SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok leuk, en die Champions, zitten daar ook tieten bij?
Ja zeker! Heel veel tieten, omdat het spel door erg veel hitsige pubertjes gespeeld wordt. Riot harkt dus flink geld binnen door skins en champs met flinke uiers te maken!
Er zijn er op het moment (03-01-2013) 109 Champions waar uit je kunt kiezen.
Keuze genoeg dus en pak hem beet elke twee tot drie weken komt er een nieuwe bij!
Nu weet je een beetje over LoL en hoe het werkt;
Wil je het zelf proberen?
League of Legends EU
Vids
Het officiele youtubekanaal van Riot Games. Hier vind je alle Champion spotlights en Patch Previews terug.
Cinematic trailer
Meer uitleg over minions/creatures
Community site links
Own3d Site met streams.
Twitch Site met streams.
CLGaming NA Top Tier ( High ELO ) team met links naar Live streams van matches etc, ook grappig forum.
Solomid Community site met handige info, tournaments etc
Lolking Site waarop je scores van spelers en statistieken van Champions kunt vinden. Op het moment de beste site om snel iemand's summoner profiel op te vragen zonder dit via de in-game client te doen.
Lolwiki Complete wiki met veel info over champions, skills, abilities, masteries en items.
Championselect Site met counterpicks
Groepschat:
Voor FOK!kers is er een ingame chatkanaal FOK aangemaakt. In dit kanaal zijn je medefokkers te vinden en kun je makkelijk een premade of duo-queue afspreken zonder dat je iedereen via de friendslist individueel hoeft aan te spreken om dit te organiseren. Rechtsboven via het opties-icoontje in het chatvenster kun je autojoin aanzetten zodat het kanaal standaard opent bij het opstarten van het spel.
Teamspeak 3:
Voor FOK!kers die willen praten met andere FOK!kers tijdens het Gamen is het mogelijk om onze Teamspeak3 server te joinen.
Server: ts3.mrmanuel.nl:1337
Vraag om het FOK! lidmaatschap aan MrManuel!
Ingame name van FOK!kersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, alleen mid en ap en na lvl 6 een geweldige roamer.quote:Op woensdag 30 januari 2013 19:32 schreef Stevenzenl het volgende:
Ja waar slaat dat op? In de TT, zie het overal. Zelfde geouwehoer met dat 2 Shen's gejengel?
Trouwens, is TF alleen viable als mid? En AP of AD?
Alleen viable op mid, en alleen viable als APquote:Op woensdag 30 januari 2013 19:32 schreef Stevenzenl het volgende:
Ja waar slaat dat op? In de TT, zie het overal. Zelfde geouwehoer met dat 2 Shen's gejengel?
Trouwens, is TF alleen viable als mid? En AP of AD?
Heerlijk geluid ja, speel alleen geen ADCquote:Op woensdag 30 januari 2013 19:35 schreef Skillstorm het volgende:
MF vind ik leuk om mee te spelen. Waarom?
Puur om het geluid van die schoten, echt dat voelt zo goed.
Ik kan tegenwoordig alles best goed spelen.quote:Op woensdag 30 januari 2013 19:37 schreef kensei het volgende:
[..]
Heerlijk geluid ja, speel alleen geen ADC
Heerlijke champion he; mijn main op het moment. In combo met amumu (curse of the sad bullettime) is het pas ziek ik heb zo m'n eerste en enigste pentakill ooit gehad.quote:Op woensdag 30 januari 2013 19:35 schreef Skillstorm het volgende:
MF vind ik leuk om mee te spelen. Waarom?
Puur om het geluid van die schoten, echt dat voelt zo goed.
Ja, maar helaas vind ik bullet time echt niet meer zo veel damage doen.quote:Op woensdag 30 januari 2013 19:41 schreef Drakire het volgende:
[..]
Heerlijke champion he; mijn main op het moment. In combo met amumu (curse of the sad bullettime) is het pas ziek ik heb zo m'n eerste en enigste pentakill ooit gehad.
Dat van de TT komt volgens mij omdat dat zo'n grap was dat alleen Brazilianen mordekaiser goed vinden ofzo ook wel hue hue hue kaiser genoemd.
Dan moet je Vayne eens spelen. Het geluid van de kruisboogquote:Op woensdag 30 januari 2013 19:35 schreef Skillstorm het volgende:
MF vind ik leuk om mee te spelen. Waarom?
Puur om het geluid van die schoten, echt dat voelt zo goed.
quote:Op woensdag 30 januari 2013 19:44 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ja, maar helaas vind ik bullet time echt niet meer zo veel damage doen.
Even een duikje gedaan in de patch history van MF. Dit zijn de laatste veranderingen aan bullet time (mbt dmg):quote:Op woensdag 30 januari 2013 19:44 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ja, maar helaas vind ik bullet time echt niet meer zo veel damage doen.
Het is Skillstorm hèquote:Op donderdag 31 januari 2013 00:20 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Even een duikje gedaan in de patch history van MF. Dit zijn de laatste veranderingen aan bullet time (mbt dmg):
[ afbeelding ]
Ja, maar dan nog.quote:Op donderdag 31 januari 2013 02:04 schreef kensei het volgende:
Je posts zijn altijd wel pareltjes Skillstormpje
Het is dan ook maar een spelletje héquote:Op donderdag 31 januari 2013 01:58 schreef Skillstorm het volgende:
Geen liefde voor mensen die assholes zijn.![]()
Nou, dan moet je ranked doen, al moet je wel uitkijken want vaak trollen ze nog expres.
Tja, maar assholes zijn assholes. Spel of niet.quote:Op donderdag 31 januari 2013 02:13 schreef Drakire het volgende:
[..]
Het is dan ook maar een spelletje hé.
Bestond er nou een manier om iemand te blocken zodat je nooit meer met deze persoon wordt gematcht? Of zei iemand dat hij dit graag wilde terugzien? ik ben vandaag wel een aantal spelers tegengekomen met wie ik nooit meer wens te spelen.
Tja, dat weet ik niet, maar dat zeggen veel mensen.quote:Op donderdag 31 januari 2013 02:18 schreef kensei het volgende:
Volgens mij is het een mythe dat je nooit meer met mensen gematched wordt die je ignored hebt. De kans dat je iemand nog een keer tegen komt is gewoon erg klein denk ik. Not sure though..
Teemo is echt een verschrikking; ik heb een keer een teemo malphite combo tegen me gehad dat was een van de weinige keren dat ik gewoon onder mn tower moest csen. sterker nog dat is de enige keer dat ik me kan herinneren.quote:
Dat is ook een mythe. Zou op high elo te makkelijk te exploiten zijn.quote:Op donderdag 31 januari 2013 02:18 schreef kensei het volgende:
Volgens mij is het een mythe dat je nooit meer met mensen gematched wordt die je ignored hebt. De kans dat je iemand nog een keer tegen komt is gewoon erg klein denk ik. Not sure though..
Het heeft ook geen cast time meer, ook een DPS increase en veel makkelijker om te mikken.quote:Op donderdag 31 januari 2013 00:20 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Even een duikje gedaan in de patch history van MF. Dit zijn de laatste veranderingen aan bullet time (mbt dmg):
[ afbeelding ]
Combineren met een Sona ult, en in je lane heb je al gauw een double kill.quote:Op donderdag 31 januari 2013 10:33 schreef Thanatos45 het volgende:
[..]
Het heeft ook geen cast time meer, ook een DPS increase en veel makkelijker om te mikken.
Anyway, Bullet Time + Black Cleaver doet best veel au.
Niemand koopt ook oraclesquote:Op donderdag 31 januari 2013 14:11 schreef kensei het volgende:
Akali in blind pick normals is zo treurig, altijd een free win![]()
Sensitivity van wat je muis? ik regel dat altijd in de software van mijn muis (logitech gaming software) ik heb ook m'n ulti en flash op mn muis staan.quote:Op donderdag 31 januari 2013 16:36 schreef Ame_thyst het volgende:
Wat ik trouwens bizar vind is dat de sensitivity sliders in LoL niet numeriek zijn
Je zou van zo'n ESport spel toch wel mogen verwachten dat je de controlls makkelijk en snel kan instellen ipv wat te gokken met een slider
DPI wordt geregeld door je muis, niet hoe het spel daarop reageerd. Dat stelt iedereen in naar zijn eigen voorkeur. Zag net op de stream al de spelers ook weer pielen met de slider om het goed te zetten. Simpel een getal invoeren om de slider goed te zetten lijkt mij nu niet echt veel werk voor Riot, snap daarom ook niet waarom het niet in het spel zitquote:Op donderdag 31 januari 2013 17:00 schreef Drakire het volgende:
[..]
Sensitivity van wat je muis? ik regel dat altijd in de software van mijn muis (logitech gaming software) ik heb ook m'n ulti en flash op mn muis staan.
Alleen maar. Goed dat je ermee begint. Hoe eerder hoe beter en je spel game gaat er flink mee vooruitquote:Op donderdag 31 januari 2013 17:00 schreef Drakire het volgende:
Spelen jullie trouwens altijd met smartcast aan? ik heb dit nooit aangehad en nu is het voor mij een zieke omschakeling om met smartcast te spelen.
Jep, op iedereen. Zelfs Veigar's Equote:Op donderdag 31 januari 2013 17:00 schreef Drakire het volgende:
[..]
Spelen jullie trouwens altijd met smartcast aan? ik heb dit nooit aangehad en nu is het voor mij een zieke omschakeling om met smartcast te spelen.
Vroeger, eerste paar matches drukte ik spells gewoon met de muis in (zo over het vakje en dan klikken) m'n broertje zei toen "je hebt smart cast, normal cast maar wat jij doet is dumb cast
"
Veigar! die heb ik echt lang niet meer gezien in een game.quote:Op donderdag 31 januari 2013 19:01 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Jep, op iedereen. Zelfs Veigar's E.
Ik speel af en toe met Veigar, goede burst maar zo squishyquote:Op donderdag 31 januari 2013 19:15 schreef Drakire het volgende:
[..]
Veigar! die heb ik echt lang niet meer gezien in een game.
Ik word telkens gematcht met retards op het moment.. weg win streak. Maar echt van die gasten die niet zien wat ze fout doen. van die gasten waar elke blitz hook op land, elke taunt op land en elke nidalee spear ze raakt
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |