Misschien via AliExpress of DHGate.quote:Op woensdag 6 februari 2013 19:14 schreef bobbernaut het volgende:
[..]
Nee ik wil wel stickers drukken, dat kan zeker niet in China heel goedkoop?
Of weet iemand anders waar je heel goedkoop stickers kan laten drukken? Zwart/wit, klein.
"Your search for sticker generated no results"quote:
Nee! Dat was ook al mijn eerste gok..quote:
Dat is alleen mogelijk als je yvonne beledigt geloof ik.quote:Op woensdag 6 februari 2013 18:53 schreef mabo11 het volgende:
[..]
Google doet wonderen.
Kan deze man geen permaban krijgen?
Of je moet praten over een .rar bestand ofzoquote:Op woensdag 6 februari 2013 19:50 schreef einzweipolizei het volgende:
[..]
Dat is alleen mogelijk als je yvonne beledigt geloof ik.
En ja ik ken iemand die dat heeft gehad *kuch*
Ja heb ook 100 punten gekregen hier.quote:Op woensdag 6 februari 2013 20:29 schreef AnimeFan het volgende:
Heeft iedereen 100 punten gekregen op 3v3rbuying?
(Het enige wat ik er besteld heb is dat fluitje van een cent)
[ afbeelding ]
100 punten = $2
12% korting coupon: Februarysale
QFA.quote:Op woensdag 6 februari 2013 19:00 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Ok, ze zegt dat je nog grotere jetsers dan haar hebt.
Wie wil me aanraken?quote:Op donderdag 8 mei 2008 14:00 schreef neo2000 het volgende:
Vandaag m'n eerste bestelling geplaatst..
Staat Stond overigens ook een gave kruisboog op DE.. Maar die zal vast niet door de douane heen komen..
Edit: kan deze vandaag dus niet meer vinden.. :S Hebben ze vast al teveel gezeik mee gehad..
Shame on YOU!quote:Op woensdag 6 februari 2013 18:05 schreef shiznuts het volgende:
En nog altijd geen LED Pig in bezit ook.![]()
Heb net een mailtje gehad dat deze onderweg is: 50mm c-mount lens , had al de 35mm en 25mm.
Van eBay is deze onderweg: variable nd filter 62mm .
En ik heb op AliExpress het volgende besteld: gear voor m'n nine eagles extra 300 & WF-717AH fluid head .
Naderhand nog uitgezocht, in de meeste landen is het verboden, maar (destijds?) bleek een kruisboog niet opgenomen zijn de NL wapenwet.quote:Op woensdag 6 februari 2013 23:06 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Een kruisboog kopen is geen probleem hoor.
Enige voorwaarden zijn: Boven de 18 en niet gebruiksklaar meenemen op de openbare weg.
In je afgesloten achtertuin schieten is geen probleem.
Categorie IVquote:Op woensdag 6 februari 2013 23:18 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Naderhand nog uitgezocht, in de meeste landen is het verboden, maar (destijds?) bleek een kruisboog niet opgenomen zijn de NL wapenwet.![]()
Desalniettemin had ik m'n oog er op laten vallen, DX had ze in 2008 toegevoegd aan het assortiment, douane had wat pakketjes tegen gehouden (volgens mij niet eens Nederlandse douane) waardoor DX ze direct uit het assortiment haalde toen ik m'n eerste bestelling wilde plaatsen. Maar goed, in 2008 kon e.e.a. nog WEL snel bij DX. Die tijden zijn wel voorbij, hahaha
Daarna is er nog ff "DS Flashcard-gate" geweest bij DX, en daarna hebben ze niets noemenswaardig meer gedaan eigenlijk daar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geen referral hier.
quote:Op woensdag 6 februari 2013 23:22 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Categorie IV
1°. blanke wapens waarvan het lemmet meer dan een snijkant heeft, voor zover zij niet vallen onder categorie I;
2°. degens, zwaarden, sabels en bajonetten;
3°. wapenstokken;
4°. lucht-, gas- en veerdrukwapens, behoudens zulke door Onze Minister overeenkomstig categorie I, sub 7°, aangewezen die zodanig gelijken op een vuurwapen dat zij voor bedreiging of afdreiging geschikt zijn;
5°. kruisbogen en harpoenen;
6°. bij regeling van Onze Minister aangewezen voorwerpen die geschikt zijn om daarmee personen ernstig lichamelijk letsel toe te brengen;
7°. Voorwerpen waarvan, gelet op hun aard of de omstandigheden waaronder zij worden aangetroffen, redelijkerwijs kan worden aangenomen dat zij zijn bestemd om letsel aan personen toe te brengen of te dreigen en die niet onder een van de andere categorieën vallen.
Artikel 26
1. Het is verboden een wapen of munitie van de categorieën II en III voorhanden te hebben.
Artikel 27
1. Het is verboden een wapen van de categorieën II, III en IV te dragen.
A contrario kan je daaruit afleiden dat je wel een kruisboog mag hebben, maar niet mag dragen (in het openbaar).Cool!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb in duitsland wel eens erbij staan kijken, daar hebben ze echt van die grote kruisbogen. (en gewoon M16 replica's op luchtdruk enzo..)MisterTao recommender: darkkingll (i know.. :P )
quote:Op woensdag 6 februari 2013 22:59 schreef neo2000 het volgende:
Tsjah, en als we het dan over eerste posts gaan hebben..
[..]
Wie wil me aanraken?
#oldbie
quote:Op donderdag 10 april 2008 19:30 schreef Phaelanx_NL het volgende:
tvp, zijn 6 bestellingen onderweg op het moment.
quote:Op zondag 9 maart 2008 00:52 schreef Phaelanx_NL het volgende:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.4769
Deze is wel leuk.
quote:Op dinsdag 18 maart 2008 21:44 schreef Downstar het volgende:
Ik zie deze wel zitten ..
alleen komt die door de Douane heen ?
& ik zie dat veel mensen t hebben over de IR filter , die zit hier niet in , wat is het verschil tussen 1 met een IR filter en 1 zonder IR filter ?
Downstar
AliExpress en eBay heb je wel veel van die meuk ook. Naast je normale speurtocht bij chinaprices.quote:Op donderdag 7 februari 2013 03:34 schreef W00fer het volgende:
Weet er iemand een goede tablet hoes?
Dus niet zo'n foamen ding van Buyincoins maar eentje met rits en goede voering binnenin?
Bij de Hema hebben ze van die hoesjes van vilt, schijnen ook erg fijn te zijn en voor maar iets van 7 euro.quote:Op donderdag 7 februari 2013 03:34 schreef W00fer het volgende:
Weet er iemand een goede tablet hoes?
Dus niet zo'n foamen ding van Buyincoins maar eentje met rits en goede voering binnenin?
die pin pressure clone machine staat ook bij de Tiger in Nijmegen, volgens mij goedkoper zelfs.quote:Op donderdag 7 februari 2013 00:49 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..].
Oh wacht, deze is eerder.
[..]
Cool, je hebt een foto van me gevonden, en nog een actuele ook! xDquote:
Ah, we ontlopen elkaar niet veel. Stiekum aardig wat geld weggepleurd richting Chinese economie.quote:Op donderdag 7 februari 2013 01:18 schreef Downstar het volgende:
als we t dan toch over oude posts hebben, hierbij mijn eerste..
over +- 1.5 maand dus mijn 5 jarig jubilieum.. niet mij vergeten te feliciteren dan he
noteren in jullie agenda's: 18 maart, Downstar 5 jarig jubileum chinese webshop topic![]()
![]()
!
Ben ik dan daadwerkelijk de langs meelopende, nog actuele topic user hier?
[..]
Delivery attempted; recipient not home AMSTERDAM - NETHERLANDS, THE 10:45quote:Op dinsdag 5 februari 2013 00:34 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Hm ja, die hebben hun eigen douane waardoor alles snel gecontroleerd kan worden en je bijna altijd wel kan betalen, voordeel is wel dat het dan met een paar dagen klaar is en het bij de normale douane zo een paar weken stil kan liggen...
Denk dat ik DHL doe, snap ook niet waarom die tweede USPS duurder is voor tragere verzending
Zal wel laten weten hoe het gaat voor future reference.
Het merendeel van de pakketjes kijken ze gewoon niet naar. Had van BIC een pakketje met 3*100 van die glow dingen. Waarde 2 cent.quote:Op donderdag 7 februari 2013 13:54 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Delivery attempted; recipient not home AMSTERDAM - NETHERLANDS, THE 10:45![]()
Zou vandaag vanaf 12.00 thuis zijn, uiteraard begint die gast lekker vroeg hier
Trouwens wel teringsnel, binnen 48 uur van California helemaal hier naartoe
Op het briefje staat niks qua BTW, dus $20 waarde aangeven werkt perfect
4/24/2008quote:Op donderdag 7 februari 2013 01:18 schreef Downstar het volgende:
als we t dan toch over oude posts hebben, hierbij mijn eerste..
over +- 1.5 maand dus mijn 5 jarig jubilieum.. niet mij vergeten te feliciteren dan he
noteren in jullie agenda's: 18 maart, Downstar 5 jarig jubileum chinese webshop topic![]()
![]()
!
Ben ik dan daadwerkelijk de langs meelopende, nog actuele topic user hier?
[..]
300 glow dingen? Ga je een glow-robot bouwen?quote:Op donderdag 7 februari 2013 13:56 schreef Skiet het volgende:
[..]
Het merendeel van de pakketjes kijken ze gewoon niet naar. Had van BIC een pakketje met 3*100 van die glow dingen. Waarde 2 cent.
quote:Op woensdag 6 februari 2013 23:06 schreef tokko1 het volgende:
Btw, sjeez bob is terug en de slowchat ook..tempo van de topics gaat weer hard omhoooooog
Ik had nieuwe batterijenquote:Op woensdag 6 februari 2013 23:57 schreef Racer88 het volgende:
Iemand hier had ook een micro auto die niet goed oplaadde. Gebruik goede batterijen. Ik had een goedkope helicopter voor me neefje gekocht, en hoppa 6 batterijen uit de la erin. De batterijen waren na 2 dagen al leeg. en hij laadde dus op dezelfde manier op als de micro auto. Eerst gaat het laadlampje brandenen gaat daarna langzaam uit. Toen ben ik eens goed naar de batterijen gaan kijken: "For low power only". Dus klokken etc. Bij de micro car had ik gelijk hed laadprobleem, maar daar zitten maar 2 batterijen in. In de copter 6 dus dat compenseerde nog een beetje.
Hoop dat het je nog helpt met je microcar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |