Red de Kuip heeft uberhaupt nooit enige financiële onderbouwing aangeleverd man.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:33 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Die van reddekuip ook maar die mag je hier ook nog afbranden.
ReddeKuip blijft maar spreken over 117 miljoen. Dat dat achterhaald is is nu wel duidelijk.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:33 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Die van reddekuip ook maar die mag je hier ook nog afbranden.
De insteek van reddekuip is altijd geweest een renovatie bespreekbaar maken. Jij, zij hebben daarvoor een plan gelanceerd anders was dat nieuwe stadion ons sowieso door de strot gedrukt. Dat Feyenoord nu ook gedwongen is naar andere opties te kijken maakt de actie van reddekuip al een succes.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:34 schreef Caland het volgende:
[..]
ReddeKuip blijft maar spreken over 117 miljoen. Dat dat achterhaald is is nu wel duidelijk.
Met jou hoef ik het niet meer over financiën te hebben, mijnheer GELD GELD GELD !!!Einz door concertenquote:Op donderdag 7 februari 2013 14:34 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Red de Kuip heeft uberhaupt nooit enige financiële onderbouwing aangeleverd man.
Slechte voorzieningen naar hun mening. De hedendaagse concertbezoeker is ook nog eens erg verwend geraakt en wil bijvoorbeeld droog staan. Ik hoef het er niet persé mee eens te zijn, maar op die gebieden is De Kuip niet perfect voor evenementen, en dus logisch dat evenementenorganisaties eerder kiezen voor Amsterdam of zelfs Arnhem. Nog even los van het aandelenverhaal van Mojo in de Ziggo Dome en het Gelredome dan hé. Want dat is natuurlijk ook een belangrijke reden dat die organisatie daar vrijwel alles organiseert.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:34 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Waarom zouden die niet naar de Kuip kunnen komen dan?
Renovatie is allang onderzocht en terecht afgeschoten zo blijkt. Of zou jij wel 259 miljoen in renovatie gaan stoppen?quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:35 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
De insteek van reddekuip is altijd geweest een renovatie bespreekbaar maken. Jij, zij hebben daarvoor een plan gelanceerd anders was dat nieuwe stadion ons sowieso door de strot gedrukt. Dat Feyenoord nu ook gedwongen is naar andere opties te kijken maakt de actie van reddekuip al een succes.
Gelul, door heel europa worden concerten in open stadia gegeven die net zo oud of ouder dan de kuip zijnquote:Op donderdag 7 februari 2013 14:36 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Slechte voorzieningen naar hun mening. De hedendaagse concertbezoeker is ook nog eens erg verwend geraakt en wil bijvoorbeeld droog staan. Ik hoef het er niet persé mee eens te zijn, maar op die gebieden is De Kuip niet perfect voor evenementen, en dus logisch dat evenementenorganisaties eerder kiezen voor Amsterdam of zelfs Arnhem. Nog even los van het aandelenverhaal van Mojo in de Ziggo Dome en het Gelredome dan hé. Want dat is natuurlijk ook een belangrijke reden dat die organisatie daar vrijwel alles organiseert.
Bekrompen samenvatting van mijn standpunt. Ga lekker naar Lunaticnews ofzo, daar zijn ze ook zo genuanceerd.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:36 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Met jou hoef ik het niet meer over financiën te hebben, mijnheer GELD GELD GELD !!!Einz door concerten![]()
Ja, en ik heb daar zelf ook niks op tegen. Heeft vaak wel een lekker sfeertje.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:37 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Gelul, door heel europa worden concerten in open stadia gegeven die net zo oud of ouder dan de kuip zijn
Die 259 miljoen is net door van Merwijk geroepen manquote:Op donderdag 7 februari 2013 14:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Renovatie is allang onderzocht en terecht afgeschoten zo blijkt. Of zou jij wel 259 miljoen in renovatie gaan stoppen?
Het gaat dus ook alleen maar over de verkoop van extra zitplaatsen.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:37 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Bekrompen samenvatting van mijn standpunt. Ga lekker naar Lunaticnews ofzo, daar zijn ze ook zo genuanceerd.
Ik heb het nergens over concerten alleen.
Daarom wordt dat bedrag nu ook onderzocht door een onafhankelijk onderzoeksbureau.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:38 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Die 259 miljoen is net door van Merwijk geroepen manDie heeft al zoveel bullshit gelanceerd.
Jij denkt dat Van Merwijk maar wat roept?quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:38 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Die 259 miljoen is net door van Merwijk geroepen manDie heeft al zoveel bullshit gelanceerd.
De renovatie is onderzocht in 2006 toen men nog dacht aan een uitbreiding naar 80000 zitplaatsen voor het wk in 2018. Dat lijkt me een totaal ander verhaal dan de 63k waar men het nu over heeft.
Ik geloof daar dus totaal niet in. Als Justin Bieber naar Nederland komt heeft ie ineens maar een halfvolle kuip ipv een volle arena? Nee.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:38 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ja, en ik heb daar zelf ook niks op tegen. Heeft vaak wel een lekker sfeertje.
Maar het gaat om de concurrentie in Nederland (en België), en in de Benelux heeft de verwende consument nu eenmaal comfortabelere opties. Schijnbaar vinden concertgangers in Nederland dat belangrijk (en spelen de evenementenorganisators daarop in).
Ja, en met name extra bussinessunits en seats, en sponsormogelijkheden.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:39 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Het gaat dus ook alleen maar over de verkoop van extra zitplaatsen.
Precies, maar jij en anderen hebben daar nu al een mening over.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Daarom wordt dat bedrag nu ook onderzocht door een onafhankelijk onderzoeksbureau.
Mooi zo, je hele betoog al geminimaliseerd naar concerten.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:33 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Als jij er zo'n verstand van hebt, heb je wel een verdomd bekrompen en kortzichtige kijk op 't geheel moet ik zeggen.
Verder vind ik je stelling nogal zwart - wit. Ik had het over concerten cq evenementen, die hoeven niet persé van Mojo af te komen, en wie weet duurt het nog 10 of 20 jaar, maar concerten of evenementen zullen er ongetwijfeld weer gehouden gaan worden. Wie dat dan zullen zijn dat zal mij een worst zijn. Het mooiste zou zijn dat er weer grote internationale artiesten komen optreden, maar ik kan ook niet in de toekomst kijken, maar zomaar zeggen dat dat nooit meer het geval zal zijn gaat me ook wat ver.
Ja omdat het verhaal van Feyenoord tot dusverre aannemelijk lijkt, en het eveneens niet aannemelijk is dat Van Merwijk maar wat roept. Tevens is hij verplicht zijn plannen met cijfers en onderzoeken te onderbouwen.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:40 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Precies, maar jij en anderen hebben daar nu al een mening over.
Als dat onjuist blijkt te zijn dan denk ik dat Van Merwijk dat nieuwe stadion ook wel kan vergeten bij de gemeenteraad. Wat dat betreft ga ik er inderdaad niet vanuit dat hij hier aan het liegen is.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:40 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Precies, maar jij en anderen hebben daar nu al een mening over.
Ja, dat heeft ie al vaker gedaan namelijk.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:39 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Jij denkt dat Van Merwijk maar wat roept?
Met het risico volledig op z'n bek te gaan voor de gemeenteraad?
Hij kan het sowieso wel vergeten want er is geen geld meer in Rotterdam.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Als dat onjuist blijkt te zijn dan denk ik dat Van Merwijk dat nieuwe stadion ook wel kan vergeten bij de gemeenteraad. Wat dat betreft ga ik er inderdaad niet vanuit dat hij hier aan het liegen is.
quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:39 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Jij denkt dat Van Merwijk maar wat roept?
Met het risico volledig op z'n bek te gaan voor de gemeenteraad?
het is politiek heh... Simpel voorbeeldje, ik had dit jaar 1000 euro van Rutte tegemoet kunnen zien. Helaas.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Als dat onjuist blijkt te zijn dan denk ik dat Van Merwijk dat nieuwe stadion ook wel kan vergeten bij de gemeenteraad. Wat dat betreft ga ik er inderdaad niet vanuit dat hij hier aan het liegen is.
Alleen Rotterdam hoeft er geen geld in te steken.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:42 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Hij kan het sowieso wel vergeten want er is geen geld meer in Rotterdam.
Nogmaals, het gaat niet alleen om concerten en evenementen. Typerend dat daar toch alleen zo op gefocust wordt.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:41 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Mooi zo, je hele betoog al geminimaliseerd naar concerten.
Komt 'ie:
Als jij alleen wil gokken op concerten die waarschijnlijk niet meer komen in de toekomst ben je 1) stapelgek), 2 zelf kortzichtig.
Daarnaast, makkelijke vraag en aanbod: Meer grote venues voor mojo om uit te kiezen en meer eisen te stellen EN dus om minder te betalen.
Simpele kijk op de wereld heh?
quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:44 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Alleen Rotterdam hoeft er geen geld in te steken.
Oh dat is wel hetgeen waar jij zo zwaar op inzet.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:45 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Nogmaals, het gaat niet alleen om concerten en evenementen. Typerend dat daar toch alleen zo op gefocust wordt.
Aldus de bussinesscase van Feyenoord dan hé. Het stadion wordt volledig door externe financiers gefinancierd.quote:
Deze post is waarheid.quote:Op donderdag 7 februari 2013 13:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Als die 259 miljoen onjuist is dan gaat Van Merwijk heel hard op zijn bek. Vandaar het onafhankelijke onderzoek dat nu gaat plaatsvinden.
Als het wel juist is dan is de geloofwaardigheid van ReddeKuip ook volledig verdwenen.
Nee, ik gaf antwoord op jullie vragen en reacties.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:47 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Oh dat is wel hetgeen waar jij zo zwaar op inzet.
Een garantstelling is niet gratis. Zelfs niet als alles goed gaat.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:47 schreef Tomatenboer het volgende:
wat dat betreft niet veel beter, zelfs slechter, omdat de gemeente daar waarschijnlijk volledig voor de kosten zal opdraaien.
Ok. plm 300 mln (waarschijnlijk aan de krappe kant) tegen plm 8% per jaar.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:47 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Aldus de bussinesscase van Feyenoord dan hé. Het stadion wordt volledig door externe financiers gefinancierd.
Wellicht dat daarna de gemeente alsnog moet bijspringen mocht het niet goed gaan. Dat risico heb je inderdaad.
Maar de Red de Kuip plannen zijn wat dat betreft niet veel beter, zelfs slechter, omdat de gemeente daar waarschijnlijk volledig voor de kosten zal opdraaien.
Ok top. Business-seats kunnen dus prima in een renovatie gebeuren. Zijn we eruit toch?quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:48 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Nee, ik gaf antwoord op jullie vragen en reacties.
Maar meer bussinessunits, bussiness-seats en meer en betere sponsormogelijkheden spelen een veel belangrijkere en grotere rol voor Feyenoord uiteraard.
Dat is wel heel kort door de bocht. Die 300 miljoen is natuurlijk nooit het bedrag dat Feyenoord ook moet terugbetalen.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:50 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Ok. plm 300 mln (waarschijnlijk aan de krappe kant) tegen plm 8% per jaar.
24 mln per jaar aan rente. Terugbetalen in 20 jaar = 15 mln erbij. Wie gaat dat betalen?
Ik denk dat die 300 miljoen ook optimistisch is beraamd inderdaad. Ik denk ook dat je een realistische schatting maakt van de lasten die dat met zich meebrengt, maar nogmaals, mits de begroting van Feyenoord minimaal kan verdubbelen dankzij een nieuw stadion, moet dat wel op te hoesten zijn, en kan het wel een vooruitgang zijn.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:50 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Ok. plm 300 mln (waarschijnlijk aan de krappe kant) tegen plm 8% per jaar.
24 mln per jaar aan rente. Terugbetalen in 20 jaar = 15 mln erbij. Wie gaat dat betalen?
Dat zeg ik ook niet.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:51 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is wel heel kort door de bocht. Die 300 miljoen is natuurlijk nooit het bedrag dat Feyenoord ook moet terugbetalen.
Feyenoord moet extra huur betalen inderdaad.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:51 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is wel heel kort door de bocht. Die 300 miljoen is natuurlijk nooit het bedrag dat Feyenoord ook moet terugbetalen.
Dude, de begroting van Feyenoord gaat NOOIT verdubbelen door een nieuw stadionquote:Op donderdag 7 februari 2013 14:52 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik denk dat die 300 miljoen ook optimistisch is beraamd inderdaad. Ik denk ook dat je een realistische schatting maakt van de lasten die dat met zich meebrengt, maar nogmaals, mits de begroting van Feyenoord minimaal kan verdubbelen dankzij een nieuw stadion, moet dat wel op te hoesten zijn, en kan het wel een vooruitgang zijn.
De lasten met een renovatie zullen weliswaar lager liggen, maar als de opbrengsten ook vele malen lager uitvallen dan is nog maar de vraag wat er onder de streep voordeliger uitpakt.
nee, bedrijven krijgen bijvoorbeeld het alleenrecht om in het stadion producten te leveren. Bijvoorbeeld coca cola en grolsch hebben ook miljoenen in de arena gepompt.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:53 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Feyenoord moet extra huur betalen inderdaad.
De begroting verdubbelen?quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:52 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik denk dat die 300 miljoen ook optimistisch is beraamd inderdaad. Ik denk ook dat je een realistische schatting maakt van de lasten die dat met zich meebrengt, maar nogmaals, mits de begroting van Feyenoord minimaal kan verdubbelen dankzij een nieuw stadion, moet dat wel op te hoesten zijn, en kan het wel een vooruitgang zijn.
De lasten met een renovatie zullen weliswaar lager liggen, maar als de opbrengsten ook vele malen lager uitvallen dan is nog maar de vraag wat er onder de streep voordeliger uitpakt.
Business-seats kunnen ook met een renovatie verwezenlijkt worden inderdaad. Al vraag ik me dan toch af waarom Red de Kuip het nodig vond om - ik meen - zo'n 6300 businessseats minder te verwezenlijken dan Feyenoord wenst in zijn Plan van Eisen.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:51 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Ok top. Business-seats kunnen dus prima in een renovatie gebeuren. Zijn we eruit toch?
En waarom betere sponsormogelijkheden?
Als er echt bier komt ben ik om. Helaas, dat gaat niet gebeuren. Verder zal coca cola niet veel lappen, want er wordt gewoon niet veel cola (en andere meuk) gedronken.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:54 schreef Caland het volgende:
[..]
nee, bedrijven krijgen bijvoorbeeld het alleenrecht om in het stadion producten te leveren. Bijvoorbeeld coca cola en grolsch hebben ook miljoenen in de arena gepompt.
Als dat zo is, zeg ik: 2 nieuwe stadions bouwen!quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:55 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Stadioninkomsten waren in 2012 maar 27% van de netto inkomsten. Maar met een nieuw stadion gaan we onze complete begroting verdubbelen. Aldus financieel wonder Tomatenboer
Feyenoord wil naar een begroting van 100 miljoen. Nu is het 38 miljoen geloof ik?quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:53 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Dude, de begroting van Feyenoord gaat NOOIT verdubbelen door een nieuw stadion
Dus renovatie. Klaar?quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:55 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Business-seats kunnen ook met een renovatie verwezenlijkt worden inderdaad. Al vraag ik me dan toch af waarom Red de Kuip het nodig vond om - ik meen - zo'n 6300 businessseats minder te verwezenlijken dan Feyenoord wenst in zijn Plan van Eisen.
Maar omdat de huidige Kuip begrensd is in de mogelijkheden, qua ruimte en constructie, zal je nooit kunnen uitbreiden. Ik bedoel; er wordt nu al geklaagd over drukte in het Maasgebouw. In een nieuw stadion kun je veel meer ruimte en meer sponsorvoorzieningen realiseren.
Dus?quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:54 schreef Caland het volgende:
[..]
nee, bedrijven krijgen bijvoorbeeld het alleenrecht om in het stadion producten te leveren. Bijvoorbeeld coca cola en grolsch hebben ook miljoenen in de arena gepompt.
Door sponsors.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:57 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Dus renovatie. Klaar?
en door wie wordt er geklaagd? Door de knvb? Door de uefa?
Nee, omdat de mogelijkheden tot uitbreiding en invulling hiervan beperkt zijn bij renovatie.quote:Op donderdag 7 februari 2013 14:57 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Dus renovatie. Klaar?
en door wie wordt er geklaagd? Door de knvb? Door de uefa?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |