geheid een vorm van autisme, de symptomen zijn namelijk niet ongebruikelijk daarvoorquote:Floris kwam thuis met woede-aanvallen en hyperactiviteit.
quote:De school neemt de klachten serieus
dit kan ik niet zo waarderen, mirjam.quote:
Goeie vergelijking ook!quote:Op vrijdag 1 februari 2013 12:46 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
dit kan ik niet zo waarderen, mirjam.
je moet niet zo neerbuigend daarover doen.
ik doe ook niet neerbuigend over mensen met kanker ofzo.
om maar niet te spreken van betonconstructies. Daar komt ook straling vanaf (geen grap).quote:Op vrijdag 1 februari 2013 12:46 schreef Pakspul het volgende:
Computers en magnetrons? Die laatst heeft toch een Faraday kooi in zich om dat te voorkomen en computers (desktops) straling amper wat uit.
quote:Op vrijdag 1 februari 2013 12:46 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
dit kan ik niet zo waarderen, mirjam.
je moet niet zo neerbuigend daarover doen.
ik doe ook niet neerbuigend over mensen met kanker ofzo.
idd.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 12:52 schreef Cracka-ass het volgende:
De leidinggevenden van die school zijn knettergek.
quote:Op vrijdag 1 februari 2013 12:51 schreef lipjes het volgende:
Yep, straling is overal om je heen.
Is het niet van de zon (ultraviolet (UV)) is het wel van telefoonmasten, wifi, electra, hoogspanningsmasten.
Beetje onzin verhaal dus
'autisme' is net zozeer een makkelijk gekozen labeltje voor iets dat vroeger gewoon een 'kutkind dat gewoon een pak voor zn broek verdient...quote:Op vrijdag 1 februari 2013 12:45 schreef mschol het volgende:
[..]
geheid een vorm van autisme, de symptomen zijn namelijk niet ongebruikelijk daarvoor
Nope. Hier:quote:
Geen wonder dat dit kind met woedeaanvallen thuis komt, Ik zou ook een psychische storing krijgen van zulke idiote ouders.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 12:42 schreef schommelstoel het volgende:
De 9-jarige Floris kon een tijdje niet naar school, omdat hij ziek zou zijn geworden van een 'elektromagnetische straling' in het gebouw van de International School Twente. Dat meldt Tubantia.
De school heeft een telefoontoestel en het draadloos netwerk verwijderd, zodat Floris weer terug kan komen. De ouders van de jongen zouden ook ziek worden van de stralingen. Zij stellen alles in het werk om de buurt te blijven van computers, smartphones, magnetrons en wifi. Het gezin reisde zelfs de hele wereld op zoek naar een veilige haven. Na Canada en Zwitserland streken ze uiteindelijk neer in het Duitse Ahaus. Floris werd naar de school in Twente gestuurd.
Helaas is het voor het gezin nergens veilig. Floris kwam thuis met woede-aanvallen en hyperactiviteit. De school neemt de klachten serieus en heeft het DECT-toestel vervangen door een telefooncentrale.
Floris kan maandag hopelijk weer naar school.
Bron
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |