Ik volgensmij ook, had er 60 nu 61. Maar weet niet eens meer wat daar stond als reactie op CB die ssssssst zeiquote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:20 schreef Chloroform het volgende:
Ik heb ook notes gekregen voor die posts, wtf.
ben jij een buitenlander?!quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:22 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Nee, ik zei dat buitenlanders kut waren.WHICH IS IRONIC CONSIDERING I'M ONE MYSELF SNAP JE, MAAR SOMMIGE MODS ZIJN BLIJKBAAR NIET SLIM GENOEG OM DAT TE SNAPPEN.
Jaaaaaa, heb ik jou mooi even in het ootje genomen!quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:23 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
ben jij een buitenlander?!
En ik al die tijd maar normaal tegen je praten!
Hahahahaha.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:23 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
ben jij een buitenlander?!
En ik al die tijd maar normaal tegen je praten!
Grappigste is dat mijn post over dat allochtonen gewoon kut zijn niet is geëdit.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:22 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Nee, ik zei dat buitenlanders kut waren.WHICH IS IRONIC CONSIDERING I'M ONE MYSELF SNAP JE, MAAR SOMMIGE MODS ZIJN BLIJKBAAR NIET SLIM GENOEG OM DAT TE SNAPPEN.
Nee, want nu ben jij er.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:24 schreef DigitalGirl het volgende:
Zijn jullie nog stoer aan het doen??
Ook alleen maar omdat ze zich graag door jou elkaar zou willen laten trekken.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:23 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Grappigste is dat mijn post over dat allochtonen gewoon kut zijn niet is geëdit.
wrm heb je zo weinig noobquote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:23 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Ik volgensmij ook, had er 60 nu 61. Maar weet niet eens meer wat daar stond als reactie op CB die ssssssst zei
en het gaat me niet eens om dat buitenlandergedoe, maar gewoon, het feit dat je dat al die tijd voor me verzwegen hebt!quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:23 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Jaaaaaa, heb ik jou mooi even in het ootje genomen!
skkltrtjquote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:24 schreef DigitalGirl het volgende:
Zijn jullie nog stoer aan het doen??
Spijt me zo.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:25 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
en het gaat me niet eens om dat buitenlandergedoe, maar gewoon, het feit dat je dat al die tijd voor me verzwegen hebt!
quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:24 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ook alleen maar omdat ze zich graag door jou elkaar zou willen laten trekken.
proud to be whitequote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:25 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
tim pls, jij bent een kutautochtoon
altijd.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:24 schreef DigitalGirl het volgende:
Zijn jullie nog stoer aan het doen??
Tot over twee maanden.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |