quote:Op vrijdag 8 februari 2013 14:56 schreef El.Wulfo het volgende:
Ik vond wel iets vreemds aan Paulien.
In de geest van Dennis verhuld ze haar echte vraag, ze vraagt namelijk "hou je van meloen". Ik dacht echt meteen wat is dat nou weer voor vraag om te stellen, vraag dan gewoon of Tania de mol is want blijkbaar wou ze dat uit het antwoord afleiden.
Echter door het slechte taalgebruik tegenwoordig, met name het gebruik van "me" als men "mijn" bedoeld heb ik in google eens "loen" ingetikt. Hier kwam op 1 website uit,
[..]
Dus ze vraagt aan de mol, hou je van mijn gemene streek?
Maar er werd nee geantwoord dus dat zou een beetje omslachtig zijn. BEHALVE! als je even verder doordenkt en Paulien continue zegt dat ze geen goede mol zou zijn, het niet leuk zou vinden etc. Ze houdt niet van haar gemene streken, maar dat wil niet zeggen dat ze ze niet uithaalt.
Of draaf ik nu door
Deze is er alleen van Zaraydaquote:Op zaterdag 9 februari 2013 13:23 schreef Lyssa het volgende:
Die foto van Zarayda met "horen, zien & zwijgen" en die stills, is er voor elke kandidaat gekeken of zij ook niet op die manier in beeld zijn gekomen? Want anders is het zoeken naar bevestiging van de tunnelvisie van iemand die op Zarayda zit
Ik had eerst een tunnelvisie op Tania. Nu ze eruit ligt, zit ik op Paulien. Met terugwerkende kracht is alles wat ze deed verdacht en kloppen alle theorieën over haarquote:Op zaterdag 9 februari 2013 13:23 schreef Lyssa het volgende:
Die foto van Zarayda met "horen, zien & zwijgen" en die stills, is er voor elke kandidaat gekeken of zij ook niet op die manier in beeld zijn gekomen? Want anders is het zoeken naar bevestiging van de tunnelvisie van iemand die op Zarayda zit
Het zijn er zoveel dat ik het even helemaal kwijt ben.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 16:53 schreef Kings het volgende:
Ik vind het anagram voor 'meloen', namelijk 'een mol' een betere theorie. En dat flauwe vragenrondje waarbij paulien een vraag met antwoord '13' beantwoord (seizoen 13), geeft te denken...
Alhoewel ik dit seizoen een hoop plausibele hints vind hebben...
Ik blijf daarbij bij mijn eerste gevoel.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 17:18 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Het zijn er zoveel dat ik het even helemaal kwijt ben.
Ik dacht helemaal op het spoor te zitten, maar juist door de overvloed aan hints ben ik het spoor bijster en blijf ook maar bij mijn allereerste gedachte wie de Mol volgens mij is.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 17:56 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ik blijf daarbij bij mijn eerste gevoel.![]()
Heb echt geen flauw idee meer. Dus óf ik heb straks heel veel gelijk (gloat) of heeel veel niet gelijk.
Hebben jullie allemaal al even op de frontpage gekeken?
Wat ik denk (en ik zit er zelden, zeg maar gerust nooit naast) is dat alle aanwijzingen dus de spelfouten en de andere hints wijzen naar de finalisten en niet naar 1 persoon.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 18:03 schreef franklop het volgende:
Had het al in livetopic gemeld, maar de Intro is dit jaar op volgorde van Alfabet, een taaldingetje dus. WEer een verwijzing naar schrijfster Paulien?
Heb even teruggekeken en in 2012, 2011 en 2010 was het gewoon random.
quote:Op zondag 10 februari 2013 10:41 schreef MolFan het volgende:
[..]
Wat ik denk (en ik zit er zelden, zeg maar gerust nooit naast) is dat alle aanwijzingen dus de spelfouten en de andere hints wijzen naar de finalisten en niet naar 1 persoon.
Die kan de prullenbak inquote:Op zondag 10 februari 2013 12:53 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Hoe zit het trouwens met de balkentheorie?
Ja dat is ook het plaatje wat ik al doorgegeven had iddquote:Op woensdag 13 februari 2013 15:58 schreef Minimunt het volgende:
Ik zit al vanaf aflevering 1 op Zarayda,
En ik heb net een volgensmij redelijk goede hint gevonden. De laatste aflevering heet: Horen zien en zwijgen. Naast de gebaren die ze maakt. zegt zarayda in het vliegtuig het volgende:
1. Toen ze aan het voorlezen zegt ze ron 10:00. "Ik was overweldigd door wat er in de cockpit gebeurde en wat er te ZIEN was. Verder zegt ze iets later: Ik las het op maar ik wist helemaal niet wat ik las, een mol is blind.
2. Als ze klaar is zegt ze; hebben jullie mij goed kunnen VERSTAAN. Dat relateerd naar het HOREN.
3. Als laatst vergeet ze een heel stuk om te vertellen, dus ze zwijgt wat er op dat kaartje staat.
Horen , zien en zwijgen
Goed argument om een mol te kiezenquote:Op woensdag 13 februari 2013 16:31 schreef El.Wulfo het volgende:
Nee, kees is de mol, hij laat zijn rode molboekje echt veel te vaak zien.
Oh je hebt gelijk, ik herstel.quote:Op woensdag 13 februari 2013 16:32 schreef MolFan het volgende:
[..]
Goed argument om een mol te kiezen
1 hintje is niet voldoende.quote:Op woensdag 13 februari 2013 16:38 schreef El.Wulfo het volgende:
[..]
Oh je hebt gelijk, ik herstel.
Carolien is de mol, want "C is the mole"
nee ik had het niet over de gebaren. Maar over haar uitspraken haha.quote:Op woensdag 13 februari 2013 16:25 schreef MolFan het volgende:
[..]
Ja dat is ook het plaatje wat ik al doorgegeven had idd
Hmmz, dan ga ik maar voor Zarayda,quote:
Je snapt wat ik bedoel denk ik? De Mol heeft in een seizoen meerdere hints/aanwijzingen kom je met Carolien aankakken waar 1 hintje van is. Niet echt realistisch als zij het is.quote:Op woensdag 13 februari 2013 17:05 schreef El.Wulfo het volgende:
[..]
Hmmz, dan ga ik maar voor Zarayda,
Want zij doet horen, zien en zwijgen, dat zijn 3 hints!
Ik denk dat je uit het oog verloren bent waar het in Wie is de Mol om draait. De mol moet proberen om de pot zo laag mogelijk te houden. Niet om zo veel mogelijk hints achter te laten voor de kijkers.quote:Op woensdag 13 februari 2013 17:13 schreef MolFan het volgende:
[..]
Je snapt wat ik bedoel denk ik? De Mol heeft in een seizoen meerdere hints/aanwijzingen kom je met Carolien aankakken waar 1 hintje van is. Niet echt realistisch als zij het is.
Kees/Zarayda/Paulien zijn mijn verdachtenquote:Op woensdag 13 februari 2013 17:20 schreef El.Wulfo het volgende:
[..]
Ik denk dat je uit het oog verloren bent waar het in Wie is de Mol om draait. De mol moet proberen om de pot zo laag mogelijk te houden. Niet om zo veel mogelijk hints achter te laten voor de kijkers.
Het enigste waarom mensen denken dat Zarayda de mol is omdat ze zo schijterig als maar zijn kan is en daardoor geen geld binnen haalt (maar geld verliezen gebeurd ook niet door haar) en omdat ze overal zo overdreven op reageert.
Mijn gevoel zegt Kees zoals ik in al zei.
Ik denk dat ik meer seizoenen heb gezien dat jij hoor. Daarom attendeer ik je er ook op dat je niet alleen hints moet gaan zoeken, want die zitten er voor iedereen in. Dat is ook de reden dat jij 3 van de 4 mensen die er nog in zitten verdenkt. (Daniel telt niet mee, die is overdreven gedreven en haalt flinke cash binnen EN is veel te eerlijk)quote:Op woensdag 13 februari 2013 17:21 schreef MolFan het volgende:
[..]
Kees/Zarayda/Paulien zijn mijn verdachtenWaarvan Zarayda de hoofdverdachte en JA de regie laat altijd hints zien die leiden naar de mol of is dit de eerste keer dat je kijkt? Dan snap ik dat je het nog niet ziet zeg maar
Alle 3 brengen ze vrijwel niets in de pot trouwens.
Ik heb alle seizoenen gezien, dacht misschien ben je nieuw had gekund nietwaarquote:Op woensdag 13 februari 2013 17:35 schreef El.Wulfo het volgende:
[..]
Ik denk dat ik meer seizoenen heb gezien dat jij hoor. Daarom attendeer ik je er ook op dat je niet alleen hints moet gaan zoeken, want die zitten er voor iedereen in. Dat is ook de reden dat jij 3 van de 4 mensen die er nog in zitten verdenkt. (Daniel telt niet mee, die is overdreven gedreven en haalt flinke cash binnen EN is veel te eerlijk)
Daarom nam ik je ook in de maling, maar je was zo naïef dat je dat niet door had.
Dat komt omdat er uit de opdrachten zelf voor ons als kijker nauwelijks iets te zien is. Daarvoor zijn de opdrachten dit jaar veel te simpel (het enige, doch grote, nadeel dit jaar, de rest is wel goed). Dan moet er dus wel wat met hints gedaan worden.quote:Op woensdag 13 februari 2013 17:43 schreef MolFan het volgende:
[..]
Ik heb alle seizoenen gezien, dacht misschien ben je nieuw had gekund nietwaarHet is dit jaar wel heel opvallend dat er veel meer hints richting verschillende kandidaten zitten. Normaliter wel iets minder, viel al meer mensen op.
quote:Op zaterdag 9 februari 2013 12:44 schreef El.Wulfo het volgende:
Mijn post was in het vorige topic verzwolgen, iemand anders die dit ook opvallend vind?
[..]
Omdat de afbeelding na publicatie van de special bij mij in de inbox zat. Vrijdag a.s. kan je 'm terugvindenquote:Op woensdag 13 februari 2013 15:25 schreef MolFan het volgende:
Waarom staat die laatste hint van mij met Zarayda nog niet op de frontpage? Toch een hele sterke me dunkt.
Welke homepagequote:Op woensdag 13 februari 2013 18:33 schreef MrManiak het volgende:
[..]
Omdat de afbeelding na publicatie van de special bij mij in de inbox zat. Vrijdag a.s. kan je 'm terugvinden
quote:Op woensdag 13 februari 2013 18:33 schreef MrManiak het volgende:
[..]
Omdat de afbeelding na publicatie van de special bij mij in de inbox zat. Vrijdag a.s. kan je 'm terugvinden
twitter:IkBenDeMol twitterde op woensdag 13-02-2013 om 22:01:21Vrijstelling nieuwe stijl. Donderdag, Ned 1 #widm. reageer retweet
Hmm die is wel interessantquote:Op woensdag 13 februari 2013 22:02 schreef Pino112 het volgende:
twitter:IkBenDeMol twitterde op woensdag 13-02-2013 om 22:01:21Vrijstelling nieuwe stijl. Donderdag, Ned 1 #widm. reageer retweet
Tijdens vorige aflevering zeiden ze toch al dat het zou gaan om een vrijstelling voor de finale?quote:
Dat de mol zegt nieuwe stijl kan duiden op een bepaalde tactiek tijdens het veroveren van de vrijstelling snappiequote:Op woensdag 13 februari 2013 22:41 schreef El.Wulfo het volgende:
[..]
Tijdens vorige aflevering zeiden ze toch al dat het zou gaan om een vrijstelling voor de finale?
De komende aflevering is nog niet de aflevering voor de finale, maar wel een vrijstelling voor de finale te verdienen, snappie?quote:Op woensdag 13 februari 2013 22:42 schreef MolFan het volgende:
[..]
Dat de mol zegt nieuwe stijl kan duiden op een bepaalde tactiek tijdens het veroveren van de vrijstelling snappie
Ja lol dat weet ik. Ik ga even in op de 2 woorden nieuwe stijl meer nietquote:Op woensdag 13 februari 2013 22:45 schreef El.Wulfo het volgende:
[..]
De komende aflevering is nog niet de aflevering voor de finale, maar wel een vrijstelling voor de finale te verdienen, snappie?
Nevermind, je snapt het dus niet. Dat is de nieuwe stijl.quote:Op woensdag 13 februari 2013 22:46 schreef MolFan het volgende:
[..]
Ja lol dat weet ik. Ik ga even in op de 2 woorden nieuwe stijl meer niet
Dat weet ikquote:Op woensdag 13 februari 2013 22:47 schreef El.Wulfo het volgende:
[..]
Nevermind, je snapt het dus niet. Dat is de nieuwe stijl.
Ik heb al spijt dat ik iets heb gezegd. Probeer niet de hele tijd een weerwoord te verzinnen alsjeblieft.quote:Op woensdag 13 februari 2013 22:48 schreef MolFan het volgende:
[..]
Dat weet ikMaar het kan ook een dubbele betekenis hebben zoals met zoveel dingen dit jaar.
Mja je hebt gelijk poes.quote:Op woensdag 13 februari 2013 22:49 schreef ejiraM het volgende:
Jullie zijn net twee elfjarige meisjes, sorry dat ik het zeg
Nee jij bent net een elfjarig meisje!quote:Op woensdag 13 februari 2013 22:49 schreef ejiraM het volgende:
Jullie zijn net twee elfjarige meisjes, sorry dat ik het zeg
Oehh dan zou ik dr doenquote:Op woensdag 13 februari 2013 22:50 schreef El.Wulfo het volgende:
[..]
Nee jij bent net een elfjarig meisje!
Ik kan me herinneren dat in een eerder seizoen een paar jaar geleden, 2 afleveringen voor de finale ook al eens een vrijstelling voor de finale verdiend kon worden..quote:Op woensdag 13 februari 2013 22:47 schreef El.Wulfo het volgende:
[..]
Nevermind, je snapt het dus niet. Dat is de nieuwe stijl.
Hoe ging dat toen dan destijds? Want daar weet ik niets meer van af.quote:Op woensdag 13 februari 2013 23:06 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Ik kan me herinneren dat in een eerder seizoen een paar jaar geleden, 2 afleveringen voor de finale ook al eens een vrijstelling voor de finale verdiend kon worden..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |