Ik zou geen geruchten over die namen geloven tot er officieel iets over bekend wordt gemaakt.quote:Op maandag 4 februari 2013 18:17 schreef Valid het volgende:
Het is toch wat hè. Wielrennen ligt op z'n gat door dopingschandalen en nu voetbal met match-fixing, waar zelfs Messi bij betrokken zou zijn.
Geloof ik ook niet, wat betreft die namen. Dat er iets aan de hand is, lijkt echter wel duidelijk.quote:Op maandag 4 februari 2013 18:18 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik zou geen geruchten over die namen geloven tot er officieel iets over bekend wordt gemaakt.
Wat is dat altijd ingewikkeld man.quote:Op maandag 4 februari 2013 18:38 schreef Tchock het volgende:
Oh fijnIk dacht ik goed zat op blackboard door te enrollen in Europees recht, overgangsvak maar ik had moeten kijken bij Europees recht II tevens overgangsvak Europees Recht
En nu ontdek ik dat ik een opdracht in moet leveren uit een boek dat ik niet heb
UvA
Om te janken. En fijn dat ze vaak allerlei extra eisen stellen aan de eerste werkgroep, puur om mensen te naaien die de boeken nog niet hebben. Heerlijk. Nu kan ik morgen op en neer naar de faculteit om die boeken te kopen of woensdag veel eerder om het daar te makenquote:Op maandag 4 februari 2013 18:41 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Wat is dat altijd ingewikkeld man.
Wat is nou precies een overgangsvak bij jullie ? Dat lees ik wel erg vaak geloof ik ?quote:Op maandag 4 februari 2013 18:46 schreef Tchock het volgende:
[..]
Om te janken. En fijn dat ze vaak allerlei extra eisen stellen aan de eerste werkgroep, puur om mensen te naaien die de boeken nog niet hebben. Heerlijk. Nu kan ik morgen op en neer naar de faculteit om die boeken te kopen of woensdag veel eerder om het daar te maken
Omdat het collegejaar veranderd wordt van vier blokken van zeven weken naar vier van acht en twee van vier, moet het hele curriculum omgegooid worden. Dat grijpen ze aan als gelegenheid om in navolging van veel andere universiteiten vakken op te splitsen (Bestuus(proces)recht I en II bijvoorbeeld, waar dat eerder Bestuursrecht en Bestuursprocesrecht was). Verder worden er vakken opgedeeld en samengevoegd. Dat levert dus als consequentie op dat er mensen zijn die een deel van de stof zouden missen als ze normaal verder gaan, dus worden er allerlei vakken gecreëerd om aan de ene kant een gat in de stof op te vullen en aan de andere kant extra punten uit te delen zodat studenten wel 180 punten in drie jaar kunnen halen.quote:Op maandag 4 februari 2013 18:50 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Wat is nou precies een overgangsvak bij jullie ? Dat lees ik wel erg vaak geloof ik ?
Hmm ben benieuwd. Werd er ook al verteld wat er voor de werkgroep moet gebeuren?quote:Op maandag 4 februari 2013 18:14 schreef Valid het volgende:
[..]
Volgens mij is Europees eindelijk een vak waar academische interesse voor nodig is. Zaal zat bijna vol (3x zoveel mensen als normaal, waarschijnlijk de helft recidivist). Ik vond het zelf erg interessant en ik heb er zin in. Aan de stemming om me heen te merken denk ik dat de meesten er anders over denken. Het is in elk geval een vak dat je niet in een paar dagen erin stamt, dat is duidelijk. Ik denk dat het veel en pittig is, zeker voor 7 EC.
Duidelijk. Dank voor de uitleg.quote:Op maandag 4 februari 2013 18:53 schreef Tchock het volgende:
[..]
Omdat het collegejaar veranderd wordt van vier blokken van zeven weken naar vier van acht en twee van vier, moet het hele curriculum omgegooid worden. Dat grijpen ze aan als gelegenheid om in navolging van veel andere universiteiten vakken op te splitsen (Bestuus(proces)recht I en II bijvoorbeeld, waar dat eerder Bestuursrecht en Bestuursprocesrecht was). Verder worden er vakken opgedeeld en samengevoegd. Dat levert dus als consequentie op dat er mensen zijn die een deel van de stof zouden missen als ze normaal verder gaan, dus worden er allerlei vakken gecreëerd om aan de ene kant een gat in de stof op te vullen en aan de andere kant extra punten uit te delen zodat studenten wel 180 punten in drie jaar kunnen halen.
Nee, daar is niets over gezegd. Op nestor staat wel het één en ander. Heb je je ingeschreven voor een werkgroep? Je kan er in elk geval een bonus mee verdienen (triest eigenlijk, maar toemaar).quote:Op maandag 4 februari 2013 18:57 schreef Aurelius. het volgende:
[..]
Hmm ben benieuwd. Werd er ook al verteld wat er voor de werkgroep moet gebeuren?
Ja sta wel ingeschreven.quote:Op maandag 4 februari 2013 18:59 schreef Valid het volgende:
[..]
Nee, daar is niets over gezegd. Op nestor staat wel het één en ander. Heb je je ingeschreven voor een werkgroep? Je kan er in elk geval een bonus mee verdienen (triest eigenlijk, maar toemaar).![]()
Een vol punt, voor 7 wc's.quote:Op maandag 4 februari 2013 19:00 schreef Aurelius. het volgende:
[..]
Ja sta wel ingeschreven.
Heb ook gehoord dat die bonus wel handig was.
Wat in elk geval duidelijk werd vandaag, is dat de arresten anders bestudeerd moeten worden dan bij de tentamens tot nu toe (bijvoorbeeld BR2). Recht van EU is voornamelijk rechtersrecht: verdragen zijn het uitgangspunt, maar voor het oplossen van een casus heb je vooral jurisprudentie nodig. Wat dat betreft heeft het wat weg van Common Law. Ook niet voor niets dat je de alle arresten die je wil mee mag nemen. Die moet je dus echt goed bestuderen.quote:Op maandag 4 februari 2013 19:00 schreef Aurelius. het volgende:
[..]
Ja sta wel ingeschreven.
Heb ook gehoord dat die bonus wel handig was.
Een vol punt, ja?quote:Op maandag 4 februari 2013 19:02 schreef Bruce_Cutler het volgende:
[..]
Een vol punt, voor 7 wc's.
Daar kom ik wel voor opdagen.
Ben inderdaad geen eerstejaars; heb het vak vorig jaar niet gevolgd.quote:Op maandag 4 februari 2013 18:19 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Doe je dit vak voor de tweede keer dan ofzo? Je bent toch geen eerstejaars?
Bestuursrecht 3 begint pas in semester 2b toch?quote:Op maandag 4 februari 2013 19:04 schreef Aurelius. het volgende:
Morgen bestuurs 3 ook maar alvast skippen anders kan ik m'n boeken niet ophalen
is nog niet
Ja kijk editquote:Op maandag 4 februari 2013 19:05 schreef Bruce_Cutler het volgende:
[..]
Bestuursrecht 3 begint pas in semester 2b toch?
Dan ga je een kwartier eerder weg. Whooptiedoo.quote:Op maandag 4 februari 2013 19:06 schreef Aurelius. het volgende:
[..]
Ja kijk edit
maar toch ik heb morgen van 11 tot 5 college, en tot 5 is de jfv open
Dus je mag de arresten meenemen naar het tentamen?quote:Op maandag 4 februari 2013 19:03 schreef Valid het volgende:
[..]
Wat in elk geval duidelijk werd vandaag, is dat de arresten anders bestudeerd moeten worden dan bij de tentamens tot nu toe (bijvoorbeeld BR2). Recht van EU is voornamelijk rechtersrecht: verdragen zijn het uitgangspunt, maar voor het oplossen van een casus heb je vooral jurisprudentie nodig. Wat dat betreft heeft het wat weg van Common Law. Ook niet voor niets dat je de alle arresten die je wil mee mag nemen. Die moet je dus echt goed bestuderen.
Die bundel/klapper volgens mijquote:Op maandag 4 februari 2013 19:08 schreef Bruce_Cutler het volgende:
[..]
Dus je mag de arresten meenemen naar het tentamen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |