Maar, hoe moet de overheid dat dan zien te voorkomen ?quote:Op zondag 17 februari 2013 14:03 schreef Taurus het volgende:
Dit is toch niet serieus? Die meisjes zijn helemaal niet toerekeningsvatbaar op die manier, natuurlijk moeten die beschermd worden als ze gedwongen worden in de prostitutie te gaan. Naief of slechte opvoeding heeft daar niets mee te maken, ook naieve, slecht opgevoede mensen hebben gewoon recht op bescherming en zeker tegen criminaliteit.
De enige misdadigers hier zijn die loverboys/pooiers, en niet die meiden natuurlijk. Op die leeftijd verwachten dat er alleen maar verstandige beslissingen worden gemaakt is irreeel.
mensenhandel wel natuurlijkquote:
Ben je zo achterlijk? Klootzak.quote:Op zondag 17 februari 2013 12:24 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Dat is toch normaal op die leeftijd tegenwoordig?
Maar on-topic... Loverboy is niets meer de naïviteit van sommige mensen uitbuiten. Daar is niets mis mee naar mijn inziens. Dat moet je meer zoeken bij de opvoeding.
Hè, het is zowat de enige manier waarop hij seks kan krijgen.quote:
Misschien voor hem en anderen hier eens goed om het boek 'Vrouwen te koop' te lezen.quote:Op zondag 17 februari 2013 14:53 schreef Copycat het volgende:
[..]
Hè, het is zowat de enige manier waarop hij seks kan krijgen.
Ik denk dat die suggestie te hoog gegrepen is.quote:Op zondag 17 februari 2013 14:54 schreef Psy-freak het volgende:
Misschien voor hem en anderen hier eens goed om het boek 'Vrouwen te koop' te lezen.
Mja, dan mailen ze mij weer wat bepaalde woorden betekenen...quote:Op zondag 17 februari 2013 14:55 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik denk dat die suggestie te hoog gegrepen is.
quote:Op zondag 17 februari 2013 12:24 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Dat is toch normaal op die leeftijd tegenwoordig?
Maar on-topic... Loverboy is niets meer de naïviteit van sommige mensen uitbuiten. Daar is niets mis mee naar mijn inziens. Dat moet je meer zoeken bij de opvoeding.
Wat is dit dan weer voor gelul? Als een meisje het fijn vind moet je dit gewoon toestaan.quote:Op zondag 17 februari 2013 14:03 schreef Taurus het volgende:
Dit is toch niet serieus? Die meisjes zijn helemaal niet toerekeningsvatbaar op die manier, natuurlijk moeten die beschermd worden als ze gedwongen worden in de prostitutie te gaan. Naief of slechte opvoeding heeft daar niets mee te maken, ook naieve, slecht opgevoede mensen hebben gewoon recht op bescherming en zeker tegen criminaliteit.
De enige misdadigers hier zijn die loverboys/pooiers, en niet die meiden natuurlijk. Op die leeftijd verwachten dat er alleen maar verstandige beslissingen worden gemaakt is irreeel.
Seks tegen betaling met minderjarigen is illegaal.quote:
Dat zulke slachtoffers grenzeloos naïef zijn ben ik met je eens. Dat het oke is om dat op criminele wijze uit te buiten dan weer niet. En ook al heeft het met opvoeding te maken (wat misschien in bepaalde gevallen best aan de orde kan zijn), dat heeft er niks mee te maken. Want een kind moet niet het slachtoffer worden van een slechte opvoeding.quote:Op zondag 17 februari 2013 12:24 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Dat is toch normaal op die leeftijd tegenwoordig?
Maar on-topic... Loverboy is niets meer de naïviteit van sommige mensen uitbuiten. Daar is niets mis mee naar mijn inziens. Dat moet je meer zoeken bij de opvoeding.
Het verschil tussen een oplichter en een loverboy is dat een loverboy zich schuldig maakt aan mensenhandel en prostitueren van minder jarigen en dan zit je gelijk op een ander vergrijp wat dus harder bestraft moet wordenquote:Op zondag 17 februari 2013 12:52 schreef Silven het volgende:
[..]
En waardoor zijn ze daar zo vatbaar voor? Juist, naïviteit en gebrekkige opvoeding waardoor ouders en kind mijlenver uit elkaar staan. Een loverboy is gewoon een ordinaire oplichter, die buiten ook mensen uit door gebruik te maken van hun naïviteit. Zou niet weten waarom loverboys harder aangepakt zouden moeten worden dan normale oplichters.
Voor de politie zijn fout parkeren, wildplassen en koffiedrinken blijkbaar hogere prioriteiten.quote:Op zondag 17 februari 2013 19:32 schreef Chokeme het volgende:
[..]
Dat zulke slachtoffers grenzeloos naïef zijn ben ik met je eens. Dat het oke is om dat op criminele wijze uit te buiten dan weer niet. En ook al heeft het met opvoeding te maken (wat misschien in bepaalde gevallen best aan de orde kan zijn), dat heeft er niks mee te maken. Want een kind moet niet het slachtoffer worden van een slechte opvoeding.
Het probleem is gewoon dat dit soort zaken (i.t.t. parkeerboetes uitdelen) relatief veel onderzoek vereisen, en weinig geld in het laatje brengen. Ik heb dit met eigen ogen gezien. Een vrouwelijk familielid van mij heeft zo'n beetje het hele jaar 2009 in een psychose gezeten. In die tijd kwam zij in aanraking met mensen die niks minder dan mensenhandelaren waren, en waarvan zij tevens ook onder dwang harddrugs moest dealen. Op een gegeven moment belde 1 van die kerels weer omdat hij weer wat van haar moest. Ze heeft toen een afspraak gemaakt. We zijn daar toen met 7 familieleden en vrienden heen gegaan en hebben voor de verandering hem een keer klem gereden. Twee mobiele telefoons van hem afgepakt, en die hebben we ingeleverd op het buro. Daarnaast heeft een ander familielid van mij half drugsdealend- en mensenhandelend Emmen erbij geluld. Zeer gedetailleerde informatie hierover doorgegeven aan de politie. En er is gewoon helemaal nada mee gebeurd. Al deze figuren lopen nu, dik 3 jaar later, nog steeds vrij rond en doen nog steeds waar ze goed in zijn.
Ik wil nou niet zeggen dat de politie zich niet met kleine overtredingen bezig moet houden. Maar het probleem is gewoon dat loverboys opsporen te veel werk is, en te weinig geld oplevert. M.i. mag de politie zijn prioriteiten wel een beetje verschuiven.
Probleem is natuurlijk dat dat meisje het niet fijn vindt, en dat ze minderjarig is. We hebben het nu over seks voor geld, arbeid, niet over vrijwillige seks met een vriendje. Daar hoor je me inderdaad niet over.quote:Op zondag 17 februari 2013 15:38 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Wat is dit dan weer voor gelul? Als een meisje het fijn vind moet je dit gewoon toestaan.
Dit geef je zelf immers ook toe in andere topics waarbij verkrachting van een minderjarige gewoon moet zijn.
Hehe,quote:Op zondag 17 februari 2013 18:18 schreef Life2.0 het volgende:
beter verbieden we gewoon namen als patricia, dan vraag je er namelijk om misbruikt te worden
Ik sta vooral te denken aan verplichte voorlichting vanaf de brugklas middelbare school, bij maatschappijleer waarbij dit meerdere keren per jaar wordt doorgenomen.quote:Op zondag 17 februari 2013 12:29 schreef mvdejong het volgende:
Heb je zelf al eens bedacht hoe de overheid dat dan zou moeten inrichten ? Hoe bescherm je iemand tegen zijn/haar eigen stupiditeit ? De straffen voor loverboys zijn de afgelopen jaren sterk gestegen, maar de winst die te behalen is uit het uitbuiten van dit soort idiootjes is nou eenmaal groot, terwijl de investeringen klein zijn.
't Is net als met waarzeggers enz., als je het op de ene manier verbiedt gaan de slachtoffers zelf wel op zoek naar een andere manier om uitgebuit te worden.
Want dat lost het op? Huh...Kinderen hebben toch ook heel vaak voorlichting over roken en drugs...Doen ze toch ook massaal?quote:Op maandag 18 februari 2013 00:22 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Ik sta vooral te denken aan verplichte voorlichting vanaf de brugklas middelbare school, bij maatschappijleer waarbij dit meerdere keren per jaar wordt doorgenomen.
Veel scholen doen dat al, maar je hebt over het algemeen te maken met onzekere tienermeisjes, die door een ervaren manipulator ervan overtuigd zijn geraakt dat zij voor hem heel speciaal zijn. Nog voorlichting, nog argumenten als het al bezig is, hebben enig effect.quote:Op maandag 18 februari 2013 00:22 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Ik sta vooral te denken aan verplichte voorlichting vanaf de brugklas middelbare school, bij maatschappijleer waarbij dit meerdere keren per jaar wordt doorgenomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |