quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 17:19 schreef kanovinnie het volgende:
Heb je trouwens ook al een pakhuis gekocht?
Ik ben nog steeds benieuwd hoe groot jouw verzameling is.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 18:32 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Ik zoek meestal even over internet naar mensen die een collectie hebben waar die van mij niet eens in zou opvallen, vooral om aan te tonen dat bij mij allemaal nog wel wat meevalt.
tot nog toe althans
9 digitaaltjes waarvan de lenzen kunnen wisselenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 20:16 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds benieuwd hoe groot jouw verzameling is.
En hoe groot dat van andere is
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 20:16 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds benieuwd hoe groot jouw verzameling is.
En hoe groot dat van andere is
Ik ben al lang de tel kwijt. Ik denk dat ik iets van een 30 lenzen inmiddels heb, in M42 en K. Een klein deel daarvan is autofocus. Exoten zitten er uiteraard ook bij. Sommige brandpunten wil je gewoon in meervoud hebben omdat de lenzen allemaal een eigen karakter hebbenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 20:16 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds benieuwd hoe groot jouw verzameling is.
En hoe groot dat van andere is
Denk je dat concept eens digitaal.quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 19:02 schreef Rensjebree het volgende:
Mijn nieuwste aanwinst.
Die ik momenteel aan het testen ben.
[ afbeelding ]
Das een oud beestje, daar moeten zeker nog rolletjes in?quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 19:02 schreef Rensjebree het volgende:
Mijn nieuwste aanwinst.
Die ik momenteel aan het testen ben.
[ afbeelding ]
Hij komt uit 1970.. Dus ja stomme vraag!quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 22:40 schreef Clayton1 het volgende:
[..]
Das een oud beestje, daar moeten zeker nog rolletjes in?
RX1 heeft geen zoeker.quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 21:03 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Denk je dat concept eens digitaal.
- Doorzichtzoeker
- Compacte reportagelens met aardige lichtsterkte
- Full Frame
Op een Sensor na is het die Sony RX1
Even serenseus, die generatie zoekercamera's zijn kwalitatief de meest onderschatte fototuigjes, je kunt er waanzinnige leuke dingen mee doen, er zitten topoptiekjes in en ze hebben een stealthmode die door bijna niks geëvenaard wordt
Gemiste kans. Een dergelijke camera moet toch iets hebben waar je doorheen kunt kijken. Mijn ervaring met een NEX is dat die schermen prachtig zijn, helemaal met focuspeaking, maar uiteindelijk wil je toch iets om doorheen te kijkenquote:
heb een vergelijkbare strap (sun sniper strap)quote:
Tis kwalitatief niet heel veel, de IS variant is beter.quote:
quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 20:30 schreef Susteren het volgende:
Had al (te) lang niks meer gekocht ()
Pro-tip: Leg de lat voor wat je fotografie betreft ten allen tijde flink hoger, ook wanneer je met iets anders dan één van die Canons fotografeert, bovenstaande opname zou ik wanneer ik mezelf voor pro verslijt voor geen goud op interpret zettenquote:
Wat is jouw projectje dan?? Ik heb eventueel nog een 36-72mm 3.5 die je zo mag hebben. Die kreeg ik gratis bij een setje lensdoppen (voor en achter) bij de lokale fotoboerquote:Op vrijdag 18 oktober 2013 21:58 schreef Ouwesok het volgende:
Wederom een uitbreiding van mijn Foolfreemprojectje. Naast de groothoekzoom van vorige week is de set nu uitgebreid met een zoom van rond 1990, een Nikkor 3.5-4.5/28-85mm.
Jij betaalt serieus 300 euro voor een CF kaartje?quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 20:30 schreef Susteren het volgende:
Had al (te) lang niks meer gekocht (), dus deze week was het pakjesparade.
2 reflectoren en barndoors
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SanDisk USB 3.0 reader
[ afbeelding ]
5d mark III, 24-105 f4 en 580exII
[ afbeelding ]
1000x CF kaart voor RAW video te kunnen opnemen
[ afbeelding ]
De nieuwe Canon family![]()
[ afbeelding ]
Het projectje betrof een setje fullframe voor zo weinig mogelijk* en voor de ultieme groothoekbeleving.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 22:13 schreef Uncle het volgende:
[..]
Wat is jouw projectje dan?? Ik heb eventueel nog een 36-72mm 3.5 die je zo mag hebben. Die kreeg ik gratis bij een setje lensdoppen (voor en achter) bij de lokale fotoboer
Thanks! Jep, m'n rekening is nu (letterlijk) leeg (kon niet eens meer m'n treinkaartje pinnen, moest dus voor het eerst sinds lange tijd weer zwart reizenquote:Op vrijdag 18 oktober 2013 22:28 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ha Susteren is er weer
Mooi spul hoor!
geen nieuwe auto dus?quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 22:41 schreef Susteren het volgende:
[..]
Thanks! Jep, m'n rekening is nu (letterlijk) leeg (kon niet eens meer m'n treinkaartje pinnen, moest dus voor het eerst sinds lange tijd weer zwart reizen) en m'n studio vol. #yolo tog
Nopequote:
Alleen dat edit procesquote:Op vrijdag 18 oktober 2013 22:51 schreef shiznuts het volgende:
En de rest van de maand niet meer zuipen. Priorities...
Maar wel tof.
Zo'n 5DmkIII met RAW-hack en snelle kaart zou ik ook best wel halen als foto/video m'n job was.
Daar hoor ik iedereen over klagen inderdaad.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 22:54 schreef Susteren het volgende:
[..]
Alleen dat edit proces
Gister gedaan: raw unpacken naar losse raw images, die bewerken en exporteren als tiff, die openen in AE als sequence en renderen naar prores en dat openen in Premiere
Thx bud, ik ga me proberen te gedragen!quote:
Ik twijfelde, maar ben voor de 5d gegaan omdat:quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 22:57 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Daar hoor ik iedereen over klagen inderdaad.
Maar goed. Ligt eraan wat voor een project je schiet.
Als ze gewoon goed betalen voor je tijd en daarvoor awesome kwaliteit willen...
De Black Magic Pocket Cinema Camera (BMPCC) is ook zo'n ProRes (binnenkort RAW) ding dat van die mega-files uitspuugt en je dan ook echt als een malle door DaVinci Resolve moet halen/tweaken. Bij de 5DmkIII kun je tenminste ook een gewoon clipje opnemen en voor ENG-operators ook in-camera al afstemmen op hoe je het hebben wilt voor projectjes waar het wat tijdkritischer is.
Spullen zijn nooit een investering. Voor de professional is het gewoon gereedschap en voor de hobbyist zijn en blijven het gewoon speeltjes en in beide gevallen slinger je geld over de balk voor iets dat morgen amper meer iets waard is (en dan begin ik ze interessant te vinden)quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 23:15 schreef shiznuts het volgende:
Zou er ook zo eentje halen voor de hobby, ies mooi, ware het niet dat ik niks aan glas ervoor heb en dat een hele investering apart zou zijn, naast de body en een 24-105mm.
Just curious. Hoe flik je het om even tussendoor deze shizzle aan te schaffen? Toch niet kinderachtig voor een scholier.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 20:30 schreef Susteren het volgende:
Had al (te) lang niks meer gekocht (), dus deze week was het pakjesparade.
2 reflectoren en barndoors
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SanDisk USB 3.0 reader
[ afbeelding ]
5d mark III, 24-105 f4 en 580exII
[ afbeelding ]
1000x CF kaart voor RAW video te kunnen opnemen
[ afbeelding ]
De nieuwe Canon family![]()
[ afbeelding ]
Ziet er leuk uit! Wat voor lensjes zijn het nou precies? Ik zie een groothoek, en een fisheye en ...? Want bij de voorbeeldfoto's zitten volgens mij voorbeelden van bijv double exposure, maar dat is toch niet persé een eigenschap van de lens?quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 10:17 schreef shiznuts het volgende:
DeFUQ. Dat was rap! [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
- Ah, volgens de bijgesloten rekening hebben ze een depot (store?) hier in Wenen.That explains.
Accu van m'n GH2 was op, dus die foto's waren ff met de LX7 gemaakt.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 13:10 schreef Chemiu het volgende:
[..]
Ziet er leuk uit! Wat voor lensjes zijn het nou precies? Ik zie een groothoek, en een fisheye en ...
Eigenlijk is dat juist wel zo'n beetje dé eigenschap van de lensjes.quote:bij de voorbeeldfoto's zitten volgens mij voorbeelden van bijv double exposure, maar dat is toch niet persé een eigenschap van de lens?(vind het leuk, even twijfelen of ik dit voor mn verjaardag ga vragen. Twijfel alleen of ik er creatief genoeg voor ben)
~ http://shop.lomography.com/nl/lomography-experimental-lens-kit (coupon: ilovelomo )quote:Creatief: Met Lomography's Experimentele Lens Kit ontdek je verschillende fotografische effecten met gebruik van alle digitale Micro 4/3 camera's. Dit pakket bestaat uit 3 lenzen: Standaard 24mm, Groothoek 12mm en de Fisheye.
Nieuw uitzicht: Wil je shots met een natuurlijk zicht? Combineer je camera met de standaard 24mm lens. Wil je landschappen fotograferen? Ga voor de 12mm groothoeklens. Wil je liever spectaculaire ronde foto's? Gebruik de 160° Fisheye Lens.
Mechanische Sluiter: De lenzen van deze kit hebben elk een ingebouwde N/B sluiter, waardoor je ook lange/dubbele belichtingen kunt schieten.
Fancy Effecten: Gebruik deze kit en geniet van prachtige vignetten en wilde kleurverzadiging!
Filter Feestje: Achter elke lens zit een gleufje, waardoor je unieke foto's kunt creëren. Dit pakket bevat ook de nodige tools voor kleurenfilters.
De X100 is zeker na de firmware inderdaad genieten! Vandaag weer mee op pad geweest!quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 17:09 schreef Mr.Spaceman het volgende:
[ [url=]afbeelding[/url] ][ afbeelding ]
Paar weken terug deze beauty gekocht. Zo ontzettend blij mee. Helemaal met die nieuwe firmware..
Ik bezuinig op andere dingenquote:Op woensdag 23 oktober 2013 01:15 schreef Yvesss het volgende:
[..]
Just curious. Hoe flik je het om even tussendoor deze shizzle aan te schaffen? Toch niet kinderachtig voor een scholier.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |