Gamemania? 2 MELOETTA'S?quote:Op maandag 15 april 2013 09:51 schreef Pheno het volgende:
[..]
Zoals gezegd, ieder zijn ding. Vroeger zelf ook gehad met spellen: Twilight, Crazy-Bytes, Legacy, alle spellen die ik maar wilde. En dan heb je ze, speel je ze een uurtje en ga je naar de volgende. Nu kan ik echt uitkijken naar een game, het kopen en er weken mee gamen. Dan speel ik wel niet alles, maar heb iig meer lol in totaal
Pokemon vangen of door een event krijgen geeft ook net wat lol, voor mij. Ik gamemania-man omhelzen na die twee meloetta's(not a true story).
Tropius. Cut, Fly, Strength, (Flash), Rock Smash.quote:Op donderdag 18 april 2013 09:56 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik ben net begonnen aan Ruby, hiervoor nog nooit gespeelt
Wat is trouwens een goeie pokemon voor een HM-slaaf? Die beautifly heb ik meer omdat ik anders ook maar 1 soort pokemon heb.
Ja, twee games, dus zodoende.quote:
Zigzagoon is een goede HM-slaaf. En hij heeft als abilty Pick-up: ook heel handig.quote:Op donderdag 18 april 2013 10:47 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik vang wel zo'n taillow voor nu cut
Lombre kan alles behalve cut en fly( ik gebruik eilk een slaaf met fly die alleen wat in mn pc box rondhangt,aangezien je die vrijwel nooit nodig hebt tenzij je van plek naar plek moet vliegen, wat over het algemeen al betekent dat je van het ene pc naar het andere pc wilt)quote:Op donderdag 18 april 2013 13:09 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Zigzagoon is een goede HM-slaaf. En hij heeft als abilty Pick-up: ook heel handig.
Hij kan Rock Smash, Cut en Surf leren en als hij evolueert, kan hij ook nog Strength leren.
Ik heb nu al een ander beest als slaaf. Ik heb nu 2 badges maar loop er tegenaan dat ik niet echt veel leuke Pokémon tegenkom. Ik heb er maar een naast mn starter die ik misschien wil houdenquote:Op donderdag 18 april 2013 13:09 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Zigzagoon is een goede HM-slaaf. En hij heeft als abilty Pick-up: ook heel handig.
Hij kan Rock Smash, Cut en Surf leren en als hij evolueert, kan hij ook nog Strength leren.
Er zijn best veel potentieel goede Pokémon die je al kunt vangen:quote:Op donderdag 18 april 2013 19:18 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Ik heb nu al een ander beest als slaaf. Ik heb nu 2 badges maar loop er tegenaan dat ik niet echt veel leuke Pokémon tegenkom. Ik heb er maar een naast mn starter die ik misschien wil houden
Nog niet tegengekomenquote:Shroomish/Breloom.
Ziet er wel vet uit maar ook nog niet tegengekomenquote:Ralts/Kirlia/Gardevoir.
Die leek me kutquote:Aron/Lairon/Aggron.
Heb ik in mijn team, hij heet konijnquote:Whismur/Loudred/Exploud.
Optie, maar hij ziet er nogal lame uit en bij de gym leader had hij geen goeie aanvallenquote:Makuhita/Hariyama.
Nooit zo'n fan van geweestquote:Magikarp/Gyarados.
Zubatquote:Zubat/Golbat/Crobat.
Nee, alleen games. Normaal veel te duur, zelfs de tweedehands dingen word je mee genaaid. Ik weet alleen niet hoe lang die actie is. http://www.gamemania.nl/Default.aspx?tabid=117quote:Op donderdag 18 april 2013 18:01 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Waar is gamemania? Is t een soort Bart Smit?
Thanks! Wel weer jammer van de prijsquote:Op vrijdag 19 april 2013 07:18 schreef Pheno het volgende:
[..]
Nee, alleen games. Normaal veel te duur, zelfs de tweedehands dingen word je mee genaaid. Ik weet alleen niet hoe lang die actie is. http://www.gamemania.nl/Default.aspx?tabid=117
Ralts/Kirlia/Gardevoir en Whismur/Loudred/Exploud zijn Pokémon die veel aanvallen moeten leren via tm's/hm's.quote:Op donderdag 18 april 2013 21:12 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Nog niet tegengekomen
[..]
Ziet er wel vet uit maar ook nog niet tegengekomen
[..]
Die leek me kut
[..]
Heb ik in mijn team, hij heet konijn
Ik wacht al een tijdje tot hij nieuwe aanvallen krijgt
[..]
Optie, maar hij ziet er nogal lame uit en bij de gym leader had hij geen goeie aanvallen
[..]
Nooit zo'n fan van geweest
[..]
Zubat
Ik heb ondertussen een loudredquote:Op zondag 21 april 2013 12:43 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ralts/Kirlia/Gardevoir en Whismur/Loudred/Exploud zijn Pokémon die veel aanvallen moeten leren via tm's/hm's.
Ralts is best zeldzaam, maar Shroomish kun je in de Petalburg Woods toch best vaak tegenkomen.
Sla dan niet op...quote:Op maandag 22 april 2013 21:47 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Ik heb ondertussen een loudred
Maar hij leert bijna geen aanvallen, en ik kan ook niet veel TM's vinden. Ik heb hem wel rock smash gegeven ook al is dat een matige aanval.
Ik heb even een algemene klacht, in die gamehal heb ik bijna al mijn geld uitgegeven aan muntjes en net zo lang gespeelt tot ik 1500 had voor een TM
...
TM 32 DOUBLE TEAM
FFFFFFFFUUUUUUUU-
Verder die pokemon contests krijg ik ook niet zoveel hoogte van. Ik doe de aanvallen voor hartjes en negatieve hartjes voor tegenstanders. Maar de eerste ronde krijg ik standaard 0 hartjes van het publiek en de anderen wel 4 of 5. Zelfs als ik een geëvolueerde pokemon heb en zij gewoon een standaard kutpokemon.
Ik zie eigenlijk alleen wat voor soort aanvallen het zijn, bijvoorbeeld mijn machop heeft alleen tough aanvallen. Als ik me them een tough contest doet krijg ik 0 hartjes aan het begin!?quote:Op maandag 22 april 2013 21:55 schreef roy9 het volgende:
[..]
Sla dan niet op...
En bij contests gaat het er niet om of je Pokemon geëvolueerd is of niet, maar de stats! Als je een Pokemon alleen maar Though aanvallen leert, maar heeft een waardeloze Tough stat, dan krijg je wijnig punten, maar heeft de Pokemon veel Beauty, en kent ook een Beauty aanval krijg je veel hartjes! Zo was het toch?
Oh, dan weet ik het ook nietquote:Op maandag 22 april 2013 21:58 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Ik zie eigenlijk alleen wat voor soort aanvallen het zijn, bijvoorbeeld mijn machop heeft alleen tough aanvallen. Als ik me them een tough contest doet krijg ik 0 hartjes aan het begin!?
Kan d'r één via wifi geven, heb m'n meloetta/genesect naar flashcard geruild, en toen save gebackupt, dus technisch gezien heb ik oneindig ''legale'' genesects/meloetta's. Na ruilen kopiëer ik gewoon weer gebackupte save naar flashcard en ruil weer naar m'n echte spel. :3quote:Op dinsdag 23 april 2013 11:18 schreef Danter het volgende:
helaas geen meloetta voor mijzit in China en heb of course de DS bij me zodat ik kan spelen.. dus kan ook mijn vriend niet langssturen (wat ik dan sowieso had gedaan.. :p durf niet zelf haha)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |