor mijn rekening, iemand enig idee hoeveel dat zou kosten?
Wat is dat? Google?quote:Op maandag 4 maart 2013 12:28 schreef Fendy het volgende:
[..]
Bij de eerste google hit was het 170 euro, inclusief arbeidsloon.
Zie ninja-editquote:Op maandag 4 maart 2013 12:28 schreef EDMAN- het volgende:
[..]
Wat is dat? Google?
Oké lekker laten zitten die scheuren dus
Batterijduur is idd niet echt heel lang, dat komt nog wel goed.quote:Op maandag 4 maart 2013 10:35 schreef sjoemie1985 het volgende:
[..]
en de batterij gaat ook nog steeds normaal mee?
Niet dat deze bij het minste of geringste gebruik al met enkele procenten slinkt?
Stockbrowser, Chrome of..?quote:Op maandag 4 maart 2013 17:50 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Batterijduur is idd niet echt heel lang, dat komt nog wel goed.
Je moet alleen niet echt actief gebruik maken van de browser dat zuipt 30% in 45 minuten ofzo..
Kan je dan ook weer gewoon diezelfde tag gebruiken om dat allemaal uit te schakelen?quote:Op maandag 4 maart 2013 18:57 schreef GuitarJJ het volgende:
Ik heb weer eens met die NFC-tags zitten klooien, en het is eigenlijk best handig!
Ik heb er nu eentje in mijn auto hangen:
- GPS aan
- Bluetooth aan
- Mediavolume op 9
- Openen van de Flitsmeister app
Ja dat kan ook. Je kan funties aan, uit en aan of uit zetten. Ik heb ze bij me computer, bed, in de auto en op mijn werk. Super handig.quote:Op maandag 4 maart 2013 20:28 schreef ohjajohh het volgende:
[..]
Kan je dan ook weer gewoon diezelfde tag gebruiken om dat allemaal uit te schakelen?
Yes, wat bbfakir zegt.quote:Op maandag 4 maart 2013 20:28 schreef ohjajohh het volgende:
[..]
Kan je dan ook weer gewoon diezelfde tag gebruiken om dat allemaal uit te schakelen?
Inderdaad, hier het zelfde ervaring met mijn S3, ga er als een beunhaas er mee om, maar gelukkig (afkloppen) geen barst in mijn scherm.quote:Op maandag 4 maart 2013 21:21 schreef Klonk het volgende:
Ik ga echt als een lompe boer om met het ding, is al meerdere malen hard op een vloer gevallen, op de hoeken, vol op het glas en hij gaat niet kapot.
Geen flauw idee wat andere mensen er mee doen maar mij overleeft hij voorlopig...
Contacten op de sim wordt wel achterhaald denk ik. Ik heb alles op google staan, ook mijn agenda. Als ik een fabrieksherstel doe of een nieuw toestel krijg, hoef ik me alleen maar aan te melden en ik heb meteen m'n contacten, agenda en mail. Ideaal.quote:Op maandag 4 maart 2013 12:12 schreef KhaZ het volgende:
[..]
Ja echt op de sim. Voor mij is het ook een prima optie om van m'n SIM contacten google contacts te maken, er zitten verder geen voordelen aan om ze op de SIM te houden toch?
Ik nu ook, blij mee!quote:Op dinsdag 5 maart 2013 09:43 schreef exile79 het volgende:
[..]
Contacten op de sim wordt wel achterhaald denk ik. Ik heb alles op google staan, ook mijn agenda. Als ik een fabrieksherstel doe of een nieuw toestel krijg, hoef ik me alleen maar aan te melden en ik heb meteen m'n contacten, agenda en mail. Ideaal.
Beide..quote:
Waarom zou je dat willen? Googlecontacten is echt zo handig!quote:Op dinsdag 5 maart 2013 10:44 schreef Fendy het volgende:
Goed, ik ben mijn contacten maar eens aan het schonen met behulp van kies. Nu heb ik 2 tabjes, een google contacten tabje en een telefoon-contacten tabje.
Ik wil eigenlijk alle googlecontacten overhangen naar telefooncontacten. Is daar een makkelijke manier voor dat iemand weet?
Ik heb 2 lijsten met contacten, 1 google en 1 "telefoon", vind ik niet zo handig omdat je dan afwijkende profielen krijgt enzo.quote:Op dinsdag 5 maart 2013 15:57 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Waarom zou je dat willen? Googlecontacten is echt zo handig!
Ik zou niet weten hoe t moet, btw
Kies installeren. Daar zitten de goeie drivers bij.quote:Op dinsdag 5 maart 2013 19:17 schreef Parafernalia het volgende:
Ik krijg mn toestel niet op pc aangesloten via usb. Als ik m aansluit gaan Windows op Win Update naar drivers zoeken en installeren. Maar zodra hij klaar is, staat er linksonder een icoontje met de melding "Hardware id ontbreekt"
Wat te doen?
kutquote:Op dinsdag 5 maart 2013 23:19 schreef bbfakir het volgende:
[..]
Kies installeren. Daar zitten de goeie drivers bij.
1x verkeerd vallen en hij kan een schade hebben waarvoor CarglSs beweert dat je t sterretje toch maar had moet laten repareren met hpx2 hars.quote:Op maandag 4 maart 2013 23:16 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Inderdaad, hier het zelfde ervaring met mijn S3, ga er als een beunhaas er mee om, maar gelukkig (afkloppen) geen barst in mijn scherm.
Dat van n sms en selecteren is n patent van Apple, heb ik eens gelezen. Dus t kan wel. Maar t mag niet!quote:Op woensdag 6 maart 2013 11:30 schreef rodeetna het volgende:
Ik heb een vraagje, voor de ervaren gebruikers.
Dat woordenboek he. Bloedirritant vind ik het, die op de SGS1 werkte beter. Nu heeft het 'OS' toegevoegd ipv 'is' en ik weet niet hoe ik het weg krijg! Google leert me dat het via 'Instellingen' 'Taal en Invoer' moet, maar ik kom nergens op een scherm waar ik mijn woordenboek kan aanpassen. Herken de screenshots ook niet die anderen geven als oplossing. Jullie een idee?
Oh, en nog een vraag die eigenlijk te stom is, maar ik stel hem toch maar... tekst selecteren, bijv. in een sms, lukt niet. Had ook een SGS1 en daar ging het probleemloos maar hier kom ik er niet uit.
Hier niet hoorquote:Op woensdag 6 maart 2013 12:22 schreef Parafernalia het volgende:
Als het toestel gelocked is, werken de volumetoetsen nog wel. Erg vervelend. Kun je dat uitzetten?
Verschilt per muziekspeler.quote:Op woensdag 6 maart 2013 19:48 schreef Klonk het volgende:
Volume op en neer werkt hier gewoon als ie gelockt is en daar ben ik verdomde blij mee
ik heb sinds 10 minuten jellybam dus ik zou het niet weten, in jellybam werkt het trouwens ook met apolloquote:Op woensdag 6 maart 2013 19:50 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Verschilt per muziekspeler.Met Play Music/doubletwist werkt dat niet maar kan je wel van de lockscreen bedienen, wat bij de stock player niet kan.
Ik gebruik Omega hier, elke keer dat ik naar CM10(.1) of een custom ROM met stock Android ging kwam ik weer terug op het feit dat ik Touchwiz handiger/beter vindquote:Op woensdag 6 maart 2013 19:55 schreef Klonk het volgende:
[..]
ik heb sinds 10 minuten jellybam dus ik zou het niet weten, in jellybam werkt het trouwens ook met apollo
Werkt bij mij op zowel de Stock als de Omega ROMquote:Op woensdag 6 maart 2013 19:30 schreef ZaZoe het volgende:
Klopt het dat bij 'beste foto' optie de flitser niet werkt?
Sinds kort ook eigenaar van de Galaxy S3
Als hij in mn jaszak zit/ligt wil hij nog wel eens harder/zachter gaan. Erg irritant. Ik heb niet voor niets volumebediening aan koptelefoon, zou graag hebben dat alleen die werkt wanneer hij geplugd is.quote:Op woensdag 6 maart 2013 19:48 schreef Klonk het volgende:
Volume op en neer werkt hier gewoon als ie gelockt is en daar ben ik verdomde blij mee
Dit is misschien iets voor jouquote:Op woensdag 6 maart 2013 20:55 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Als hij in mn jaszak zit/ligt wil hij nog wel eens harder/zachter gaan. Erg irritant. Ik heb niet voor niets volumebediening aan koptelefoon, zou graag hebben dat alleen die werkt wanneer hij geplugd is.
thx!quote:Op woensdag 6 maart 2013 21:01 schreef Osiris024 het volgende:
[..]
Dit is misschien iets voor jou
https://play.google.com/s(...)b.volumelocker&hl=en
Of een NFC tag in je jaszak
Oooow, er wordt bedoeld bij een muziekspeler. Dat gebruik ik nooit...quote:Op woensdag 6 maart 2013 19:50 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Verschilt per muziekspeler.Met Play Music/doubletwist werkt dat niet maar kan je wel van de lockscreen bedienen, wat bij de stock player niet kan.
Hmmz . das balen.quote:Op woensdag 6 maart 2013 21:04 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
thx!
edit: hmm, schijnt dat daarmee de volume knoppen op headset ook niet meer werken![]()
Slim Beanquote:Op woensdag 6 maart 2013 22:19 schreef Osiris024 het volgende:
[..]
Hmmz . das balen.
Watr draai je voor ROM eigenlijk ?
Post het een keer in de XDA topics bij de ontwikkelaar, veel mensen hebben vraag naar die feature.quote:
Done..thxquote:Op woensdag 6 maart 2013 22:29 schreef Osiris024 het volgende:
[..]
Post het een keer in de XDA topics bij de ontwikkelaar, veel mensen hebben vraag naar die feature.
Dit geeft men als beste workaround .......
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cb.volumePlus
Werkt niet hier na 50 keer proberenquote:Op woensdag 6 maart 2013 23:13 schreef delano.888 het volgende:
WTF die lockscreen hack werkt inderdaad, ik kan het hele vergendelscherm omzeilen nu.
In je lockscreen (die een code heeft of patroon oid) klik je op emergency contacts, dan hou je de home knop in, en terwijl je die los laat druk je snel 2 a 3x op de lock knop.
Na een x of 5 lukte het me, en is het gehele lockscreen weg, totdat ik het toestel overnieuw opstart!!
Niet zo tof van Samsung dus.
Vervolgens kan je dus je hele toestel bedienen, echt waar.
Er zijn nog geen filmpjes op youtube van iemand die dat doet, dus als je NU veel youtube views wil, zou ik het zeker filmpen en uploaden![]()
Werkt hier niet, maar ik gebruik dan ook een Touchwizbased custom ROM.quote:Op woensdag 6 maart 2013 23:13 schreef delano.888 het volgende:
WTF die lockscreen hack werkt inderdaad, ik kan het hele vergendelscherm omzeilen nu.
In je lockscreen (die een code heeft of patroon oid) klik je op emergency contacts, dan hou je de home knop in, en terwijl je die los laat druk je snel 2 a 3x op de lock knop.
Na een x of 5 lukte het me, en is het gehele lockscreen weg, totdat ik het toestel overnieuw opstart!!
Niet zo tof van Samsung dus.
Vervolgens kan je dus je hele toestel bedienen, echt waar.
Er zijn nog geen filmpjes op youtube van iemand die dat doet, dus als je NU veel youtube views wil, zou ik het zeker filmpen en uploaden![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |