Kak op god en pis ze bek vol.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 19:32 schreef Argo het volgende:
[..]
Er staat nergens in de bijbel dat hij op taal let. Overigens hebben we taalregels zelf gemaakt. En deels door God
(Bid dat en misschien word je vergeven.
wat is dit?quote:
wauw wat ben jij stoer zegquote:
vervelend altijd, als mensen hun telefoon de schuld geven van hun eigen falen.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 19:48 schreef tiho1 het volgende:
[..]
Sorry quote was te lang voor een galaxy
Jouw storen is niet mijn persoonlijk falen miquote:Op zaterdag 9 februari 2013 19:49 schreef deadprez het volgende:
[..]
vervelend altijd, als mensen hun telefoon de schuld geven van hun eigen falen.
Misschien moet je eens wat minder respectloos zijn.quote:
ga ff zoonlief in bed leggen zo terug xquote:Op zaterdag 9 februari 2013 19:51 schreef deadprez het volgende:
[..]
Misschien moet je eens wat minder respectloos zijn.
Je komt over als een 14 jarige gothic die voor het eerst niet meer mee naar de kerk hoeft en de hele dag slayer zit te luisteren en beweert satan te aanbidden, terwijl hij het bestaan van god stellig ontkent.
Dat maakt het allemaal alleen nog maar triester, maat.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 19:52 schreef tiho1 het volgende:
[..]
ga ff zoonlief in bed leggen zo terug x
Je bent een goede! Jij bent toch wel een van mijn favo FOK!ersquote:Op zaterdag 9 februari 2013 19:51 schreef deadprez het volgende:
[..]
Misschien moet je eens wat minder respectloos zijn.
Je komt over als een 14 jarige gothic die voor het eerst niet meer mee naar de kerk hoeft en de hele dag slayer zit te luisteren en beweert satan te aanbidden, terwijl hij het bestaan van god stellig ontkent.
Geen Jack nee.quote:
Amen.quote:
Veel triester.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 19:53 schreef deadprez het volgende:
[..]
Dat maakt het allemaal alleen nog maar triester, maat.
Ja prima hoor!quote:Op zaterdag 9 februari 2013 19:53 schreef Argo het volgende:
[..]
Oh Conflict hey! He-man zal niet meer wederkeren. Hoe gaat het goed hersteld en alles?
Volgens mij alleen als je je communie en shit gedaan hebt toch?quote:Op zaterdag 9 februari 2013 19:55 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Terechte klacht, Argo.
Ik kom slechts zelden in de kerk en heb niets met geloof. Echter, moet men zich wel aan de regels houden als men de kerk betreedt. Anders ben je gewoon een egoïstische zak.
PS: mag je als ongelovige een hostie halen of juist niet? Ik weet dat nooit
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |