Net zoals de opmerking dat ios het beste os is en dat de iphone het beste toestel is, het is niet relevant en het slaat nergens op want persoonlijke mening.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:44 schreef TC03 het volgende:
[..]
Het is een slecht argument omdat het geen inhoud heeft en gewoon totaal niet relevant is. Het is luie kritiek die nergens op slaat.
Dus omdat iets een mening is slaat het nergens op?quote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:53 schreef Chewie het volgende:
[..]
Net zoals de opmerking dat ios het beste os is en dat de iphone het beste toestel is, het is niet relevant en het slaat nergens op want persoonlijke mening.
juist in een discussie over de waarde van een bedrijf aan de beurs is een argument dat mensen vinden dat apple onvoldoende investeert meer waard dan stellen dat Apple de beste producten maakt.
Snap jij dan wel wat ik eerst melde aan de hand van de global 500 lijst? Blijkbaar nietquote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:53 schreef TC03 het volgende:
[..]
Waar heb je het over? Weet je wel wat P/E-ratio is? Price/earnings. Hoe lager, hoe beter, niet andersom.
Ik snap je nog steeds niet zo goed, Apple heeft in de laatste 4 kwartalen bijna 3x zoveel winst gemaakt als Microsoft. Daar hebben ze weliswaar meer omzet voor nodig, maar ik snap niet zo goed wat het probleem daarvan is. De verhouding tussen de koers en de winst per aandeel is nog steeds 1,5x zo hoog bij Microsoft, 2x zo hoog bij Google. Apple is echt een koopje wat dat betreft.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:50 schreef Chewie het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch ook? Microsoft heeft veel minder omzet nodig om tot bijna dezelfde winst te komen.
Het is toch vrij bijzonder dat een bedrijf wat qua omzet niet bij de grootste hoort en qua winst het weliswaar goed doet maar niet uitzonderlijk een tijdje het meest waardevolle bedrijf ter wereld was?
Een mening geven mag alleen jij? De mening van een ander dat Apple niet innoveert is belachelijk en lui en zou volgens jou niet gemaakt mogen worden want daar komt het eigenlijk op neer.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:54 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dus omdat iets een mening is slaat het nergens op?. Kom op zeg, als we geen meningen mogen geven kunnen we beter gewoon allemaal uitloggen op Fok.
Ja, maar dat bepaalt de prijs van een aandeel niet. Het gaat uiteindelijk om absolute winst. De ROI van Apple is hoger.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:55 schreef Chewie het volgende:
[..]
Snap jij dan wel wat ik eerst melde aan de hand van de global 500 lijst? Blijkbaar niet
Ik heb het over omzet/winst verhouding en daarin scoort MS gewoon beter.
Dit is volgens de global 500quote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:55 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ik snap je nog steeds niet zo goed, Apple heeft in de laatste 4 kwartalen bijna 3x zoveel winst gemaakt als Microsoft. Daar hebben ze weliswaar meer omzet voor nodig, maar ik snap niet zo goed wat het probleem daarvan is. De verhouding tussen de koers en de winst per aandeel is nog steeds 1,5x zo hoog bij Microsoft, 2x zo hoog bij Google. Apple is echt een koopje wat dat betreft.
Nee, je mag heus je mening geven, maar gewoon zeggen 'Apple moet innoveren!' zonder toelichting is een slecht argument.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:57 schreef Chewie het volgende:
[..]
Een mening geven mag alleen jij? De mening van een ander dat Apple niet innoveert is belachelijk en lui en zou volgens jou niet gemaakt mogen worden want daar komt het eigenlijk op neer.
Zie hier de hypocrisie van de uber-Isheep
Sorry, maar dat zegt niks over of de koers van Apple te laag of te hoog is.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:59 schreef Chewie het volgende:
[..]
Dit is volgens de global 500
55 Apple 108,249 25,922
119 Microsoft 69,943 23,150
Ik zie hier nergens 3 x zo hoog, ik zie voor Apple fors meer omzet met maar matig meer winst.
iOS loopt voor op Android, niet andersom. Vind ik dan.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:49 schreef Wootism het volgende:
[..]
Tja, geef me eens ongelijk.
Er zijn ontzettend veel dingen die ze kunnen veranderen aan bijvoorbeeld de iPhone interface. Die loopt echt ontzettend achter t.o.v. bijvoorbeeld Android. Hoeft niet perse innovatief te zijn, als het maar een beetje doorontwikkeld wordt en niet stil blijft staan zoals nu.
Met innovatief doel ik meer op het toepassen van haptic-feedback bij touchscreens. Dat zou echt enorm vet zijn.
Beurskoersen worden dan ook best veel beïnvloed door slechte argumentenquote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:59 schreef TC03 het volgende:
[..]
Nee, je mag heus je mening geven, maar gewoon zeggen 'Apple moet innoveren!' zonder toelichting is een slecht argument.
Net zoals zeggen dat 'de iPhone is gewoon de beste!' een slecht argument is zonder onderbouwing.
Klopt, zie dit topic, bijna alle anti's hebben slechte argumenten.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:01 schreef Chewie het volgende:
[..]
Beurskoersen worden dan ook best veel beïnvloed door slechte argumenten
Dat zegt het ook niet, ik zeg dan ook alleen maar dat de koers mij verbaast aan de hand van deze lijst.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:00 schreef TC03 het volgende:
[..]
Sorry, maar dat zegt niks over of de koers van Apple te laag of te hoog is.
De pro's anders ook.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:01 schreef TC03 het volgende:
[..]
Klopt, zie dit topic, bijna alle anti's hebben slechte argumenten.
Idee heb ik wel.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:01 schreef TC03 het volgende:
[..]
iOS loopt voor op Android, niet andersom. Vind ik dan.
Het is echt geen vaststaand feit dat Android voorloopt, integendeel.
Ik weet niet zo goed waar die getallen vandaan komen. Ik haal mijn gegevens hier vandaan:quote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:59 schreef Chewie het volgende:
[..]
Dit is volgens de global 500
55 Apple 108,249 25,922
119 Microsoft 69,943 23,150
Ik zie hier nergens 3 x zo hoog, ik zie voor Apple fors meer omzet met maar matig meer winst.
En die kleine functionele custom wens heeft hoe wat te maken met de kwaliteit van het OS?quote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:05 schreef Wootism het volgende:
[..]
Idee heb ik wel.
Ik stoor mij bijvoorbeeld aan het feit dat ik helemaal mijn menu moet induiken om de felheid van mijn scherm aan te passen. En ik zou best een dashboard-achtige pagina willen hebben met wat kleine widgets of zo. Kleine dingetjes die andere systemen wel hebben.
Wie zegt dat omzet geen rol speelt? En je kan aan van hand van die lijst alleen echt helemaal niks zeggen over de koers hoor.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:03 schreef Chewie het volgende:
[..]
Dat zegt het ook niet, ik zeg dan ook alleen maar dat de koers mij verbaast aan de hand van deze lijst.
Het is overigens nog niet eens zo lang geleden dat de omzet voor een koers best belangrijk was
Nope, is nog steeds een hartstikke goed OS. Maar het staat naar mijn mening hartstikke stil in zijn ontwikkeling. Er zijn een hoop handige kleine features die allang geïntegreerd hadden kunnen worden.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:06 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En die kleine functionele custom wens heeft hoe wat te maken met de kwaliteit van het OS?
Geldt andersom ook hè. Android ontbeert ook héél veel handige dingetjes die iOS wel heeft.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:08 schreef Wootism het volgende:
[..]
Nope, is nog steeds een hartstikke goed OS. Maar het staat naar mijn mening hartstikke stil in zijn ontwikkeling. Er zijn een hoop handige kleine features die allang geïntegreerd hadden kunnen worden.
Uiteraard wel de lijst pretendeert toch ook de winst te geven en die is volgens de global 500 lager dan de cijfers waar jullie mee komen.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:07 schreef [url=http://forum.fok.nl/user/profileAls je Apple overneemt, is de ROI hoger dan als je Microsoft overneemt, grof gezegd.
[/quote]
[quote][b]Op vrijdag 1 februari 2013 15:07 schreef TC03 het volgende:
[..]
Wie zegt dat omzet geen rol speelt? En je kan aan van hand van die lijst alleen echt helemaal niks zeggen over de koers hoor.
dat snap ik maar als ik kijk naar de winst volgens Fortune global 500 dan val het toch nadeliger uit voor Applequote:Weet je wel wat P/E is? De aandeelprijs, gedeeld door de winst per aandeel.
Nou vooruit dan maar nog een keer de linkquote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:29 schreef tjoptjop het volgende:
Volgens mij is er nog geen Fortune lijst over boekjaar 2012, dus je vergelijkt op basis van winstcijfers uit 2011.
Net Income (AAPL)
2008 4.83B
2009 8.24B
2010 14.01B
2011 25.92B
2012 41.73B
Of je leest je eigen bron evenquote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:37 schreef Chewie het volgende:
[..]
Nou vooruit dan maar nog een keer de link
http://money.cnn.com/maga(...)full_list/index.html
Staat toch echt 2012
quote:From the July 23, 2012 issue
http://money.cnn.com/magazines/fortune/global500/2012/faq/quote:Companies are ranked by total revenues for their respective fiscal years ended on or before March 31, 2012.
Loopt 1 kwartaaltje achter idd.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:52 schreef Basp1 het volgende:
Is de bitchfight van de andriod boys vs de iphone dudes weer bezig.![]()
Aandelenkoersen van hippe firma's worden al jaren niet meer op fundamentele gronden bepaald, maar gaan over emotie. En bij zulke volatiele markten als de telefoon markt gaat het echgt nergens meer over.
PS tjoptjop jou plaatje staat ook iets met november in.![]()
quote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:52 schreef Basp1 het volgende:
Is de bitchfight van de andriod boys vs de iphone dudes weer bezig.![]()
Aandelenkoersen van hippe firma's worden al jaren niet meer op fundamentele gronden bepaald, maar gaan over emotie. En bij zulke volatiele markten als de telefoon markt gaat het echgt nergens meer over.
PS tjoptjop jou plaatje staat ook iets met november in.![]()
Apple heeft een gebroken boekjaar. Daarom ook nu al de resultaten van het 'eerste' kwartaal 2013quote:
De P/E op Apple toepassenquote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:07 schreef TC03 het volgende:
[..]
Wie zegt dat omzet geen rol speelt? En je kan aan van hand van die lijst alleen echt helemaal niks zeggen over de koers hoor.
Weet je wel wat P/E is? De aandeelprijs, gedeeld door de winst per aandeel.
AAPL kost ~$450 met ~$40 winst per aandeel. Voor elke dollar winst, betaal je dus ongeveer $11.
MSFT kost ~$30 met ~$2 winst per aandeel. Voor elke dollar winst, betaal je dus ongeveer $15.
Als je Apple overneemt, is de ROI hoger (anderhalf keer zoveel) dan als je Microsoft overneemt, grof gezegd.
Natuurlijk is dit niet het enige wat de aandeelprijs betaalt, maar het geeft wel aan dat Apple zeker niet overdreven duur is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |