abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_122326717
quote:
Leerdam niet eerder naar Vitesse

Kelvin Leerdam verhuist niet per direct van Feyenoord naar Vitesse. Beide clubs bereikten donderdag geen overeenstemming over een versnelde overgang van de verdediger, die aan het einde van het seizoen wel naar Arnhem vertrekt.

Trainer Fred Rutten van Vitesse baalde na de bekernederlaag tegen Ajax (4-0) een beetje van het uitblijven van versterkingen. HIj drong de afgelopen weken aan op de komst van een aanvaller, verdediger en middenvelder. „Ik wilde me graag laten verrassen,”, zei hij. „Dus je kan zeggen dat ik een beetje teleurgesteld ben.”
Aldus Fr12
* Verwijderd *
pi_122326791
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 00:16 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Aldus Fr12
Ook Rijnmond meldt dat Leerdam niet tussentijds naar Vitesse vertrekt.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  Moderator vrijdag 1 februari 2013 @ 07:31:33 #4
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_122329581
Zonde dat we het kindsoldaat niet wisten te lozen ;(
Nu kost ie ons nog een half jaar salaris, op de tribune :o
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_122329994
quote:
13s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 07:31 schreef onlogisch het volgende:
Zonde dat we het kindsoldaat niet wisten te lozen ;(
Nu kost ie ons nog een half jaar salaris, op de tribune :o
Op korte termijn verlies, op lange termijn winst.
De volgende keer weet een club dat Feyenoord geen interesse heeft in jodenfooien, en ook een mooi teken naar spelers toe die denken dat alles maar op hun manier moet. Gewoon op de tribune een half jaar lekker met z'n iphone spelen.
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
  Moderator vrijdag 1 februari 2013 @ 08:30:09 #6
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_122330006
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 08:28 schreef mister_popcorn het volgende:

[..]

Op korte termijn verlies, op lange termijn winst.
De volgende keer weet een club dat Feyenoord geen interesse heeft in jodenfooien, en ook een mooi teken naar spelers toe die denken dat alles maar op hun manier moet. Gewoon op de tribune een half jaar lekker met z'n iphone spelen.
Daar heb je wel een punt :)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_122330245
En je creëert lekker onrust bij Vitesse nu.
If you love supersof & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
If you love Ezell & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
pi_122330421
quote:
Cabral plaag voor medebewoners Alphatoren
Geschreven op 2013-02-01 om 07:12:00 | Bekeken: 6227 | Reacties: 18 | Foto: VI-Images | Bron: Algemeen Dagblad
Bewoners van de Vereniging Eigenaren Boulevard in Enschede hebben bij de woningcorporatie Domijn opnieuw een klacht ingediend tegen Jerson Cabral. De aanvaller van FC Twente zou een bron van overlast zijn voor medebewoners van de Alphatoren. Zij zeggen geïntimideerd te worden door vrienden en familie van de voetballer. Ook beklagen zij zich over drankgebruik in het huis van oud-Feyenoorder Cabral en het feit dat de parkeergarage als racebaan wordt gebruikt. FC Twente wil nog niet reageren.
Je zou het niet verwachten zeg. _O- _O-
  vrijdag 1 februari 2013 @ 09:05:47 #9
392884 Sunri5e
Watch the sunrise
pi_122330496
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 09:01 schreef TheWhitePrinceOfBel-Air het volgende:

[..]

Je zou het niet verwachten zeg. _O- _O-
Cabral :') !
  Moderator vrijdag 1 februari 2013 @ 09:10:32 #10
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_122330594
quote:
1s.gif Op donderdag 31 januari 2013 23:27 schreef PIETR het volgende:

[..]

Niet zo overdrijven. De contractduur en gewildheid van een speler is veel bepalender voor de transfersom dan het onderhandelingsverleden van de TD.

Leerdam niet laten gaan levert alleen maar verliezers op.
Yeah right. Denk je dat Beenhakker ook 10+ miljoen voor Fer en Wijnaldum had gevangen?
Ik denk zomaar 4 miljoen minder.
En dat komt omdat Van Geel wél weet hoe je onderhandelt, en Van Geel heeft besloten dat Leerdam niet voor een fooi weggaat.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_122330804
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 09:01 schreef TheWhitePrinceOfBel-Air het volgende:

[..]

Je zou het niet verwachten zeg. _O- _O-
_O- Het is dat sommige van die gasten tegen een bal kunnen trappen anders stonden ze in de portiek drugs te dealen.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  vrijdag 1 februari 2013 @ 09:23:51 #12
14505 OProg
A Life in Music
pi_122330939
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 09:10 schreef Gert het volgende:

[..]

Yeah right. Denk je dat Beenhakker ook 10+ miljoen voor Fer en Wijnaldum had gevangen?
Ik denk zomaar 4 miljoen minder.
Ik denk dat hij er toch zeker een doos sigaren aan over zou houden.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
  Moderator vrijdag 1 februari 2013 @ 09:35:39 #13
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_122331207
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 09:23 schreef OProg het volgende:

[..]

Ik denk dat hij er toch zeker een doos sigaren aan over zou houden.
En een amicaal schouderklopje van Joop.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  Moderator vrijdag 1 februari 2013 @ 09:36:52 #14
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_122331236
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 09:35 schreef Gert het volgende:

[..]

En een amicaal schouderklopje van Joop.
En 2 vrijkaartjes om samen met Mario ergens te golfen.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_122332000
Vervolgens hadden B+B iedere kans aangegrepen om in ieder persmoment (voetbalprogramma/interview/et cetera) te gaan verkondigen:

1. dat er niks mogelijk bij Feyenoord is
2. ze verplicht zijn om hun spelers voor een habbekrats te laten gaan
3. dat de selectie na die verkopen gruwelijk verzwakt is en dat er niets meer van Feyenoord dat seizoen verwacht hoeft te worden.

Met overmatig gebruik van: gebaseerd op, op basis van wat we weten en natuurlijk niet te vergeten: NOGMAALS.
  Moderator vrijdag 1 februari 2013 @ 10:05:03 #16
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_122332050
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 10:03 schreef TheWhitePrinceOfBel-Air het volgende:
Vervolgens hadden B+B iedere kans aangegrepen om in ieder persmoment (voetbalprogramma/interview/et cetera) te gaan verkondigen dat er niks mogelijk bij Feyenoord is, ze verplicht zijn om hun spelers voor een habbekrats te laten gaan & dat de selectie na die verkopen gruwelijk verzwakt is en dat er niets meer van Feyenoord dat seizoen verwacht hoeft te worden.
Ik hoor het been gewoon zeggen :')
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  vrijdag 1 februari 2013 @ 10:22:44 #17
14505 OProg
A Life in Music
pi_122332639
quote:
Koeman: ’Het is frustrerend aan het worden’
De spelers van Feyenoord probeerden gisteren voorzichtig overeind te krabbelen na de uitschakeling in het bekertoernooi tegen PSV. Door het 2-1 verlies in Eindhoven heeft de ploeg van trainer Ronald Koeman alleen de competitie nog over om een Europees ticket te veroveren.

Het treffen met Willem II wordt door spelers van Feyenoord betiteld als 'een wedstrijd die we moéten winnen'. Om de negatieve reeks van 2013 te doorbreken zal de ploeg eindelijk moeten afrekenen met het feit dat veel tegengoals uit een spelhervatting tot stand komen. De 2-1 van Mark van Bommel was alweer doelpunt nummer 23 uit een dood spelmoment.

'Die treffers uit spelhervattingen zijn frustrerend', zegt coach Koeman. 'Dit keer liet Stefan de Vrij zijn tegenstander Tim Matavz weer uit zijn rug weglopen. In het kleedlokaal hing vooraf nog een mooie foto die precies liet zien hoe Matavz vrij probeert te komen bij corners. Toch komt hij volledig vrij.'

Dat Joris Mathijsen bij de openingstreffer werd uitgekapt door Dries Mertens zat de trainer minder dwars. 'Dat was ook niet goed, maar zoiets kan nog gebeuren', zegt Koeman. 'Maar momenten als bij spelhervattingen bepalen of we de laatste stap kunnen zetten of niet. Voorlopig zijn wij nog niet geschikt.'

Het moment om in defensief opzicht mensen te slachtofferen is nog niet aangebroken. 'Het is steeds weer een andere verdediger die de fout in gaat.'

Cor Adriaanse
De coach heeft wel Cor Adriaanse toegevoegd aan zijn technische staf van Feyenoord. De 56-jarige trainer van de B1, voormalig prof van FC Den Bosch, zal zich vandaag ontfermen over de defensie van de Rotterdammers. 'Ik zal minimaal eenmaal per week aan de slag gaan met de verdedigers', zegt Adriaanse. 'Zoals Gaston Taument de buitenspelers apart neemt en Roy Makaay met de spitsen werkt.'

Stefan de Vrij juicht de entree van zijn voormalig jeugdtrainer toe. 'We werken er hard aan om het hoge aantal tegengoals uit dode spelmomenten terug te brengen', zegt de aanvoerder. 'Ik was tegen PSV mijn tegenstander Matavz kwijt. De corner werd aangeraakt, ik lette vervolgens teveel op de bal en Matavz liep achter mijn rug weg. We trainen veel op dergelijke momenten. Het ging de laatste tijd beter, maar dit was weer een slechte beurt.'

Jongeling Sven van Beek, die de grieperige Daryl Janmaat mocht vervangen als rechtsback, trof volgens Koeman geen blaam. De 18-jarige debutant kreeg zelfs een pluim van de coach. 'Het was ook prachtig om op dit niveau te kunnen spelen', zegt Van Beek. 'Ik had nergens op gerekend, ben pas net af en toe bij de selectie. Maar Daryl Janmaat was ziek en de trainer wees mij aan als vervanger.'

Met de komst van Cor Adriaanse krijgt de defensie iemand die de wanorde moet aanpakken. 'Ik heb nooit onder Cor Adriaanse gespeeld, ik zat dat jaar nog in B2', zegt Van Beek. 'Daarna is het gelukkig snel gegaan, verleden week tekende ik mijn eerste contract.'
Het waren er dus 23 uit een dood spelmoment.

Maar goed, ze gaan tenminste proberen er iets aan te doen.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
pi_122334586
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 10:22 schreef OProg het volgende:

[..]

Het waren er dus 23 uit een dood spelmoment.

Maar goed, ze gaan tenminste proberen er iets aan te doen.
Vreemd dat ze nog geen verdedigers trainer hebben, alhoewel, dat was Koeman zelf ook........
pi_122334639
quote:
0s.gif Op donderdag 31 januari 2013 23:50 schreef TC03 het volgende:

[..]

Totale onzin want VolkerWessels is geen architectenbureau.

Er is nog geen ontwerp.
Nou daar ben ik niet zo van overtuigd dat er geen ontwerp is, hoe kom je anders aan een bedrag van 300 miljoen?
  vrijdag 1 februari 2013 @ 11:31:35 #20
288545 PIETR
Facta non Verba
pi_122334842
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 09:10 schreef Gert het volgende:

[..]

Yeah right. Denk je dat Beenhakker ook 10+ miljoen voor Fer en Wijnaldum had gevangen?
Ik denk zomaar 4 miljoen minder.
En dat komt omdat Van Geel wél weet hoe je onderhandelt, en Van Gee
l heeft besloten dat Leerdam niet voor een fooi weggaat.
Nou fantastisch. Nu zit je opgescheept met een sjagerijnige speler die je niet meer gebruikt waarvoor ook nog een paar ton betaalt dient te worden. En je loopt een kleine transfersom mis.

Niemand had het raar gevonden als van Geel hem had laten gaan voor een paar ton. Dat had echt geen afbreuk gedaan aan zijn reputatie.
Niets is sterker dan dat ene woord
  vrijdag 1 februari 2013 @ 11:34:56 #21
14505 OProg
A Life in Music
pi_122334933
Rutten baalt zo dat Leerdam er nog niet is dat dat hij nu ziek thuis zit. :')

Zou wel grappig zijn als de volgende trainer het helemaal niet met hem ziet zitten.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
pi_122336761
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 10:22 schreef OProg het volgende:

[..]

Het waren er dus 23 uit een dood spelmoment.

Maar goed, ze gaan tenminste proberen er iets aan te doen.
Ow ik dacht tussen de 40-45
  Moderator vrijdag 1 februari 2013 @ 12:31:52 #23
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_122336917
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 11:24 schreef Luni het volgende:

[..]

Vreemd dat ze nog geen verdedigers trainer hebben, alhoewel, dat was Koeman zelf ook........
Ja en Gio :')

Verdomme zowat de beste verdedigers die NL gekend heeft :D
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  vrijdag 1 februari 2013 @ 12:42:17 #24
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_122337225
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 11:25 schreef Luni het volgende:

[..]

Nou daar ben ik niet zo van overtuigd dat er geen ontwerp is, hoe kom je anders aan een bedrag van 300 miljoen?
Dat is geen argument, een architecht krijgt een budget, een architect bepaalt niet het budget.

En nee, er is nog geen architect aangewezen. Als dat zo zou zijn, moet het makkelijk te vinden zijn, maar dat is het niet.
Ten percent faster with a sturdier frame
  vrijdag 1 februari 2013 @ 13:20:36 #25
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_122338582
quote:
Feyenoord en Vitesse hadden akkoord bereikt over Leerdam

Feyenoord, Vitesse, Kelvin Leerdam en zijn management bereikten donderdagmorgen een akkoord over de directe overgang van de speler naar Arnhem. Dat heeft Martin van Geel tegen RTV Rijnmond gezegd. Bij Vitesse is intern opnieuw veel onrust ontstaan na deze actie van de leiding van de club. Trainer Fred Rutten heeft zich ziek gemeld.

'We hadden een akkoord over een transfer voor een bedrag van 450.000 euro. Met collega Ted van Leeuwen van Vitesse. Ook Leerdam en zijn zaakwaarnemer John Veldman waren rond met Vitesse. Kelvin had hier zelfs al afscheid genomen, maar toen hij in Arnhem was om de door ons al ondertekende stukken van zijn handtekening te voorzien wilde de drecteur van Vitesse zijn handtekening niet zetten.', aldus Van Geel.

De leiding van Feyenoord heeft tot donderdagavond laat geprobeerd de directie van Vitesse te bereiken, maar dat is niet gelukt. Als gevolg van deze vreemde gang van zaken hebben Koeman en Van Geel besloten Leerdam een paar dagen vrijaf te geven. 'Het is voor Leerdam belangrijk om nu even rust te hebben. Dit gaat hem niet in de koude kleren zitten.'
¤ 450.000,- + nog wel wat salaris. Deze grap kost je gewoon weer ¤ 600.000,-. Tel daarbij nog die fout van Fer erbij op en we hebben +/- ¤ 1.200.000,- misgelopen. Door het falen van anderen. Zonde.
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
pi_122338631
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 11:24 schreef Luni het volgende:

[..]

Vreemd dat ze nog geen verdedigers trainer hebben, alhoewel, dat was Koeman zelf ook........
Ben vanochtend bij de training geweest en vanaf vandaag gaan de verdedigers elke vrijdag samen met Koeman en Adriaanse trainen. Vandaag kregen twee verdedigers voorzetten van Nelom/Janmaat om in te koppen en moesten de andere twee centrale verdedigers die bal wegwerken.

Wel mooi om al die oud-spelers op het trainingsveld te zien: de buitenspelers trainden met Taument, de aanvallers met Makaay (en Van Gastel) en de middenvelders met Gio. Daarnaast was ook nog Larsson er.
If you love supersof & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
If you love Ezell & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
pi_122338661
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:20 schreef satecl het volgende:

[..]

¤ 450.000,- + nog wel wat salaris. Deze grap kost je gewoon weer ¤ 600.000,-. Tel daarbij nog die fout van Fer erbij op en we hebben +/- ¤ 1.200.000,- misgelopen. Door het falen van anderen. Zonde.
Ook wel lullig voor Leerdam. Ga je naar een club, die je uiteindelijk toch niet echt gelijk wilt.
If you love supersof & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
If you love Ezell & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
pi_122338665
Vitesse _O- _O- _O- _O-
* Verwijderd *
  vrijdag 1 februari 2013 @ 13:23:26 #29
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_122338694
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:22 schreef zoekeenleven het volgende:
Vitesse _O- _O- _O- _O-
Nogmaals: Feyenoord loopt hier gewoon weer veel geld mis. Alsof Leerdam Vitesse zoveel sterker maakt :')
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
  Moderator vrijdag 1 februari 2013 @ 13:23:34 #30
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_122338699
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 12:42 schreef TC03 het volgende:

[..]

Dat is geen argument, een architecht krijgt een budget, een architect bepaalt niet het budget.

En nee, er is nog geen architect aangewezen. Als dat zo zou zijn, moet het makkelijk te vinden zijn, maar dat is het niet.
Denk dat ze eerst de resultaten af zullen wachten van de gemeenteraad?
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_122338713
quote:
De Vrij staakt onderhandelingen over nieuw contract

Stefan de Vrij heeft de contractonderhandelingen met Feyenoord 'on hold' geplaatst, zo weet Martijn Krabbendam, Feyenoord watcher van Voetbal International. De aanvoerder van Feyenoord heeft laten weten zich nu volledig op het voetbal te willen concentreren en pas na het seizoen beslissingen te willen nemen over zijn toekomst.
:{
* Verwijderd *
  Moderator vrijdag 1 februari 2013 @ 13:24:04 #32
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_122338721
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 11:31 schreef PIETR het volgende:

[..]

Nou fantastisch. Nu zit je opgescheept met een sjagerijnige speler die je niet meer gebruikt waarvoor ook nog een paar ton betaalt dient te worden. En je loopt een kleine transfersom mis.

Niemand had het raar gevonden als van Geel hem had laten gaan voor een paar ton. Dat had echt geen afbreuk gedaan aan zijn reputatie.
Voor enkele tonnen had hij ook wel weg gemogen hoor.
Maar het schijnt dat die Jordania ineens op zijn centen is gaan zitten.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_122338736
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:23 schreef satecl het volgende:

[..]

Nogmaals: Feyenoord loopt hier gewoon weer veel geld mis. Alsof Leerdam Vitesse zoveel sterker maakt :')
Is idd kut, maar ik moest vooral lachen om het zooitje dat zichzelf Vitesse noemt.
* Verwijderd *
pi_122338775
450.000 voor Leerdam nu was sowieso netjes onderhandeld, aangezien het startbod 80.000 was...
BFF met GGMM
  vrijdag 1 februari 2013 @ 13:26:07 #35
392884 Sunri5e
Watch the sunrise
pi_122338791
Als het waar is wat van Geel zegt dan toont dat nog maar eens aan dat Vitesse nog lang geen topclub is. Wat een raar beleid wordt daar gevoerd. Volgens mij weten de beleidsmakers daar van elkaar niet waar ze mee bezig zijn.
pi_122338843
quote:
14s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:25 schreef DonRaja het volgende:
450.000 voor Leerdam nu was sowieso netjes onderhandeld, aangezien het startbod 80.000 was...
En volgens FR1908Nieuws ook nog een doorverkooppercentage van 5%.
If you love supersof & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
If you love Ezell & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
pi_122338877
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:27 schreef Muto het volgende:

[..]

En volgens FR1908Nieuws ook nog een doorverkooppercentage van 5%.
Uhm... zit Nicky Hofs daar in de directie ofzo... :')
BFF met GGMM
  vrijdag 1 februari 2013 @ 13:28:29 #38
392884 Sunri5e
Watch the sunrise
pi_122338887
Leerdam komt daar volgens seizoen lekker binnen zeg :')

Hij zal wel spijt hebben dat hij bij Vitesse getekend heeft.
pi_122338939
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:28 schreef Sunri5e het volgende:
Leerdam komt daar volgens seizoen lekker binnen zeg :')

Hij zal wel spijt hebben dat hij bij Vitesse getekend heeft.
Warm nest, dat Vitesse.
If you love supersof & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
If you love Ezell & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
pi_122338944
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:28 schreef Sunri5e het volgende:
Leerdam komt daar volgens seizoen lekker binnen zeg :')

Hij zal wel spijt hebben dat hij bij Vitesse getekend heeft.
Eigen schuld, stomme idioot.

Nu lekker een jaar stil staan in zijn ontwikkeling. Volgend jaar lekker banken in die bende daar. _O_ _O_ _O- _O-
pi_122338985
Al snap ik die overdreven haat richting Leerdam ook niet helemaal, eigenlijk.
If you love supersof & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
If you love Ezell & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
pi_122339012
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:30 schreef Muto het volgende:
Al snap ik die overdreven haat richting Leerdam ook niet helemaal, eigenlijk.
Ik haat hem niet. Vind het gewoon een stomme keus, uit het oog; uit het hart. Iets in die richting.
  Moderator vrijdag 1 februari 2013 @ 13:33:54 #43
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_122339126
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:23 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

:{
:{
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_122339183
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:23 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

:{
Daar kan van Geel zijn handen nog wel eens vol aan hebben.
Dit, dus.
pi_122339242
Twee jaar geleden stelde De Vrij het ook uit naar het einde van het seizoen. Mijn verwachting is dat hij uiteindelijk nog 1 jaar bijtekent en dan volgend seizoen na het WK vertrekt.
If you love supersof & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
If you love Ezell & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
pi_122339267
quote:
14s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:35 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Daar kan van Geel zijn handen nog wel eens vol aan hebben.
Was de vorige keer niet anders hoor, toen tekende hij ook pas bij na aanzienlijke bedenktijd en het bijtekenen van bijvoorbeeld Vlaar. Is gewoon een verstandige jongen, die niet over één nacht ijs gaat.
BFF met GGMM
pi_122339328
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:20 schreef satecl het volgende:

[..]

¤ 450.000,- + nog wel wat salaris. Deze grap kost je gewoon weer ¤ 600.000,-. Tel daarbij nog die fout van Fer erbij op en we hebben +/- ¤ 1.200.000,- misgelopen. Door het falen van anderen. Zonde.
Lekker onderhandeld door Van Geel hoor! Jammer dat Vitesse dan weer faalt hierin, en wat is er met Rutten aan de hand? Is het crisis daar ofzo?
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  vrijdag 1 februari 2013 @ 13:39:39 #48
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_122339335
quote:
14s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:37 schreef DonRaja het volgende:

[..]

Was de vorige keer niet anders hoor, toen tekende hij ook pas bij na aanzienlijke bedenktijd en het bijtekenen van bijvoorbeeld Vlaar. Is gewoon een verstandige jongen, die niet over één nacht ijs gaat.
Ik denk niet dat hij bijtekent.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_122339382
Stefan kijkt gewoon of Feyenoord niet weer eens door het ijs zakt deze seizoenshelft. Al blijft dat apart want hij doet daar dan ook aan mee. :+
pi_122339386
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:37 schreef Muto het volgende:
Twee jaar geleden stelde De Vrij het ook uit naar het einde van het seizoen. Mijn verwachting is dat hij uiteindelijk nog 1 jaar bijtekent en dan volgend seizoen na het WK vertrekt.
Dat denk ik ook. Ik denk dat hij zich echt - in letterlijke zin - wilt focussen op z'n prestaties aangezien die dit seizoen toch wat wisselvallig zijn en hij nog niet echt stappen heeft gemaakt dit seizoen. Daarom denk ik dat hij ook wel inziet dat hij nog niet toe is aan een stap hogerop en dus nog 2 jaartjes bijtekent ofzo.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')