quote:Op vrijdag 22 maart 2013 13:28 schreef mouzzer het volgende:
17 juni komt het nieuwe album Kveikur uit!
http://sigur-ros.co.uk/kveikur/
Clip voor Brennisteinn is zojuist uitgekomen:
Pff mooi zegquote:Op vrijdag 22 maart 2013 13:28 schreef mouzzer het volgende:
17 juni komt het nieuwe album Kveikur uit!
http://sigur-ros.co.uk/kveikur/
Clip voor Brennisteinn is zojuist uitgekomen:
bastardquote:
quote:
Damn nice zeg, het lijkt alsof ze een goede combi hebben gevonden van de post-rock van vroeger en de wat meer poppy songs van de laatste paar platen (valtari niet mee gerekend)quote:Op vrijdag 22 maart 2013 13:28 schreef mouzzer het volgende:
17 juni komt het nieuwe album Kveikur uit!
http://sigur-ros.co.uk/kveikur/
Clip voor Brennisteinn is zojuist uitgekomen:
Dat jaquote:Op vrijdag 22 maart 2013 16:37 schreef ZwarteMagika het volgende:
Lekker snel al dat nieuwe album! En mooie clip inderdaad, het heeft wel iets onnatuurlijks om J髇si zo recht (en met open ogen) in de camera te zien zingen
ah hij staat idd als 2e in die linkquote:Op zaterdag 23 maart 2013 18:57 schreef TUFKAL het volgende:
Wellicht deze is directed by andrew huang.
http://www.andrewthomashuang.com/
twitter:sigurros twitterde op dinsdag 26-03-2013 om 19:01:15our new album #KVEIKUR now available to preorder from us on cd and 2xLP. comes with digital download on release day. http://t.co/Gj8FPpHa44 reageer retweet
ik vanaf woensdagquote:Op vrijdag 26 april 2013 22:43 schreef viagraap het volgende:
Maandag t/m maandag zit ik in IJsland, helaas geen gigs van Sigur R髎 daar rond die tijd.
quote:The Icelandic band Sigur R髎 will appear in the second last episode of the 24. series of The Simpsons. The episode will be aired in the US on May 19th, and one day later in Iceland. Sigur R髎 wrote some of the music that will be played in the episode.
The episode is called "The Saga of Carl Carlsson" and in the episode Homer, Lenny, Carl and Moe win a large lottery price, but Carl runs away with the money to Iceland. The other three go on a Nordic trip to find Carl.
Judging from the picture here above the characters will eat some kind of traditional Icelandic food and wear woolen sweaters.
quote:Op donderdag 9 mei 2013 14:17 schreef viagraap het volgende:
In IJsland Ageatis Byrjun en ( ) op de kop getikt, twee voor de prijs van 殚n. Wat een prachtig land zeg. We hebben in een week de hele 1-route plus wat uitstapjes gedaan. Gletsjers, vulkanen, geisers, watervallen, walvis, dolfijnen, zeehonden, rendieren. En Reykjavik is een hele toffe stad.
Zag het ook al in de nieuwsbrief, ben benieuwd!quote:
De dag komt dichterbijtwitter:sigurros twitterde op donderdag 06-06-2013 om 19:27:44listen to the title track from the album #kveikur: http://t.co/evCQ0EVPko http://t.co/dmqsqqUrMy reageer retweet
Ja, de post-rock structuur heeft plaatsgemaakt voor een meer pop structuur als je 't mij vraagt. Maar dat is dus nav de paar nummers die ze bij het concert gespeeld hebben.quote:
Ik vind ze ook een stuk toegankelijker, maar wel op een harde rock manier.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 08:43 schreef TUFKAL het volgende:
Ok ik less poppy als mainstream radio toegankelijk. Dat vind ik niet, vind m rauw en beetje donker.
ja snap het, na paar X luisteren vind ik dat ook.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 13:16 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ik vind ze ook een stuk toegankelijker, maar wel op een harde rock manier.
Recensie van oor.nl.quote:17 JUNI 2013
SIGUR R覵:
KVEIKUR
GENRE: INDIE
LABEL: XL/BEGGARS
Eindelijk: Sigur R髎 heeft zijn tanden terug. Daar leek het vorig jaar niet op, met de release van het introverte zesde studioalbum Valtari. Kveikur is het eerste album van Sigur R髎 als trio, na het vertrek van toetsenist Kjartan Sveinsson. De nieuwe samenstelling lijkt een bevrijdend effect te hebben gehad op Jonsi en co. Groots klinken ze ook met een man minder, geholpen door de techniek. Dat gegeven wordt direct vanaf opener Brennistein duidelijk. Het is een episch, donker nummer in drie delen, dat wrijft, schuurt en knarst op een manier die we nog niet van de IJslanders kenden, alvorens over te gaan in een gejaagd ritme, om berustend te eindigen.
Ook het titelnummer en Rafstraumur bezitten een zeer welkome rauwheid en dreiging, geholpen door talloze trommelaars. In Yfirbord samplet en bewerkt Jonsi zijn stem op een manier die we kennen van Radioheads Kid A. Het drietal hervindt zichzelf en serveert niet langer alleen honing voor het oor. Sigur R髎 mag weer gemeen zijn, zoals het dat bijvoorbeeld dik tien jaar terug op () ook geregeld deed, en klinkt minstens zo spannend. De inspiratie en urgentie sijpelen uit de pori雗 van wat met gemak hun beste album in tien jaar tijd is. JASPER VAN VUGT
Het album zal vast goed zijn maar behalve vario luister ik dat album niet. Ik heb er verder niks mee. Terwijl ik dat wel heb met de albums vanaf ageatis byrjun. Voor wat dat betreft zou ik ook dat album nooit aanraden aan iemand. Zou er overigens geen oordeel aan geven.quote:Op maandag 17 juni 2013 13:17 schreef CoJackso het volgende:
Altijd maar dat makkelijk neerhalen van Valtari. Wat mij betreft een uitstekend album dat ook weer een ander geluid van Sigur R髎 laat horen. Tot nummer 6 (vd 8) is dat album perfect.
Kveikur is wat betreft veel meer een "pleaser", in de beste zin van het woord. Voor ieder wat wils, op ingetogen parels als Untitled 1 & 3, en Ekki Mukk na.
quote:On june 19th (2050cest), to celebrate the release of their new album kveikur, sigur r髎 will play a selection of songs from the record live during a special 360-degree interactive webcast from dresden, germany.
Het meeste wat ik wil zien staat gelukkig in de tenten, op Sigur R髎 na.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 21:13 schreef ZwarteMagika het volgende:
Oeh morgen tijdens het onweer kijken
Ik ben echt verliefd op het album![]()
Trouwens, ik hoop dat het nog verandert, maar de weersvoorspellingen voor Best Kept Secret zijn wel lekker IJslands
Mij ook hoor, zeker met een mooie wolkenlucht erbijquote:Op dinsdag 18 juni 2013 21:34 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Het meeste wat ik wil zien staat gelukkig in de tenten, op Sigur R髎 na.
maar het lijkt me stiekum een stuk sfeervoller om hun in een klein regenbuitje te zien, dan in de volle zon
Sigur Ros op een weiland, in de open lucht,lijkt mij helemaal nietsquote:Op dinsdag 18 juni 2013 21:34 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Het meeste wat ik wil zien staat gelukkig in de tenten, op Sigur R髎 na.
maar het lijkt me stiekum een stuk sfeervoller om hun in een klein regenbuitje te zien, dan in de volle zon
Dan krijg je misschien wel het idee van Heimaquote:Op woensdag 19 juni 2013 09:41 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Sigur Ros op een weiland, in de open lucht,lijkt mij helemaal niets
Ja dat is ook wel weer zo,maar dat is natuurlijk veel intiemer.quote:Op woensdag 19 juni 2013 09:56 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Dan krijg je misschien wel het idee van Heima![]()
Alvast veel plezier aan allen die naar BKS festival gaan
Hopelijk ben ik vanavond op tijd thuis om een stuk van Kveikur Live mee te pakken, benieuwd
Tuurlijk, maar zo komt het al meer in de buurt in de buurt van Heima dan wanneer ze spelen in de HMH bijvoorbeeldquote:Op woensdag 19 juni 2013 10:00 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Ja dat is ook wel weer zo,maar dat is natuurlijk veel intiemer.
Zie me al voor me dat van die lallende festivalgangers proberen mee te zingen met Sigur Rosquote:Op woensdag 19 juni 2013 10:03 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar zo komt het al meer in de buurt in de buurt van Heima dan wanneer ze spelen in de HMH bijvoorbeeld
IEEEEEEHOOEEE HOOEEE HHOOEEE IEEEEHOOOE AAAAAquote:Op woensdag 19 juni 2013 10:04 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Zie me al voor me dat van die lallende festivalgangers proberen mee te zingen met Sigur Ros
Nee doen maar de HmH
Die staan hopelijk gewoon in de tentenquote:Op woensdag 19 juni 2013 10:04 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Zie me al voor me dat van die lallende festivalgangers proberen mee te zingen met Sigur Ros
Nee doen maar de HmH
quote:Op woensdag 19 juni 2013 10:05 schreef Gehenna het volgende:
[..]
IEEEEEEHOOEEE HOOEEE HHOOEEE IEEEEHOOOE AAAAA
Ja ik ook maar dat was een tentquote:Op woensdag 19 juni 2013 10:05 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Die staan hopelijk gewoon in de tentenBovendien heb ik echt wel prachtige herinneringen aan Sigur Ros op Lowlands hoor
Niks lallende festivalgangers
Sttttt!quote:
Af en toe een akkoordje op een piano indrukken lukt mij ook nog welquote:Op woensdag 19 juni 2013 10:06 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]Ambieer je het innemen van de plek van Kjartan Sveinsson?
![]()
quote:Op woensdag 19 juni 2013 10:11 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Af en toe een akkoordje op een piano indrukken lukt mij ook nog wel
<3<3 2008, toen was het muisstil in de tent.quote:Op woensdag 19 juni 2013 10:05 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Die staan hopelijk gewoon in de tentenBovendien heb ik echt wel prachtige herinneringen aan Sigur Ros op Lowlands hoor
Niks lallende festivalgangers
Ik weet het...ik was er bijquote:Op woensdag 19 juni 2013 10:28 schreef Drebbelman het volgende:
[..]
<3<3 2008, toen was het muisstil in de tent.
Nog maar eens terugkijken, hoewel het op video maar een fractie is van wat het in werkelijkheid was.
Nngaah ik ben net een paar dagen daarvoor in Londen, de lullo's.. Ach had toch geen kaarten gewonnen wrsquote:Op woensdag 19 juni 2013 10:17 schreef TUFKAL het volgende:
http://www.sigur-ros.co.uk/tour/2013/20130902-london/
twitter:sigurros twitterde op woensdag 19-06-2013 om 21:14:07its working now! http://t.co/aMPxSPsqK8 honest! #kveikur reageer retweet
twitter:sigurros twitterde op woensdag 19-06-2013 om 21:27:03we're going to keep the stream on for the entire gig! http://t.co/aMPxSPsqK8 enjoy reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |