Ik vind 't wel weer een lekker nummertje!quote:Op dinsdag 26 februari 2013 21:11 schreef Norrage het volgende:
Weer een nieuwe I&W, maar deze vind ik echt hélemaal niks...terwijl die andere single fantastisch was
Eens.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 09:32 schreef Norrage het volgende:
Orlando
Wat een leuk album![]()
Leuke speelse gitaar rock met vrouwenstem en met blazers
Live erg goed, net als op plaat trouwensquote:Op zondag 3 maart 2013 18:32 schreef viagraap het volgende:
Ik wil naar Kurt Vile in Paradiso maar niemand kent het verder in mijn omgeving
Zag hem vorig jaar nog op de Affaire in Nijmegen, helemaal voor nop. Ik was ook in m'n eentje, deed niks af aan de beleving hoor wat mij betreftquote:Op zondag 3 maart 2013 18:32 schreef viagraap het volgende:
Ik wil naar Kurt Vile in Paradiso maar niemand kent het verder in mijn omgeving
Mjah, ik heb meestal ook tijdens mijn werk de hele tijd muziek opstaan. Dat is 40 uur extra muziek om te luisteren per weekquote:Op maandag 4 maart 2013 20:35 schreef Zocalo het volgende:
Misschien een stomme vraag hoor, maar hoe luisteren jullie in vredesnaam alles wat uitkomt? Die paar uur buiten werk wil ik niet alleen aan (nieuwe) muziek luisteren besteden![]()
En als ik in de auto oid zit vind ik ouder werk juist wel lekker om te horen (mee te bleeeeeren)
Ik kom amper aan het luisteren van nieuwe dingen toe tegenwoordig, helaas.
Overigens heeft !!!, een bandje wat ik vroeger ook erg leuk vond (jaar of zes geleden), ook een nieuwe single. Ben benieuwd naar het album eind april, al is dit nog veel meer dance geworden dan het al was.
Ik denk het....quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |