SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok leuk, en die Champions, zitten daar ook tieten bij?
Ja zeker! Heel veel tieten, omdat het spel door erg veel hitsige pubertjes gespeeld wordt. Riot harkt dus flink geld binnen door skins en champs met flinke uiers te maken!
Er zijn er op het moment (03-01-2013) 109 Champions waar uit je kunt kiezen.
Keuze genoeg dus en pak hem beet elke twee tot drie weken komt er een nieuwe bij!
Nu weet je een beetje over LoL en hoe het werkt;
Wil je het zelf proberen?
League of Legends EU
Vids
Het officiele youtubekanaal van Riot Games. Hier vind je alle Champion spotlights en Patch Previews terug.
Cinematic trailer
Meer uitleg over minions/creatures
Community site links
Own3d Site met streams.
Twitch Site met streams.
CLGaming NA Top Tier ( High ELO ) team met links naar Live streams van matches etc, ook grappig forum.
Solomid Community site met handige info, tournaments etc
Lolking Site waarop je scores van spelers en statistieken van Champions kunt vinden. Op het moment de beste site om snel iemand's summoner profiel op te vragen zonder dit via de in-game client te doen.
Lolwiki Complete wiki met veel info over champions, skills, abilities, masteries en items.
Championselect Site met counterpicks
Groepschat:
Voor FOK!kers is er een ingame chatkanaal FOK aangemaakt. In dit kanaal zijn je medefokkers te vinden en kun je makkelijk een premade of duo-queue afspreken zonder dat je iedereen via de friendslist individueel hoeft aan te spreken om dit te organiseren. Rechtsboven via het opties-icoontje in het chatvenster kun je autojoin aanzetten zodat het kanaal standaard opent bij het opstarten van het spel.
Teamspeak 3:
Voor FOK!kers die willen praten met andere FOK!kers tijdens het Gamen is het mogelijk om onze Teamspeak3 server te joinen.
Server: ts3.mrmanuel.nl:1337
Vraag om het FOK! lidmaatschap aan MrManuel!
Ingame name van FOK!kersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar onze Dustbrain is een bron van inspiratie waar meer mensen van moeten kunnen genieten.quote:Op donderdag 21 februari 2013 16:55 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
GODVER Ik had "League of Sion"
Ik moet zeggen, die past imho wel goed in het rijtje "Easy to learn, hard to master".quote:Op donderdag 21 februari 2013 16:49 schreef ems. het volgende:
[..]
High-skillcap champ als garen vergelijken met teemo
HEYquote:Op donderdag 21 februari 2013 17:00 schreef Djurres het volgende:
Ik zit nu in Silver V,
En dat komt door AlDie, of nie dan?
()
Ik ging door tot de 7e ranked loss op een rijquote:Op donderdag 21 februari 2013 17:03 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
HEY
IK DWONG JE NIET OM 0/8 TE GAAN KUTSORAKA MET JE AIDS SKILLS GAAT NERGENS OVER
Ah nee, we stonden in het begin volgens mij erg goed, zowel als botlane alsook als team. Vanavond rematch?
En jij deed natuurlijk nog een game, dat je na twee losses even geen ranked doet is wel een beetje een vuistregel voor velen.
Godsamme, dan loop je je na de derde of vierde toch op te vreten?quote:Op donderdag 21 februari 2013 17:04 schreef kensei het volgende:
[..]
Ik ging door tot de 7e ranked loss op een rij
Zat avondeten tussenquote:Op donderdag 21 februari 2013 17:05 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Godsamme, dan loop je je na de derde of vierde toch op te vreten?
Echt meteen achter elkaar gewoon?
Jammer manquote:Op donderdag 21 februari 2013 17:05 schreef Salamando het volgende:
Promotie naar gold mislopen door een 1-10 Irelia op top die weer all chat aan het volspammen is en de jungler blamed
Neuh, ik care niet zo op loss ofzoquote:Op donderdag 21 februari 2013 17:03 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
HEY
IK DWONG JE NIET OM 0/8 TE GAAN KUTSORAKA MET JE AIDS SKILLS GAAT NERGENS OVER
Ah nee, we stonden in het begin volgens mij erg goed, zowel als botlane alsook als team. Vanavond rematch?
En jij deed natuurlijk nog een game, dat je na twee losses even geen ranked doet is wel een beetje een vuistregel voor velen.
Ik ga sowieso spectaten danquote:Op donderdag 21 februari 2013 17:34 schreef Djurres het volgende:
[..]
Neuh, ik care niet zo op loss ofzo
Vanavond sowiso rematchen dacht ik
Dat mag jij natuurlijk wel doen.quote:
Zyra is ook gewoon een fatsoenlijke mid, en juist als mid gedeveloped. Fuck the meta is dus erg misplaatst, want je volgt het gewoon met een normale pickquote:Op donderdag 21 februari 2013 19:53 schreef Djurres het volgende:
Inmiddels 20 minuten verder en nogsteeds geen DM.
Ohja, Zyra mid is nice trouwens, heel veel mensen die huilen die vinden dat ik support moet gaan, en dan uiteindelijk gewoon een 3v5 winnen en met Zyra carryen.
FUCK THE META!
Ik zat te schijten terwijl ik dat tikte. Je hebt dm.quote:Op donderdag 21 februari 2013 19:53 schreef Djurres het volgende:
Inmiddels 20 minuten verder en nogsteeds geen DM.
Ohja, Zyra mid is nice trouwens, heel veel mensen die huilen die vinden dat ik support moet gaan, en dan uiteindelijk gewoon een 3v5 winnen en met Zyra carryen.
FUCK THE META!
speelde ik laatst tegen als vi. ulten en weg wastiequote:Op donderdag 21 februari 2013 19:53 schreef Djurres het volgende:
Inmiddels 20 minuten verder en nogsteeds geen DM.
Ohja, Zyra mid is nice trouwens, heel veel mensen die huilen die vinden dat ik support moet gaan, en dan uiteindelijk gewoon een 3v5 winnen en met Zyra carryen.
FUCK THE META!
GG, Mooie first blood opgezetquote:Op donderdag 21 februari 2013 20:26 schreef Djurres het volgende:
Ik ben trots op mezelf.
Loss-streak, 10 in a row.
Wel een PR.
Fixedquote:Op donderdag 21 februari 2013 22:57 schreef Djurres het volgende:
Net professioneel slecht gaan gedaan met gecarried door Kensei en AlDie.
Mooie games, paar leuke, paar slechte, paar goede, al met al, mooie avond.
Doen we vaker
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zyra is de enige mid die ik fatsoenlijk kan, omdat ik haar zo vaak support speelquote:Op donderdag 21 februari 2013 19:53 schreef Djurres het volgende:
Inmiddels 20 minuten verder en nogsteeds geen DM.
Ohja, Zyra mid is nice trouwens, heel veel mensen die huilen die vinden dat ik support moet gaan, en dan uiteindelijk gewoon een 3v5 winnen en met Zyra carryen.
FUCK THE META!
quote:Op donderdag 21 februari 2013 23:04 schreef kensei het volgende:
[..]
Fixed
Doen jullie er nog een? Dan doe ik mee.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hou het voor gezien vandaag, die andere kornuiten moesten ook stoppen in verband met werken ofzo,quote:Op donderdag 21 februari 2013 23:05 schreef Keselo het volgende:
[..]
Doen jullie er nog een? Dan doe ik mee.
Tjongejonge, dan maar LCS kijken.quote:Op donderdag 21 februari 2013 23:08 schreef kensei het volgende:
[..]
Ik hou het voor gezien vandaag, die andere kornuiten moesten ook stoppen in verband met werken ofzo,
belachelijk wat mij betreft
Morgenavond gaan we volgens mij weer, je bent welkomquote:Op donderdag 21 februari 2013 23:05 schreef Keselo het volgende:
[..]
Doen jullie er nog een? Dan doe ik mee.
Joepie.quote:Op donderdag 21 februari 2013 23:21 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Morgenavond gaan we volgens mij weer, je bent welkom
Lijkt Athene wel. Ook zo nietszeggend.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 00:23 schreef kensei het volgende:
[..]
Je geeft zo weinig input ter inspiratie de laatste tijd Baaj
Dit dusquote:Op vrijdag 22 februari 2013 10:32 schreef Salamando het volgende:
Mensen die niet snappen wat nou slim is om te bannen.
Genoeg koppige lui die niet luisteren. Niet dat dat altijd nodig is maar enige vorm van communicatie is wel zo fijn.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 10:46 schreef kensei het volgende:
Boeiend, dan geef je diegene instructies in de chat #GGWP
Snap ik ook wel, maar als je al je top counters gaat bannen en first pick top doet zonder iets te zeggen mag je echt sterven van mequote:Op vrijdag 22 februari 2013 10:54 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Die standaard bans zijn w.m.b. suggesties, niet plicht.
Ban persoonlijk het liefst twee standaardbans (Blitz/Amumu/Shen/Kass/Darius/Malph) omdat er anders gezeik van teammates van komt, maar de laatste ban is gewoon iemand waar ik persoonlijk een schurfthekel aan heb.
Snap ik, vandaar dat de eerste twee bans gewoon 'normaal' zijn.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 11:07 schreef Salamando het volgende:
[..]
Snap ik ook wel, maar als je al je top counters gaat bannen en first pick top doet zonder iets te zeggen mag je echt sterven van me.
Mensen die niet bannen, ook een paar keer gehad. Om te huilenquote:Op vrijdag 22 februari 2013 11:32 schreef Snorrenbaard het volgende:
Of mensen die alleen maar champs bannen voor hun lane, zwaar irritant.
Dat zijn heel zelfverzekerde mensen :p ik persoonlijk vind trynda onwijs irritant om tegen te spelen... vergeet altijd die %^*& ulti van hem..quote:Op vrijdag 22 februari 2013 11:34 schreef MeneerBob het volgende:
[..]
Mensen die niet bannen, ook een paar keer gehad. Om te huilen
omdat path of exile.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 00:23 schreef kensei het volgende:
[..]
Je geeft zo weinig input ter inspiratie de laatste tijd Baaj
Wat speel je, welk lvl?quote:Op vrijdag 22 februari 2013 12:23 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
omdat path of exile.
imo ban je beste khazix, shen, tf.
archer shadow> buildpath: debuff+dot+pen. (not niet fullbuild ge-pré'd) lvl28 naam: Nagelistt.quote:
Blood Tank Duelist hier. Pas level 22 maar erg vet.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 12:36 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
archer shadow> buildpath: debuff+dot+pen. (not niet fullbuild ge-pré'd) lvl28 naam: Nagelistt.
shield mage templar> buildpath: lightning+forceshield+shield (tempest) lvl34 naam: Ipos.
glasscannon executioner duelist> buildpath: axe+str+dex+flicker (100%acc no crit) naam: Kyigei_kurei.
ik ben anti guide :pquote:Op vrijdag 22 februari 2013 12:42 schreef Keselo het volgende:
[..]
Blood Tank Duelist hier. Pas level 22 maar erg vet.
Ik volg wel een guide.![]()
nee nee trynda is zeker niet banwaardig, maar dat is mijn persoonlijke "daar wil ik nooit tegen spelen hero"quote:Op vrijdag 22 februari 2013 11:52 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Dat zijn vooral AFK'ers.
Maar Tryndamere is m.i. zeker niet banwaardig.
Trynda is gewoon een kutchamp, hij kan eigenlijk ook gewoon net niets vind ik. En die ultimate, die is kut, waardoor ie zo lekker kan diven.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:01 schreef McTasty het volgende:
[..]
nee nee trynda is zeker niet banwaardig, maar dat is mijn persoonlijke "daar wil ik nooit tegen spelen hero"
Inderdaad dat dus, ulti is gewoon hatelijk verder is het een pancake heroquote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:02 schreef Djurres het volgende:
[..]
Trynda is gewoon een kutchamp, hij kan eigenlijk ook gewoon net niets vind ik. En die ultimate, die is kut, waardoor ie zo lekker kan diven.
Tof! kan ik meedoen? ben niet bepaald MLG ofzo.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:01 schreef Djurres het volgende:
Yup. Ik gok het erop dat AlDie, Kensei en ik vanavond nog wel even wat rondjes gaan verpesten!
@Keselo, jij bent natuurlijk ook welkom!
Tuurlijk mag jij ook meedoen, doe maar even Djurres adden @ LoL, vanavond online zijn, en dan komt tgoed.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:06 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Tof! kan ik meedoen? ben niet bepaald MLG ofzo.
\o/quote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:01 schreef Djurres het volgende:
Yup. Ik gok het erop dat AlDie, Kensei en ik vanavond nog wel even wat rondjes gaan verpesten!
@Keselo, jij bent natuurlijk ook welkom!
quote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:14 schreef Djurres het volgende:
[..]
Tuurlijk mag jij ook meedoen, doe maar even Djurres adden @ LoL, vanavond online zijn, en dan komt tgoed.
Als Djurres ook Djurres heet ingame dan heb ik hem geaddquote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:14 schreef Djurres het volgende:
[..]
Tuurlijk mag jij ook meedoen, doe maar even Djurres adden @ LoL, vanavond online zijn, en dan komt tgoed.
whuts je ign?quote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:41 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Mij heb je al, toch?
Ah ja klopt. Wist niet dat jij dat was. Toffe nickname!quote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:48 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
KONING WILLEM IV
met die hoofdletters
Keizerlijke nicknamequote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:48 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
KONING WILLEM IV
met die hoofdletters
LIF / Open scheermesquote:Op vrijdag 22 februari 2013 15:10 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Waarom wil jij een open scheermes kopen?
Ik kwam bijna toen ik het lasquote:Op vrijdag 22 februari 2013 15:09 schreef ems. het volgende:
[..]
Een nietszeggende titel waarvan sommige mensen blij worden.
filmpje van het komen?quote:
je bent populairquote:
Nee, gewoon nee. Ik wil een open scheermes!quote:Op vrijdag 22 februari 2013 15:11 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Kan je adviseren om gewoon elektrisch te scheren, stukken sneller om even te doen voor je naar werk/school gaat.
En och, het lintje is geinig, maar voegt niks toe.
Alles valt te lerenquote:Op vrijdag 22 februari 2013 15:21 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Open scheermessen zijn kut als je niet weet wat je doet. Heed my warning.
Open scheermes tutorials op youtube gekeken, dit is zoals een man behoort te scherenquote:Op vrijdag 22 februari 2013 15:19 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Nee, gewoon nee. Ik wil een open scheermes!
En nu weer OT
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Weet je héél zeker dat je straks nog een keer met mij wilt proberen?quote:Op vrijdag 22 februari 2013 15:23 schreef Djurres het volgende:
Ranked, nu 2 op rij winst.
Bijna weer 100 punten dus bijna naar IV toe
Altijd, dat weet je zelf toch ook wel.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 15:23 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Weet je héél zeker dat je straks nog een keer met mij wilt proberen?
Als je adc speelt en je ziet een Akali in het andere team wéét je al wat er gaat gebeuren in teamfights. Ik heb dan ook te allen tijde een pink ward in mijn inventory die ik onmiddellijk neergooi zodra Akali in stealth gaat. Moet je eens proberen, het helpt echt zoveel en het kost maar 125G.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 17:26 schreef dustbrain het volgende:
Ik was net Kennen adc en bot ging fcking goed. Maar bij de teamfights dook akali bovenop mij en ging toen in stealth, waarna mijn team ondertussen verder de teamfight in ging lopen zodat akali mij alsnog in 1 sec dood had. Hoe de fuck? Amummu kocht oracles elixer en ik kon akali + choghat echt 6 seconde buiten de fight houden omdat ze mij gingen volgen(kennen te snel met stuns) en alsnog verloren we die teamfoght toen ze er alsnog op doken met zijn allen.
Dat maar eens doen.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 17:33 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Als je adc speelt en je ziet een Akali in het andere team wéét je al wat er gaat gebeuren in teamfights. Ik heb dan ook te allen tijde een pink ward in mijn inventory die ik onmiddellijk neergooi zodra Akali in stealth gaat. Moet je eens proberen, het helpt echt zoveel en het kost maar 125G.
Je verloor de teamfight omdat de tegenstander een ADC had om jouw team kapot te maken, jouw team had dit niet. Niet jouw schuld uiteraard, je team moet voor je peelen.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 17:26 schreef dustbrain het volgende:
Ik was net Kennen adc en bot ging fcking goed. Maar bij de teamfights dook akali bovenop mij en ging toen in stealth, waarna mijn team ondertussen verder de teamfight in ging lopen zodat akali mij alsnog in 1 sec dood had. Hoe de fuck? Amummu kocht oracles elixer en ik kon akali + choghat echt 6 seconde buiten de fight houden omdat ze mij gingen volgen(kennen te snel met stuns) en alsnog verloren we die teamfoght toen ze er alsnog op doken met zijn allen.
Tja, ik denk dat als ze tunnelvisie op akali hadden, de rest van het team verscheurd zou worden. Maar het ergste nog is dat ik ineens noob genoemd werd omdat ik achteraan stond op akali te schieten terwijl zij gekite werden door ashe met de rest van het team bovenop hen.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 17:36 schreef Keselo het volgende:
[..]
Je verloor de teamfight omdat de tegenstander een ADC had om jouw team kapot te maken, jouw team had dit niet. Niet jouw schuld uiteraard, je team moet voor je peelen.
Armour bouwen wanneer de tegenstander 4 AP heeft, niet gek dat je wint danquote:Op vrijdag 22 februari 2013 17:37 schreef Djurres het volgende:
[ afbeelding ]
Dat k met dit team heb mogen winnen.
En ja, wat begon als support, eindigde in AP,
en dat met kutrunes + masteries.
Moest wel want die TF op mid -.- en die NIDALEE JUNGLE DAFUQ?
Twisted Fate op mid is best wel sterk. Niet qua laning, maar voor het hele team.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 17:37 schreef Djurres het volgende:
[ afbeelding ]
Dat k met dit team heb mogen winnen.
En ja, wat begon als support, eindigde in AP,
en dat met kutrunes + masteries.
Moest wel want die TF op mid -.- en die NIDALEE JUNGLE DAFUQ?
hoge base dmgquote:Op vrijdag 22 februari 2013 17:35 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Dat maar eens doen.
Die akali had volgens mij maar 3 kills of zo. Waar de fuck komt die dmg vandaan.
Dan haat ik darius en Garen niet meer. Alle haat is nu voor akali. (Vreemd want vond akali altijd zo zuig)quote:
Die TF kon alleen geen TF spelen. Ze lanede een beetje als een teemo met 5 hp.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 17:46 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Twisted Fate op mid is best wel sterk. Niet qua laning, maar voor het hele team.
Als adc main is Vi mijn persoonlijke haat. Een Akali kan ik nog wel enigszins kiten maar Vi dasht naar me toe en als ik die ontwijk gooit ze gewoon haar ulti en word ik binnen 3 seconden deleted.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 17:50 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Dan haat ik darius en Garen niet meer. Alle haat is nu voor akali. (Vreemd want vond akali altijd zo zuig)
Dat is dan ook het hele nut van Akali, ADC neerhalen en dan hopen dat je het overleeft zodat je nog meer kan doenquote:Op vrijdag 22 februari 2013 18:18 schreef Snorrenbaard het volgende:
Akali met een Rabadons en een Sheen is genoeg om die adc neer te halen binnen 2 seconden. Zelfs zonder shroud lukt dit maar dan is het ook suicide voor haarzelf
Owja Vi. Als ik een Vi zie doe ik ook heel erg mijn best de adc van haar te beschermen. Alleen is haar combo zo easy dat het nog moeilijk blijkt te zijn. Gelukkig zijn de meeste VI's zo dom om te suiciden zonder de klus te klaren.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 18:07 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Als adc main is Vi mijn persoonlijke haat. Een Akali kan ik nog wel enigszins kiten maar Vi dasht naar me toe en als ik die ontwijk gooit ze gewoon haar ulti en word ik binnen 3 seconden deleted.
Dat is zo'n 16 potjes per dag gemiddeld. Dat is zeker meer dan 8 uur per dag. Verslaafd?quote:
Trying to make an illigal move yes?quote:Op zaterdag 23 februari 2013 11:52 schreef Sequencer het volgende:
Hallo,
Mocht er interesse zijn, ik wil mij LoL account ruilen tegen een WoW mage account. Ben het spel beetje zat, zeker na een 15 loss down swing dan begin ik zelf ook te trollen.
Account heeft veel ranked games , deze seizoen al 1k bijna en vorige over 2k.
Momenteel zit ik op Plat IV met een MMR van 1700-1800 schat ik.
7 rune pages
de belangrijke runes for AP, tank en ADC.
Ik denk dat ik 65% van alle champs heb. Het zijn voornamelijk de AP carries en supports
Wat skins
Demonblade Tryn
4 Veigar skins (inclusief bad santa)
Underworld TF
Foxfire Ahri
Gold rank Janna (weet niet wat de naam is)
Desert trooper garen
Groene taric
Nightmare chogath
Evelynn skin (legacy, naam vergeten)
Pharaoh amumu
Artic ops Kennen
Deadly Kennen
Demon? Ryze
Pentakill karthus
Nog maals ik zoek een WoW account met een 90 mage.
Misschien heeft hij dat in het verleden al een paar keer gedaan maar is hij zijn account(s) kwijtgeraakt/verkocht?quote:Op zaterdag 23 februari 2013 13:15 schreef Chuck_Norris het volgende:
Sowieso het hele levelen van WoW overslaan. Dat is het leukste van het hele spel man.
Weet je heus wel. Door je dom voor te doen krijg je heus niet meer aandacht, OEPS.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 22:23 schreef ems. het volgende:
Ik heb geen idee wat je met critical abilities bedoelt en die kan je prima zelf opzoeken lijkt me.
Alistar, Leona, Blitzcrankquote:Op zaterdag 23 februari 2013 21:20 schreef dustbrain het volgende:
Ik ga echt alleen nog maar champs met critical abilities mainen zoals Anivia(wall) Jarvan(wall) en weet iemand nog meer champs? =D
Als je haar focust springt ze gewoon naar de andere kant van de teamfight en nestelt ze zich even in die kutshroud van d'r en daarnaast doet ze zoveel schade dat ze het er allemaal weer bij healt met d'r passive + gunblade. Extreme mobility + damage + durability, dit meisje is een perfecte assassin.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 15:55 schreef pl4kkie het volgende:
Iemand zei dat akali broken is? You're damn right. Wat een tiefus champ is dat om tegen de spelen. in elk teamfight een triple kill. Focusses hielp niet, zelfs low hp hielp niet.
Yup, enige wat helpt is stunlocken en/of knockups gecombineeerd met hoge burst damage. Je hebt gewoon hard cc nodig, slows helpen niet vanwege die jumps.quote:Op zondag 24 februari 2013 12:22 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Als je haar focust springt ze gewoon naar de andere kant van de teamfight en nestelt ze zich even in die kutshroud van d'r en daarnaast doet ze zoveel schade dat ze het er allemaal weer bij healt met d'r passive + gunblade. Extreme mobility + damage + durability, dit meisje is een perfecte assassin.
Caitlyn; lange range, nog wel een escape, headshot kan voor onverwachte burst (en poke) zorgen.quote:Op zondag 24 februari 2013 12:23 schreef Snorrenbaard het volgende:
Wat vinden jullie nou eigenlijk de fijnste ADC? Ikzelf tristana, ingebouwd Stattik Shiv. Alleen jammer dat geen van haar abilities op AD scaled
Ik speel graag ezreal, draven en miss fortune, ookal vind ik miss fortune ietwat slecht, vooral lategame. Toen ik een fullbuild miss fortune was, deed ik 300 damage op evelynn in 3 auto attacks ofzo. :Squote:Op zondag 24 februari 2013 12:39 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Caitlyn; lange range, nog wel een escape, headshot kan voor onverwachte burst (en poke) zorgen.
Varus: % van max health als damage mits je Blight op je tegenstanders hebt, ook dat is burst wat niet verwacht wordt. Daarnaast ben je lekker disruptive in teamfights door je ult en slow.
Draven vind ik verder gewoon awesome door de damage output. Graves is ook nog wel ok.
Tristana heeft juist die explosies als downside omdat je constant je lane ermee pushed, en daardoor open bent voor ganks.
Alistar support met een perma pink ward (voor de shroud) werkt wel goed, want ze springt met 100% zekerheid op de adc.quote:Op zondag 24 februari 2013 12:24 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Yup, enige wat helpt is stunlocken en/of knockups gecombineeerd met hoge burst damage. Je hebt gewoon hard cc nodig, slows helpen niet vanwege die jumps.
Graves: misschien de meest consistente powercurve van alle adc's. Hij is sterk in elke fase, kan in lane goed traden met zijn Q. Minpuntje is zijn AA range van (ik geloof) 425.quote:Op zondag 24 februari 2013 12:23 schreef Snorrenbaard het volgende:
Wat vinden jullie nou eigenlijk de fijnste ADC? Ikzelf tristana, ingebouwd Stattik Shiv. Alleen jammer dat geen van haar abilities op AD scaled
quote:Op zaterdag 23 februari 2013 22:30 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Weet je heus wel. Door je dom voor te doen krijg je heus niet meer aandacht, OEPS.
+1quote:Op zondag 24 februari 2013 14:25 schreef ems. het volgende:
Beste ADC blijft voor mij EZ. In ieder geval het leukst om te spelen en eigenlijk altijd wel viable.
Even een serieuze vraag uit pure nieuwsgierigheid: waarom maskeer jij je league in elke screenshot?quote:Op zondag 24 februari 2013 15:24 schreef Djurres het volgende:
[ afbeelding ]
Meteen huilen, akali noobchamp dit dat..
Maarja, wil uit elohell dus ik moet wel.
trist/ezquote:Op zondag 24 februari 2013 15:35 schreef dustbrain het volgende:
Welke adc is eigenlijk het meest onafhankelijk? Kog maw heeft pokes, maar geen escapes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |