quote:God
@TheTweetOfGod 1h The innocent explanation may be that the Pope just wants to spend more time with other people's grandchildren.
Ratzinger gingen vermoedelijk al met 40 - 50 stemmen het conclaaf in.quote:Op maandag 11 februari 2013 14:42 schreef Reya het volgende:
[..]
Dat lijkt me vrij lastig te coördineren onder plusminus 120 mensen.
Maak jij nog een kans?quote:Op maandag 11 februari 2013 14:46 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ratzinger gingen vermoedelijk al met 40 - 50 stemmen het conclaaf in.
Nee, ik heb vanwege gezondheidsredenen mij afgemeld als kandidaat.quote:
Hihi slechte sport grappenquote:Op maandag 11 februari 2013 14:48 schreef GGMM het volgende:
eeft Van Gaal geen interesse? De paus deed alles volgens zijn visie.
Dat is een stem die verloren gaat.quote:
De goeie kant op.quote:Op maandag 11 februari 2013 15:16 schreef Nielsch het volgende:
Een zwarte president van de VS en straks dan de eerste zwarte paus? Waar gaat het heen met deze wereld?
agh meer als een zwarte bladzijde in de geschiedenis boeken zal het niet zijn hoor.quote:Op maandag 11 februari 2013 15:16 schreef Nielsch het volgende:
Een zwarte president van de VS en straks dan de eerste zwarte paus? Waar gaat het heen met deze wereld?
Simonis is te oud. Eijk zou in theorie wel kunnen.quote:Op maandag 11 februari 2013 15:27 schreef theguyver het volgende:
[..]
agh meer als een zwarte bladzijde in de geschiedenis boeken zal het niet zijn hoor.
maare maken onze 2 kardinalen geen kans?
Adrianus Johannes Simonis
Willem Jacobus Eijk
en zo ja zouden er al weddenschaps kantoren voor zijn?
Ja, maar daar had ik het niet over.quote:
quote:Op maandag 11 februari 2013 14:42 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Een utopisch denkbeeld over hoe de staat geleid en ingericht moet worden is inderdaad een ideologie.
I rest my case.quote:Technocratie is een organisatorisch systeem, waarbij de beleidsmakers beslissen aan de hand van adviezen van deskundigen op deelterreinen, veelal wetenschappers of ingenieurs. Het beleid wordt aldus uitgetekend na uitgebreide technische, economische en sociale analyses, en de knopen worden doorgehakt op basis van de resultaten van deze analyses, niet op basis van ideologie.
Simonis sowieso niet. Hij is ouder dan 80, en mag dus zelf niet meestemmen. De kans dat de andere kardinalen iemand van zijn leeftijd zullen kiezen is nihil.quote:Op maandag 11 februari 2013 15:27 schreef theguyver het volgende:
[..]
agh meer als een zwarte bladzijde in de geschiedenis boeken zal het niet zijn hoor.
maare maken onze 2 kardinalen geen kans?
Adrianus Johannes Simonis
Willem Jacobus Eijk
Een wikipedia-artikel over technocratie van drie regels zegt natuurlijk niet heel veel over wat een ideologie is. Zo verwijst het Engelstalige artikel over een technocratie nergens naar ideologie, behalve in de zin dat technocraten ook onderdeel zijn van een ideologie.quote:Op maandag 11 februari 2013 15:28 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ja, maar daar had ik het niet over.
[..]
[..]
I rest my case.
Ik ben het niet met je eens, maar we gaan offtopic. We gaan een andere keer verder.quote:Op maandag 11 februari 2013 15:37 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Een wikipedia-artikel over technocratie van drie regels zegt natuurlijk niet heel veel over wat een ideologie is. Zo verwijst het Engelstalige artikel over een technocratie nergens naar ideologie, behalve in de zin dat technocraten ook onderdeel zijn van een ideologie.
Nee jongen, geef niet op, deze discussie tussen jullie is juist megainteressant.quote:Op maandag 11 februari 2013 15:39 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik ben het niet met je eens, maar we gaan offtopic. We gaan een andere keer verder.
Er vallen zoveel goede grappen te maken en dan kom je hiermee.quote:Op maandag 11 februari 2013 15:43 schreef Ferdo het volgende:
Wordt er nu wél gewacht tot God zélf een nieuwe plaatsvervanger op Aarde aanwijst?
Of gaan de kardinalen dat weer lekker op eigen houtje doen, zoals gewoonlijk?
Was het maar een grap, zo'n club waarvan iemand tot plaatsvervanger van God wordt benoemd en dan toch nog door een miljard mensen serieus wordt genomen.quote:Op maandag 11 februari 2013 15:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er vallen zoveel goede grappen te maken en dan kom je hiermee.
quote:Op maandag 11 februari 2013 15:43 schreef Ferdo het volgende:
Wordt er nu wél gewacht tot God zélf een nieuwe plaatsvervanger op Aarde aanwijst?
Of gaan de kardinalen dat weer lekker op eigen houtje doen, zoals gewoonlijk?
Dat heet nou geloof.quote:Op maandag 11 februari 2013 15:49 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Was het maar een grap, zo'n club waarvan iemand tot plaatsvervanger van God wordt benoemd en dan toch nog door een miljard mensen serieus wordt genomen.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |