Ja, ik laat dat soort dingen altijd aan jullie over..quote:Op donderdag 14 februari 2013 12:29 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Laatste post:
[..]
Moet je er wel eentje openen, he?![]()
Ik heb hier nog nooit een topic geopend. Ben dan bang dat ik iets fout doe ofzo..lolquote:Op donderdag 14 februari 2013 12:31 schreef Spellmeista het volgende:
[..]
Ja, ik laat dat soort dingen altijd aan jullie over..
Vanavond weer. Nu eerst nog "arbeiten, bis ich frei bin"quote:
Gefeliciteerd! Ik ken je wel niet, maar toch..quote:Op donderdag 14 februari 2013 12:33 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Vanavond weer. Nu eerst nog "arbeiten, bis ich frei bin"![]()
... oh nee, wacht, Valentijnsdag ... Weer kadootjes & lieve woordjes weggeven aan dezelfde vrouw als ik al ~40 jaar doe. (M'n zus is jarig)
Join the clubquote:Op donderdag 14 februari 2013 12:32 schreef Catnip het volgende:
Ik heb hier nog nooit een topic geopend. Ben dan bang dat ik iets fout doe ofzo..lol
Doe dan net als ik: Wacht tot iemand anders de lapo voor z'n rekening neemt.quote:Op donderdag 14 februari 2013 12:31 schreef Spellmeista het volgende:
Ja, ik laat dat soort dingen altijd aan jullie over..
quote:Op donderdag 14 februari 2013 12:34 schreef Spellmeista het volgende:
Gefeliciteerd! Ik ken je wel niet, maar toch..
Dank u.quote:
Nu is het gelukkig toch nog goedgekomenquote:Op donderdag 14 februari 2013 12:39 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Het is immers een ongeschreven regel dat wie het deeltje sluit, het volgende aanmaakt
Ja, wat een ramp zou het anders zijn geweest..quote:Op donderdag 14 februari 2013 12:42 schreef Spellmeista het volgende:
[..]
Nu is het gelukkig toch nog goedgekomen
Net zoals op 21 december 2012quote:Op donderdag 14 februari 2013 12:43 schreef Catnip het volgende:
[..]
Ja, wat een ramp zou het anders zijn geweest..
Hahaquote:Op donderdag 14 februari 2013 12:43 schreef Spellmeista het volgende:
[..]
Net zoals op 21 december 2012
Mag hoorquote:Op donderdag 14 februari 2013 12:31 schreef Spellmeista het volgende:
[..]
Ja, ik laat dat soort dingen altijd aan jullie over..
Ikke niet hoorquote:Op donderdag 14 februari 2013 14:07 schreef Atmosphere82 het volgende:
Goedemiddag!
Ik heb alles even wat minder gevolgd hier i.v.m. de carnaval bij ons maar zo te zien zijn Miss V. en Ron1N jarig (geweest)?![]()
Als dat zo is, allebei van harte gefeliciteerd!!
Ja, echt he! Brrrrr. Sneeuwstorm! Mijn kat zit te miauwen voor de deur maar ik denk niet dat ze het erg leuk gaat vinden buiten. En ik heb geen zin om het hele gebouw door te moeten naar beneden. Want dan moet ik haar straks ook weer gaan halen. En het is tijd voor mijn middagdutje. Dat mag als je zwanger bentquote:Op donderdag 14 februari 2013 14:18 schreef Natalie het volgende:
Weekenddddd
En brrrr... wat is het koud buiten
... en ongehoord glad, dus pas op.quote:Op donderdag 14 februari 2013 14:32 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Het is koud en het sneeuwt.. Pfff...
quote:Op donderdag 14 februari 2013 15:30 schreef R0N1N het volgende:
[..]
... en ongehoord glad, dus pas op.
Zeker als je op de fiets moet![]()
Heb mezelf maar in de auto met chauffeur gehesen vanmorgen & de Aldi-trein (althans, z'n oude vervanger). Geen spijt van. Ook al is het 2,5x zo duur & ben ik 2,5 keer zo lang onderweg. ()
quote:Op donderdag 14 februari 2013 15:30 schreef R0N1N het volgende:
[..]
... en ongehoord glad, dus pas op.
Zeker als je op de fiets moet![]()
Heb mezelf maar in de auto met chauffeur gehesen vanmorgen & de Aldi-trein (althans, z'n oude vervanger). Geen spijt van. Ook al is het 2,5x zo duur & ben ik 2,5 keer zo lang onderweg. ()
"Henk gaat naar de supermarkt"quote:De dramaserie gaat over een supermarkt, waar alle hoofdpersonen op de een of andere manier mee te maken hebben.
Hier dooit het nu.. Maar idd. Hoewel ik genoten heb van de fietstocht naar huis, door het stille bos, heb ik het ook wel een beetje gehad met de winter.quote:Op donderdag 14 februari 2013 16:03 schreef Dance99Vv het volgende:
is het koud buiten.....ik moet nog naar de super, oke geiten wollen sokken klaar leggen extra trui en twee paar handschoenen, muts op ,sjaal drie keer omslaan .
Ik verlang naar het voorjaar .......iets dat lijkt op lente...
De gasrekening stijgt met de minuut......
Whehehe, dat was toch wel hilarisch toenquote:Op donderdag 14 februari 2013 16:21 schreef R0N1N het volgende:
http://www.nu.nl/media/32(...)et-internetsoap.html
[..]
"Henk gaat naar de supermarkt"
JP heeft vast verzaakt om de copyrights te regelen, of ze werkt nu bij de televaag.
Waar is Darkwolf eigenlijk? Echt al heeeel lang niet meer gezien!quote:Op donderdag 14 februari 2013 20:58 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Whehehe, dat was toch wel hilarisch toen. Met Darkwolf er nog bij.
Hij is er nog wel hoor. Eind vorige maand heeft hij nog gepost.quote:Op donderdag 14 februari 2013 21:18 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Waar is Darkwolf eigenlijk? Echt al heeeel lang niet meer gezien!
Bezint eer ge begint.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 09:03 schreef Spellmeista het volgende:
Ik ga op proef samenwonen. Nog tips iemand?
Ze is je vriendin, niet je huishoudster. Deze is HEEL belangrijk.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 09:03 schreef Spellmeista het volgende:
Ik ga op proef samenwonen. Nog tips iemand?
We zijn al 2 keer op vakantie geweest en ik ken haar bijna een jaar. Het is ook eerst een week op proef. Gewoon eens om te kijken hoe de dingen lopen. Ik vind het best spannend allemaal. Bij haar was het in het verleden geen succes. Ik ben nu 34 en zij 36. Ik zal jullie wel op de hoogte houdenquote:Op vrijdag 15 februari 2013 09:20 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
samenwonen was bij mij nooit een succes..
Ben je al samen op vakantie geweest? Ken je elkaar al lang?
Sorry schat, je hebt gelijk schat.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 09:52 schreef MissVanity het volgende:
Krijg net een berichtje van vriendlief. Het spijt hem en hij gaat beter zijn best doen.
Nog een tip: altijd sorry zeggen. Al heb je geen idee waarvoor. Dit werkt beter dan strijden. Een vrouw zal niet zo snel toegeven dat ze ongelijk heeft![]()
Dat heeft die van mij snel geleerd. 9 van de 10 keer dat we ruzie hebben zegt hij sorry terwijl hij echt niet altijd ongelijk heeft.
Als we ooit ongelijk zouden hebben dan zouden we dat ook heus wel doen.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 10:09 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Sorry schat, je hebt gelijk schat.![]()
Geen haar op m'n hoofd ! (en ik ben niet kaal)
Vrouwen moeten maar eens leren hun ongelijk te erkennen.
Mochten ze onverhoopt ooit gelijk hebben, zouden ze het van mij ook krijgen.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 10:11 schreef senesta het volgende:
Als we ooit ongelijk zouden hebben dan zouden we dat ook heus wel doen.
quote:Op vrijdag 15 februari 2013 09:44 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Ze is je vriendin, niet je huishoudster. Deze is HEEL belangrijk.
Dus bewaar de lieve vrede en ruim je zooi achter je kont op en help eens een handje in het huishouden.
Samenwonen is moeilijker dan apart wonen. De sleur zit zo in je relatie. Je moet m dus actief gaan onderhouden. Gezellig samen eten of samen wat ondernemen. Neem elkaar nooit zomaar voor lief. Je moet wel moeite blijven doen.
En ipv meer seks wordt het alleen maar minder. Dus ook hiervoor moet je moeite blijven doen. Creëer eens een romantische sfeer ofzo. Je kan niet verwachten dat ze op haar rug gaat wanneer jij maar zin hebt. (Of andersom natuurlijk)
Ik heb net gigantisch ruzie gehad met mijn vriend dus kan zijn dat ik ietwat negatief overkom... Ik kook nog na van woede! Maar dat hoort ook bij een relatie/samenwonen. Je bent het niet altijd eens.
Goedemorgen!
Nou, dat zegt wel wat over jullie beider tekortkomingenquote:Op vrijdag 15 februari 2013 09:52 schreef MissVanity het volgende:
Krijg net een berichtje van vriendlief. Het spijt hem en hij gaat beter zijn best doen.
Nog een tip: altijd sorry zeggen. Al heb je geen idee waarvoor. Dit werkt beter dan strijden. Een vrouw zal niet zo snel toegeven dat ze ongelijk heeft![]()
Dat heeft die van mij snel geleerd. 9 van de 10 keer dat we ruzie hebben zegt hij sorry terwijl hij echt niet altijd ongelijk heeft.
Ik denk dat het een hele leuke week gaat worden.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 10:04 schreef Spellmeista het volgende:
Hallo MissVanity bedankt voor deze goede tips! Er zit zeker wel wat in! Ja, ik weet ook wel dat je constant eraan moet werken. Dat is ook mijn insteek. Wat mij vooral lastig lijkt zijn alle dingen die je moet gaan regelen als het goed blijkt te gaan. Dan moet ik mijn woning te koop zetten en wil ik hem gaan verhuren in de tussentijd. Ook moet ik dagelijks +- 2 uur rijden naar mijn werk. Op den duur kan ik daar dan een baan gaan zoeken. Aan de andere kant hou ik wel heel erg van alle uitdagingen die hiermee in mijn (en haar) leven komen. We geven gelukkig heel veel om elkaar en we kunnen ook nog 2 jaar wachten, maar dan weet je ook niet wat er gebeurd. Zij is er nu ook "klaar" voor en ik vind het ook wel tijd worden.
Samenwonen is ook wel heel erg leuk hoor. Ik vind het heerlijk dat ik elke avond iemand thuis verwacht. Je staat er nooit meer alleen voor. Voor jezelf alleen koken is ook geen succes dus ook dan helpt het dat er nog iemand anders is die graag een lekker maaltje wil. Ik heb 4 maanden alleen gewoond en toen at ik gewoon niet. Haha! Het is gewoon gezellig om iemand om je heen te hebben.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 10:04 schreef Spellmeista het volgende:
Hallo MissVanity bedankt voor deze goede tips! Er zit zeker wel wat in! Ja, ik weet ook wel dat je constant eraan moet werken. Dat is ook mijn insteek. Wat mij vooral lastig lijkt zijn alle dingen die je moet gaan regelen als het goed blijkt te gaan. Dan moet ik mijn woning te koop zetten en wil ik hem gaan verhuren in de tussentijd. Ook moet ik dagelijks +- 2 uur rijden naar mijn werk. Op den duur kan ik daar dan een baan gaan zoeken. Aan de andere kant hou ik wel heel erg van alle uitdagingen die hiermee in mijn (en haar) leven komen. We geven gelukkig heel veel om elkaar en we kunnen ook nog 2 jaar wachten, maar dan weet je ook niet wat er gebeurd. Zij is er nu ook "klaar" voor en ik vind het ook wel tijd worden.
Waarheid!quote:Op vrijdag 15 februari 2013 12:35 schreef Dance99Vv het volgende:
Samen gaan wonen, daar gaat je vrijheid, je vriendenkring en je geld......
Tips?......laat ik mijn mond maar houden....![]()
Dat dan weer welquote:Op vrijdag 15 februari 2013 12:59 schreef MissVanity het volgende:
Samenwonen is ook wel heel erg leuk hoor. Ik vind het heerlijk dat ik elke avond iemand thuis verwacht. Je staat er nooit meer alleen voor. Voor jezelf alleen koken is ook geen succes dus ook dan helpt het dat er nog iemand anders is die graag een lekker maaltje wil. Ik heb 4 maanden alleen gewoond en toen at ik gewoon niet. Haha! Het is gewoon gezellig om iemand om je heen te hebben.
Een gezamenlijke rekening waar ieder een deel op stort voor gemeenschappelijk gebruik. Wat in dit geval dus reeds eindigt bij die boodschappen & babyspullen. Verder dan dat zal ik van m'n leven niet meer gaan. (zit niet te wachten op nog maals een paar geplunderde bankrekeningen) Voor nieuwe schoenen of een nieuwe tas zul je eerst -AL- de oude moeten verslijten, voor je ze van mijn geld mag kopenquote:<snip>
Het gaat wel ten koste van je geld... Tenminste als je een gedeelde rekening hebt. Mijn vriend verdient het geld en ik geef het uitNormaal gesproken verdien ik ook wel geld maar ik zit nu thuis en heb veel vrije tijd. Gelukkig word ik steeds minder mobiel en shoppen wordt echt te zwaar
Dus nu geef ik alleen geld uit aan boodschappen en babyspullen.
Bij zoveel wantrouwen zou ik denk ik al niet eens samen willen wonenquote:Op vrijdag 15 februari 2013 13:28 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Dat dan weer wel
[..]
Een gezamenlijke rekening waar ieder een deel op stort voor gemeenschappelijk gebruik. Wat in dit geval dus reeds eindigt bij die boodschappen & babyspullen. Verder dan dat zal ik van m'n leven niet meer gaan. (zit niet te wachten op nog maals een paar geplunderde bankrekeningen) Voor nieuwe schoenen of een nieuwe tas zul je eerst -AL- de oude moeten verslijten, voor je ze van mijn geld mag kopen
Vroeger he....toen moesten vrouwen toestemming hebben van de man voordat ze uberhout iets mochten kopenquote:Op vrijdag 15 februari 2013 13:28 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Dat dan weer wel
[..]
Een gezamenlijke rekening waar ieder een deel op stort voor gemeenschappelijk gebruik. Wat in dit geval dus reeds eindigt bij die boodschappen & babyspullen. Verder dan dat zal ik van m'n leven niet meer gaan. (zit niet te wachten op nog maals een paar geplunderde bankrekeningen) Voor nieuwe schoenen of een nieuwe tas zul je eerst -AL- de oude moeten verslijten, voor je ze van mijn geld mag kopen
... tot je "vertrouwen" je met een schuld van 15.000,- (gulden) opzadelt.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 13:35 schreef senesta het volgende:
Bij zoveel wantrouwen zou ik denk ik al niet eens samen willen wonen
Toen ik de pas van mijn toen-nog-vriend (nu man) kreeg toen ik zwanger was werd hij gek van mijn geleur met bonnetjes omdat ik hem elke gulden wilde verantwoorden. Maar goed, dat is misschien van mijn kant ook wat kort door de bocht aangezien wij inmiddels al zo lang samen zijn. Ik zou me gekwetst voelen als iemand me niet vertrouwde denk ik
Veel mensen hebben ieder een eigen rekening en een gedeelde rekening waar ze ieder geld op storten voor gemeenschappelijke dingen. Ik vind dat ook niks. Mijn vriend wordt ook wel eens een beetje verdrietig van de nieuwe schoenen en tassen maar ja. Dat hoort erbij. En ik koop veel minder dan voorheen. Nu echt alleen als het nodig is. Ik vind al die games en computerzooi maar zonde van het geld. Dus hij een game en ik een paar nieuwe schoenenquote:Op vrijdag 15 februari 2013 13:35 schreef senesta het volgende:
[..]
Bij zoveel wantrouwen zou ik denk ik al niet eens samen willen wonen
Toen ik de pas van mijn toen-nog-vriend (nu man) kreeg toen ik zwanger was werd hij gek van mijn geleur met bonnetjes omdat ik hem elke gulden wilde verantwoorden. Maar goed, dat is misschien van mijn kant ook wat kort door de bocht aangezien wij inmiddels al zo lang samen zijn. Ik zou me gekwetst voelen als iemand me niet vertrouwde denk ik
Dat is enorm rotquote:Op vrijdag 15 februari 2013 13:40 schreef R0N1N het volgende:
[..]
... tot je "vertrouwen" je met een schuld van 15.000,- (gulden) opzadelt.
& 7000,- (gulden) van je spaarrekening jat.
& je 10 jaar van je leven kwijt bent om er weer bovenop te komen.
Ik ga geen risico's meer nemen als dat vrij eenvoudig valt te vermijden. (ik blijf dan ook maar vrijgezel)
prijzige tasjes koopt die ex van jequote:Op vrijdag 15 februari 2013 13:40 schreef R0N1N het volgende:
[..]
... tot je "vertrouwen" je met een schuld van 15.000,- (gulden) opzadelt.
& 7000,- (gulden) van je spaarrekening jat.
& je 10 jaar van je leven kwijt bent om er weer bovenop te komen.
Ik ga geen risico's meer nemen als dat vrij eenvoudig valt te vermijden. (ik blijf dan ook maar vrijgezel)
omgerekent naar euro's...valt het eigenlijk reuze mee , "maar"10.000 euro!quote:Op vrijdag 15 februari 2013 13:40 schreef R0N1N het volgende:
[..]
... tot je "vertrouwen" je met een schuld van 15.000,- (gulden) opzadelt.
& 7000,- (gulden) van je spaarrekening jat.
& je 10 jaar van je leven kwijt bent om er weer bovenop te komen.
Ik ga geen risico's meer nemen als dat vrij eenvoudig valt te vermijden. (ik blijf dan ook maar vrijgezel)
edit:
Dat nummer van Prodigy hierboven heb ik toen heel veel geluisterd
Gelukkig niet neequote:Op vrijdag 15 februari 2013 13:43 schreef Dance99Vv het volgende:
prijzige tasjes koopt die ex van je
en je hoeft geen allementatie te betalen voor toekomstige tasjes?
Dat was nog slechts de directe ellende.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 13:53 schreef Dance99Vv het volgende:
omgerekent naar euro's...valt het eigenlijk reuze mee , "maar"10.000 euro!
Thanksquote:
Hebben jullie allebei inkomen?quote:Op vrijdag 15 februari 2013 09:03 schreef Spellmeista het volgende:
Ik ga op proef samenwonen. Nog tips iemand?
Oh haha, oké, omdat iemand zei: 'MissV, gefeliciteerd!' dacht ik dat...quote:Op donderdag 14 februari 2013 14:16 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Ikke niet hoorEn bij RON1N is het zijn zus
PS: Catnip, ik heb 1 keer een nieuw deeltje geopend en maakte me echt zorgen over wat voor titel. Ook bang om het fout te doen of een stomme titel te verzinnenWat maken we het onszelf toch moeilijk soms
Jemig de pemig! Jij zoekt ze ook wel uit, he?quote:Op vrijdag 15 februari 2013 13:40 schreef R0N1N het volgende:
[..]
... tot je "vertrouwen" je met een schuld van 15.000,- (gulden) opzadelt.
& 7000,- (gulden) van je spaarrekening jat.
& je 10 jaar van je leven kwijt bent om er weer bovenop te komen.
Ik ga geen risico's meer nemen als dat vrij eenvoudig valt te vermijden. (ik blijf dan ook maar vrijgezel)
edit:
Dat nummer van Prodigy hierboven heb ik toen heel veel geluisterd
Een paar weken geleden was ik echt zo ziek als een hond.. en idd heb ik me zelden zo beroerd gevoeld als toen. Een hele smerige griep is het.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 20:37 schreef Atmosphere82 het volgende:
Goedenavond! Ik ben even twee dagen flink ziek geweest, maar nu gaat het weer wel beter. De koorts is in ieder geval weg, maar mijn oren zitten nog wel wat dicht en verkouden ben ik ook nog. In ieder geval ga ik morgen toch maar weer werken.
Detail: omdat ik donderdag (en vandaag deels) ziek was is aankomende maandag mijn laatste werkdag bij de Belastingdienst... Dat is opgeschoven. Eigenlijk zou vandaag mijn laatste dag daar zijn...Maar goed, ik heb wel perspectieven! Ik hoorde vandaag dat er een zeer grote kans is dat ik weer bij de gemeente terecht kan (onder meer door oplopende achterstanden).
Dat zou dan half maart al zijn!Nou ja, we zullen wel zien...
PS. Zijn er hier nog meer mensen ziek geweest?![]()
Ik heb me zelden zo beroerd gevoeld als gisteren zeg...!
In maart moet het ergste van de winter toch voorbij zijn, ja. Laten we hopen op een mooie zomerquote:Op vrijdag 15 februari 2013 21:07 schreef Atmosphere82 het volgende:
Beterschap!! Nog een maandje pakweg van die lente...
'tisser gebeurd?quote:Op zaterdag 16 februari 2013 19:52 schreef Catnip het volgende:
Het gaat weer lekker thuisBoos geworden en tja..
quote:Op zaterdag 16 februari 2013 19:52 schreef Catnip het volgende:
Het gaat weer lekker thuisBoos geworden en tja..
Ik was al redelijk geprikkeld toen ik thuis kwam, toen hoorde ik dat we later gingen eten..alweer..werd ik boos. Maargoed, omdat ik me daar zo aan ergerde werd ik uitgemaakt voor kleuter. En eigenlijk had ik een time out moeten nemen maar dat deed ik niet. Want ik was de controle over mezelf al kwijt, en nu logeer ik bij mijn oma.quote:
quote:Op zondag 17 februari 2013 00:08 schreef Catnip het volgende:
[..]
Ik was al redelijk geprikkeld toen ik thuis kwam, toen hoorde ik dat we later gingen eten..alweer..werd ik boos. Maargoed, omdat ik me daar zo aan ergerde werd ik uitgemaakt voor kleuter. En eigenlijk had ik een time out moeten nemen maar dat deed ik niet. Want ik was de controle over mezelf al kwijt, en nu logeer ik bij mijn oma.
Inderdaad! Had ook graag gewild dat het anders was gegaan... Blijft moeilijk, om met boosheid om te leren gaan.. Of met agressie. Want zo wil ik niet zijn..quote:Op zondag 17 februari 2013 01:01 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
En je kon dat niet hebben? Jammer!
[..]
Rottig meid. Uitgescholden worden voor kleuter maakt het natuurlijk ook niet makkelijker om je agressie te beheersen. Is oma wel lief voor je?quote:Op zondag 17 februari 2013 01:16 schreef Catnip het volgende:
[..]
Inderdaad! Had ook graag gewild dat het anders was gegaan... Blijft moeilijk, om met boosheid om te leren gaan.. Of met agressie. Want zo wil ik niet zijn..
Ja hoor altijd, kom heel vaak bij dr langs. Ook als dit soort dingen gebeuren, dus het komt dan wel vaker voor dat ik een soort grote time out neem. Heel fijn, want de volgende dag is meestal alles wel weer oke.quote:Op zondag 17 februari 2013 09:12 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Rottig meid. Uitgescholden worden voor kleuter maakt het natuurlijk ook niet makkelijker om je agressie te beheersen. Is oma wel lief voor je?
Awesome!!quote:Op zondag 17 februari 2013 09:16 schreef MissVanity het volgende:
Wij hebben gister een auto gekregen!!Van mijn ouders voor de verjaardag van mijn vriend.
Niet te geloven zo liefHet is een Daihatsu Cuore uit 2002. Heel lief en klein
Echt een perfecte eerste auto.
Cool! Dat zijn prima autootjes; zuinig en klein, perfect voor de stad. Als ik 'n eerste auto zou kopen zou het ook zo eentje zijn.quote:Op zondag 17 februari 2013 09:16 schreef MissVanity het volgende:
Wij hebben gister een auto gekregen!!Van mijn ouders voor de verjaardag van mijn vriend.
Niet te geloven zo liefHet is een Daihatsu Cuore uit 2002. Heel lief en klein
Echt een perfecte eerste auto.
Lastig wel, het vergt veel oefening en geduld om met boosheid en agressie te leren omgaan. Sommigen zoeken een uitlaatklep, al zou ik dat zelf niet aanmoedigen. Immers voorkom je daarmee geen boosheid en agressie, maar herleidt je het slechts. Het is wel een eenvoudige methode, maar zou het niet ideaal noemen.quote:Op zondag 17 februari 2013 01:16 schreef Catnip het volgende:
[..]
Inderdaad! Had ook graag gewild dat het anders was gegaan... Blijft moeilijk, om met boosheid om te leren gaan.. Of met agressie. Want zo wil ik niet zijn..
Misschien is dat wel iets voor mij inderdaad..quote:Op zondag 17 februari 2013 10:37 schreef Gray het volgende:
[..]
Lastig wel, het vergt veel oefening en geduld om met boosheid en agressie te leren omgaan. Sommigen zoeken een uitlaatklep, al zou ik dat zelf niet aanmoedigen. Immers voorkom je daarmee geen boosheid en agressie, maar herleidt je het slechts. Het is wel een eenvoudige methode, maar zou het niet ideaal noemen.
Zelf zou ik meditatie en mindfulness aanmoedigen (in principe hetzelfde), omdat je daarmee rust krijgt en ook leert je niet te laten identificeren met je emoties en gedachten. Het resultaat is dat alle negatieve (en ook positieve) invloeden van buitenaf volledig van je afglijden, als een lotusbloem in bloei. Geluk en vrede komt dan van binnen en straalt naar buiten, onafhankelijk van of buiten de zon schijnt, of dat het dondert en bliksemt.
Ik word ook altijd behoorlijk kribbig als ik niet op tijd eet.quote:Op zondag 17 februari 2013 00:08 schreef Catnip het volgende:
[..]
Ik was al redelijk geprikkeld toen ik thuis kwam, toen hoorde ik dat we later gingen eten..alweer..werd ik boos. Maargoed, omdat ik me daar zo aan ergerde werd ik uitgemaakt voor kleuter. En eigenlijk had ik een time out moeten nemen maar dat deed ik niet. Want ik was de controle over mezelf al kwijt, en nu logeer ik bij mijn oma.
Dat mocht allemaal niet. Maar het gaat er niet om dat ik mijn eten niet kreeg, het gaat erom dat het weer niet volgens afspraak ging. En daar kan ik niet zo goed tegen..quote:Op zondag 17 februari 2013 11:28 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Ik word ook altijd behoorlijk kribbig als ik niet op tijd eet.
Maar het leven loopt niet altijd zoals je dat wil, dus houdt daar rekening mee.
De oplossing in het voorbeeld wat jij geeft is : eet wat , een koek of boterham
Dat eten komt wel.
gelukkig kun je nog lezen wat hier "gezegt "wordtquote:Op zondag 17 februari 2013 11:29 schreef summer2bird het volgende:
IK HEB JEUK IN MIJN OOR
De hele tijd al
En ik kan er niet bij
Tsja....., ik probeerde alleen maar om je een handvat te geven .quote:Op zondag 17 februari 2013 11:29 schreef Catnip het volgende:
[..]
Dat mocht allemaal niet. Maar het gaat er niet om dat ik mijn eten niet kreeg, het gaat erom dat het weer niet volgens afspraak ging. En daar kan ik niet zo goed tegen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |