Je gaat overlopen dus?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:07 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik denk dat ik gewoon direct een PS4 in huis haal en na de launchrush weer verder ga met de huidige backlog
Ik snap het! In je enthousiasmequote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:12 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ik heb het niet goed gelezen, ik zie het.
Ik heb al jaren alle consoles, dus van overstapen is geen sprakequote:
PS4 streefdatum is 'the holiday season'.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:01 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
PS4 ligt echt niet in oktober al in de winkels. 29 oktober is de gewone releasedatum, voor PS360 en Wii U. PS4 komt in december ofzo, net als met AC3 en Wii U was in 2012.
Sinterklaas wordt gevierd op 5 decemberquote:Op zondag 3 maart 2013 01:58 schreef AppleMartini het volgende:
[..]
PS4 streefdatum is 'the holiday season'.
Moet je eens vragen in Amerika of Japan of ze dat kennenquote:Op zondag 3 maart 2013 07:32 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Sinterklaas wordt gevierd op 5 december
In Japan? O.a. KFC kip etenquote:Op zondag 3 maart 2013 09:32 schreef Pheno het volgende:
[..]
Moet je eens vragen in Amerika of Japan of ze dat kennenSanta Claus is bij hen wat anders
Wat Pheno zegt, ze bedoelen kerst.quote:Op zondag 3 maart 2013 07:32 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Sinterklaas wordt gevierd op 5 december
Denk het niet, vooral omdat de logo's voor staande positie zijn gemaakt, tot nu toe is alles liggend geweest van sony, met de optie om te staan.quote:
Alles is mogelijk, Sony heeft het nog niet laten zienquote:
Zal wel niet want die controller klopt ook niet toch?quote:
Van mij mag de kast best 42cm breed worden zodat ie 'gewoon' op de rest van de audioapparatuur kanquote:
Gaat lekker ventileren dan als je gaat stapelenquote:Op woensdag 6 maart 2013 22:06 schreef n8n het volgende:
[..]
Van mij mag de kast best 42cm breed worden zodat ie 'gewoon' op de rest van de audioapparatuur kan
artist impression:
[ afbeelding ]
![]()
maar zoiets dus geen poespas en stapelbaar
gaten overalquote:Op woensdag 6 maart 2013 22:38 schreef nodig het volgende:
[..]
Gaat lekker ventileren dan als je gaat stapelen
quote:De PS4-versie van Assassin's Creed 4 gaat net als de andere versies in oktober uitkomen. Dat liet Jean Guesdon, Creative Director van Ubisoft Montreal, weten in een interview met Outside Xbox.
Op de vraag of er een tijdsverschil plaats gaat vinden tussen de lancering van de huidige en de next-gen versies van de game antwoordde Guesdon kort maar krachtig: ‘Same ship’.
Het is mogelijk dat het antwoord van Guesdon verkeerd begrepen is en dat hij simpelweg bedoelde dat de next-gen versie van de game tegelijkertijd met de huidige console versie van de Assassin’s Creed 4 ontwikkeld zal worden, zodat het alvast klaarligt voor Sony en Microsoft wanneer zij hun nieuwe consoles willen uitbrengen. Maar aangezien de vraagstelling duidelijk was, namelijk: “zal er een verschil komen in lancering van de versies?” kan het maar zo zijn dat de next-gen console al uit is wanneer Assassins Creed 4 verschijnt.
Verder heeft Guesdon recenteljik laten weten dat naast de verbeterde graphics de next-gen consoles ook verbeterde connectiviteits-functies zal hebben. Hierover is hij nog niet in details getreden.
Ubisoft heeft officieel aangekondigd dat de lanceerdatum van Assassin’s Creed 4 op 1 november zal zijn voor op de pc en de huidige generatie consoles.
Sony heeft laten weten de PS4 eind 2013 te lanceren in Europa, Japan of Amerika.
quote:Nvidia heeft Sony afgewezen om partner te zijn in de ontwikkeling van PlayStation 4. Dit vertelde Tony Tamasi, senior VP of content and technology van Nvidia aan Gamespot. De kosten bleken hoger dan de baten. Nvidia was al eerder betrokken bij ontwikkeling van consoles, namelijk die van de orginele Xbox en PlayStation 3.
Tamasi zei dat hij zeker wist dat er al onderhandelingen plaats vonden, maar uiteindelijk is Nvidia tot de conclusie gekomen dat ze niet in zee wilden gaan met Sony voor de prijs die Sony bereid was te betalen. “Omdat wij al ervaring hebben met consoles, denk aan de orginele Xbox en PlayStation 3, begrijpen wij de economie rondom ontwikkeling van consoles en de mogelijke balans van kosten en baten”, aldus Tamasi.
Een andere reden voor Nvidia om Sony af te wijzen is vanwege het feit dat de moeite en geld die in het ontwikkelen van PlayStation 4 gaat ook op andere plekken ingezet kan worden door Nvidia om andere dingen te bereiken, waardoor de PlayStation 4 de moeite niet waard leek.
Tamasi vertelde verder: “We bouwen een heleboel dingen, niet alleen consoletechnologie. Wat moeten wij op pauze zetten om de console te ontwikkelen? Hierdoor zouden we op ander gebied een grote kans kunnen mislopen.” Aan het einde concludeerde hij: "Het is zeker geen overweging vanuit technologisch perspectief, maar puur een zakelijke.”
PlayStation 4 staat gepland voor de feestdagen 2013 in Japan, Europa of Amerika.

quote:Sony wil eind dit jaar wereldwijd zestien miljoen exemplaren van de PlayStation 4 op de markt brengen. Het bouwen van de nieuwe PlayStation zou in augustus van start gaan in twee Chinese fabrieken. Dat schrijft techwebsite Digitimes. De PlayStation 4 moet met de feestdagen in de Verenigde Staten in de winkel liggen.
Anonieme bronnen stellen dat de twee Chinese fabrieken, Pegatron Technology en Foxconn Electronics, bezig zijn met het aanvragen van alle onderdelen. Dat zou enkele maanden in beslag moeten nemen, waardoor het volgens de website aannemelijk is dat de bouw van de spelcomputer deze zomer van start gaat.
Eind 2006 werden in Azië en de Verenigde Staten grofweg drie miljoen exemplaren van de PlayStation 3 in de winkel gelegd. In maart 2007 lagen anderhalf miljoen PS3's in Europese schappen. De PlayStation 3 kostte toen grofweg zeshonderd euro.
quote:Op vrijdag 15 maart 2013 zei Tamasi:
"Compared to gaming PCs, the PS4 specs are in the neighborhood of a low-end CPU, and a low- to mid-range GPU side."
Goh, dat wisten we nog niet.quote:Tamasi also notes that consoles, by definition, are closed platforms and not upgradeable.
"What you get today in terms of performance is what you're stuck with five - 10 years down the road. PCs don't have these problems," he told TechRadar.
"They are open and can be upgraded at any time to harness the power of newer GPUs for more performance and to take advantage of newer, modern graphics technologies."
Yupquote:Op zaterdag 16 maart 2013 11:23 schreef Aether het volgende:
[..]
[..]
Goh, dat wisten we nog niet.
Geval open deur en wrok omdat er niet voor Nvidia is gekozen?
Nvidia heeft in het verleden ook wel eens laten vallen dat ze niet zo blij waren met die consoles omdat ze dan jaren een productielijn moesten onderhoudenquote:Op zaterdag 16 maart 2013 11:34 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
YupZe hadden dit soort dingen niet moeten zeggen. Hou de eer aan jezelf...
quote:Geomerics heeft aangekondigd dat het bedrijf een belangrijke upgrade van de engine Enlighten heeft uitgebracht. De nieuwe versie richt zich sterk op het vereenvoudigen van de workflow van artiesten die werken aan games. Het ondersteunt nu meer platformen waaronder PlayStation 4.
"Met deze release hebben we ons echt gericht op het vereenvoudigen van de creatie van hoogwaardige verlichting voor kunstenaars die werken aan games voor elk type platform", zegt Geomerics hoofd van de ontwikkeling, dr. Graham Hazel. De lichteffecten van de engine zijn eerder gebruikt in Battlefield 3, Need for Speed: The Run, Eve Online, Medal of Honor: Warfighter en de nog uit te komen Dragon Age 3.
"We zijn verheugd om samen te werken voor PlayStation 4", zegt Geomerics oprichter Dr Chris Doran over de samenwerking met Sony. "De hardware heeft alles waarop we gehoopt hebben voor een next-gen console, en een enorme stap voorwaarts ten opzichte van de huidige generatie. Real-time globale verlichting was belangrijk voor games die op de huidige generatie hardware moeten draaien, maar het vereist ontwikkelaars om een aantal compromissen te sluiten. Met PlayStation 4 zijn die dagen achter de rug. We kunnen eindelijk de volledige kracht van Enlighten loslaten, en de game-ontwikkelaars laten werken aan PlayStation 4-spellen met veel diepere niveaus van dynamiek en kwaliteit in de belichting in het spel. We kunnen niet wachten om te zien wat ontwikkelaars produceren met Enlighten."
Geomerics heeft nu het pakket uitgebreid met runtime-ondersteuning voor PlayStation 4, naast de al grote lijst met daarop pc, Linux, Mac en de huidige generatie consoles zoals de Xbox 360, PlayStation 3, Wii U en PlayStation Vita. Ook mobiele platformen worden nu ondersteund met iOS en Android. Wat de engine zoal kan? Zie de techdemo hieronder.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |