Kom maar met voorbeelden.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 15:52 schreef benzin het volgende:
[..]
Dat doe ik vaker dan je zou denken.
Ja wat denk jij dan, bij poging 1 het leukste gesprek in je leven te voeren.quote:Een opmerking bij de bushalte leidt misschien vaak tot een reactie, maar niet per se tot een gesprek en al helemaal niet per definitie tot een leuk gesprek.
Oefenen heeft geen zin als je niet weet wat je doet. Als je probeert te leren zwemmen en dat doet door een lantaarnpaal in twee te knippen dan kun je dat oefenen tot je een ons weegt, maar je zal niet zwemmen.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 17:53 schreef ook_gek het volgende:
Oefenen heet dit, oefenen. Maar weer een voorbeeld dat je niet bereid bent actie te ondernemen.
Ik zeg dat er geen probleem zit in het eerste stukje, het probleem komt daarna pas. Een gesprek voeren is iets heel anders dan een gesprek openen.quote:
Wat wil je dan? Anders zoek je even op youtube wat video's op van PUA's, voorbeelden zat en die heb je vast ook wel gezien.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 17:58 schreef benzin het volgende:
[..]
Oefenen heeft geen zin als je niet weet wat je doet. Als je probeert te leren zwemmen en dat doet door een lantaarnpaal in twee te knippen dan kun je dat oefenen tot je een ons weegt, maar je zal niet zwemmen.
Ik hoef ook niet per se letterlijke voorbeelden te hebben (hoewel die ter ondersteuning wel goed zouden zijn), ik wil vooral weten hoe ik kan leren; hoe ik dat dus zelf kan ontdekken.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:16 schreef Fascination het volgende:
Je moet zelf ontdekken hoe je een vrouw het beste kan aanspreken. Niet voorbeelden van een ander gaan nakauwen, dat komt onecht over.
We hebben je al luid en duidelijk verteld wat je moet doen, maar jij -wilt- het niet horen -_-quote:Op zaterdag 23 februari 2013 17:58 schreef benzin het volgende:
[..]
Het is een voorbeeld dat niemand bereid is om te vertellen wat ik moet doen, niet dat ik niets wil doen. Ik vraag jullie om hulp en dan beweren jullie dat ik niets wil doen. Als jullie niet vertellen wat ik meot doen kan ik niet zoveel doen he?
Wat dacht je van het gewoon proberen??quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:27 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik hoef ook niet per se letterlijke voorbeelden te hebben (hoewel die ter ondersteuning wel goed zouden zijn), ik wil vooral weten hoe ik kan leren; hoe ik dat dus zelf kan ontdekken.
quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:29 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Wat dacht je van het gewoon proberen??
Of moeten we je het voorkauwen of zo??
quote:Op zaterdag 23 februari 2013 17:58 schreef benzin het volgende:
Oefenen Proberen heeft geen zin als je niet weet wat je doet. Als je probeert te leren zwemmen en dat doet door een lantaarnpaal in twee te knippen dan kun je dat oefenen tot je een ons weegt, maar je zal niet zwemmen.
Misschien moet je aan je instelling werken. Als je zo wanhopig bent straal je dat ook uit, hoeveel tips en hints en trucs je ook krijgt, de dames zullen het ruiken. En dat maakt je onaantrekkelijk.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 17:51 schreef benzin het volgende:
[..]
Dat is uiteindelijk het doel, maar een van de ergste problemen die ik op dit moment ervaar is het gebrek aan een vriendinnetje. Als ik dat gat eenmaal heb gedicht kan ik kijken wat het volgende is dat ik aan moet pakken.
Nee, ik wil weten dat ik om te zwemmen in het zwembad moet zijn, dat ik het water daarvoor in moet en dat ik in het water mijn armen en voeten moet bewegen. Ik wil weten dat dat beter werkt dan te proberen een lantaarnpaal in stukken te knippen.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:33 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Je wilt het dus voorgekauwd krijgen??
Wil je dan voortaan gewoon antwoord geven ipv met je achterlijke gequote te komen??quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:38 schreef benzin het volgende:
[..]
Nee, ik wil weten dat ik om te zwemmen in het zwembad moet zijn, dat ik het water daarvoor in moet en dat ik in het water mijn armen en voeten moet bewegen. Ik wil weten dat dat beter werkt dan te proberen een lantaarnpaal in stukken te knippen.
Duuuuuuude. Je weet al dat je om een gesprek met iemand te krijgen tegen iemand moet gaan praten. Wat je dan moet zeggen, moet je zelf invullen. There's nothing more to it.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:38 schreef benzin het volgende:
[..]
Nee, ik wil weten dat ik om te zwemmen in het zwembad moet zijn, dat ik het water daarvoor in moet en dat ik in het water mijn armen en voeten moet bewegen. Ik wil weten dat dat beter werkt dan te proberen een lantaarnpaal in stukken te knippen.
Ik ben de hele tijd op dezelfde vragen antwoord aan het geven. Dat kost veel moeite, dus zeker als ik net nog iets geschreven heb dan hoop ik dat dat gewoon wordt gelezen.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:40 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Wil je dan voortaan gewoon antwoord geven ipv met je achterlijke gequote te komen??
Want dat je het voorgekauwd wou hebben was een logisch gevolg van jouw quote, terwijl je dat niet wou.
Wat is er? Te lui om zelf te typen?
Maar je wilt wel dat wij moeite voor jou gaan doen zeker? Pfff.
Wat ik dan moet zeggen is juist het moeilijke. Hoi->hoi terug is niet moeilijk, daarna weer iets nieuws zeggen wel.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:42 schreef Fascination het volgende:
[..]
Duuuuuuude. Je weet al dat je om een gesprek met iemand te krijgen tegen iemand moet gaan praten. Wat je dan moet zeggen, moet je zelf invullen. There's nothing more to it.
Dus ga je maar mij (terwijl ik -niks- met die vorige vragen te maken heb) gewoon een foutieve quote zitten geven??quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:42 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik ben de hele tijd op dezelfde vragen antwoord aan het geven. Dat kost veel moeite, dus zeker als ik net nog iets geschreven heb dan hoop ik dat dat gewoon wordt gelezen.
Tja, als je compleet contactgestoord bent, houdt het op, he.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:44 schreef benzin het volgende:
[..]
Wat ik dan moet zeggen is juist het moeilijke. Hoi->hoi terug is niet moeilijk, daarna weer iets nieuws zeggen wel.
Dit!quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:47 schreef Fascination het volgende:
[..]
Tja, als je compleet contactgestoord bent, houdt het op, he.
Dit!quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:48 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dit!
Zelfs -ik- heb tenminste een aantal keer iemand kunnen versieren en ik ben nota bene een fokking autist man
quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:50 schreef benzin het volgende:
Ik weet gewoon niet meer hoe ik jullie moet laten begrepen wat het probleem is en hoe het voelt, want volgens mij begrijpen jullie het gewoon niet.
Ik zou willen dat jullie het zouden snappen en zouden weten hoe ik me voel.
Oh, meid, je hebt het ZO zwaar!quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:50 schreef benzin het volgende:
Ik weet gewoon niet meer hoe ik jullie moet laten begrepen wat het probleem is en hoe het voelt, want volgens mij begrijpen jullie het gewoon niet.
Ik zou willen dat jullie het zouden snappen en zouden weten hoe ik me voel.
Niet zwaar genoeg want hij moet nog steeds naar een professional.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:51 schreef Fascination het volgende:
[..]
Oh, meid, je hebt het ZO zwaar!
Waarom nemen jullie hoe ik me voel niet serieus? Waar heb ik dat aan verdiend?quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:51 schreef Fascination het volgende:
[..]
Oh, meid, je hebt het ZO zwaar!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |