Zou gewoon in een leuk (eet)cafe gaan werken, en dan niet in het centrum maar de Pijp of Oud West ofzoquote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:26 schreef Näsenbar het volgende:
Heeft iemand hier nog leuke tips voor een bijbaan als student zijnde?
Hai.quote:
Alles klahr?quote:
Bijlmerquote:Op vrijdag 15 maart 2013 12:26 schreef cemeteryslut het volgende:
Getipt door donroyco over dit topic en ik lees hier over via-via-via woonruimte zoeken vinden, dus probeer ik het hier toch ook nog maar even. Wie o wie heeft voor mij een (gouden) tip voor zelfstandige woonruimte in a'dam tot 681 euro p/m? Voor een hele leuke, doch wanhopige, rustig en verantwoordelijke student. Tips voor lege plekjes in antikraak/tijdelijk wonen etc. ook héél erg welkom!
Geniaal!quote:Op zaterdag 16 maart 2013 13:57 schreef donroyco het volgende:
Zo herkenbaar: http://whenyouliveinamsterdam.tumblr.com/
Nou nou echt typisch Amsterdamse dingen inderdaadquote:Op zaterdag 16 maart 2013 13:57 schreef donroyco het volgende:
Zo herkenbaar: http://whenyouliveinamsterdam.tumblr.com/
Ja, dat zei ik ook tot ik er weg wasquote:Op zondag 17 maart 2013 23:30 schreef KingRoland het volgende:
Bijlmer , mooiste stukje van heel Amsterdam
Alleen de ArenA jaquote:Op zondag 17 maart 2013 23:30 schreef KingRoland het volgende:
Bijlmer , mooiste stukje van heel Amsterdam
Als ik serieus ben, er is idd niks mis mee. Het is niet zo tof als de meeste plekken binnen de ring, maar je kunt er betaalbaar aardig wonen en ik fietste zonder problemen op en neer naar de stad. Ook is er een heel nieuw containerdorp gebouwd en dat is ook best een aardige plek.quote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:14 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Bijlmer is dus serieus een goede studentenplek?
En Juicyhil is het mooiste stukje van Amsterdamquote:
hmmwwwaaa..... ik heb ooit een vriendin gehad in da bijlmer en één in de pijp en ik vond toch wel dat die laatste een stuk toffer woonde.quote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:14 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Bijlmer is dus serieus een goede studentenplek?
Ze roepen toch altijd "deze trein gaat naar gein"?quote:
nee metroquote:Op dinsdag 19 maart 2013 08:12 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ze roepen toch altijd "deze trein gaat naar gein"?
Neeeee, ik weet het heel zeker omdat het rijmt. Althans, bij de 54 he. De enige bazenlijn.quote:
daar is de prijs dan ook naar, bijlmer is stuk goedkoperquote:Op dinsdag 19 maart 2013 07:32 schreef Nielsch het volgende:
[..]
hmmwwwaaa..... ik heb ooit een vriendin gehad in da bijlmer en één in de pijp en ik vond toch wel dat die laatste een stuk toffer woonde.
metro volgens mij hoor, ik zal vanmiddag eens oplettenquote:Op dinsdag 19 maart 2013 08:12 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ze roepen toch altijd "deze trein gaat naar gein"?
Volgens mij niet, maar misschien zeggen ze dan alleen op Amstel 'deze metro gaat naar Gein' anders snappen mensen het niet en gaan in de trein naar Utrecht zittenquote:Op dinsdag 19 maart 2013 08:40 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Neeeee, ik weet het heel zeker omdat het rijmt. Althans, bij de 54 he. De enige bazenlijn.
Ja maar kom op, Amstelquote:Op dinsdag 19 maart 2013 08:43 schreef computergirl het volgende:
[..]
Volgens mij niet, maar misschien zeggen ze dan alleen op Amstel 'deze metro gaat naar Gein' anders snappen mensen het niet en gaan in de trein naar Utrecht zitten![]()
maar gewoon een beetje saai... ja je hebt er een bioscoop en wat eettentjes, maar verder... overdag of 's avonds is het nog wel goed te doen naar het centrum met die metro, maar 's nachts was het altijd hel met die nachtbus.quote:Op dinsdag 19 maart 2013 08:40 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
daar is de prijs dan ook naar, bijlmer is stuk goedkoper
bijlmer is nog steeds niet mijn favoriete plek om te zijn maar het is echt wel stukken opgeknapt dus zo erg is t niet meer.
beter naar utereg met de trein dan in de metro naar gein, zoals mijn overgrootvader zaliger altijd zeiquote:Op dinsdag 19 maart 2013 08:43 schreef computergirl het volgende:
[..]
Volgens mij niet, maar misschien zeggen ze dan alleen op Amstel 'deze metro gaat naar Gein' anders snappen mensen het niet en gaan in de trein naar Utrecht zitten![]()
Je vriendin woonde in de Pijp en je buitenvrouw in de Bijlmer zeker?quote:Op dinsdag 19 maart 2013 07:32 schreef Nielsch het volgende:
...... ik heb ooit een vriendin gehad in da bijlmer en één in de pijp en ...
Je hebt er een heel winkelcentrum... Ik kan kiezen tussen de ArenA, HMH of Ziggo Dome op loopafstand.quote:Op dinsdag 19 maart 2013 08:47 schreef Nielsch het volgende:
[..]
maar gewoon een beetje saai... ja je hebt er een bioscoop en wat eettentjes, maar verder... overdag of 's avonds is het nog wel goed te doen naar het centrum met die metro, maar 's nachts was het altijd hel met die nachtbus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |