Lekker met z'n allen circlejerken dat je er moreel boven staat is ook niet echt het toppunt van klasse imo.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:44 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Het hangt helemaal van suggestief geleuter aan elkaar.
Sensatiezucht kent geen grenzen. Gaat over de dood heen.
Ja, waar nog meer dan.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:45 schreef Re het volgende:
sunny zoekt wel vaker de kant van het grote onrecht ... lekker even over iemand zijn dood heen pissen
opsluiten in een darkroom vieze flikker dat het isquote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:46 schreef Copycat het volgende:
[..]
Hoho! Misschien is Tim wel helemaal niet dood en lacht-ie ons allemaal uit. De klootzak.
Je weet het niet hè.
Dan maar een sensatieparasiet, maar het is volledig de openbaarheid in gegooid, dan is het niet vreemd dat mensen er vragen over gaan stellen of vraagtekens bij plaatsen.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:43 schreef Re het volgende:
sensatieparasieten ... wie wil het niet zijn
Waarschijnlijk verdiende hij dat pesten ook. Al dan niet postuum.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:47 schreef Re het volgende:
opsluiten in een darkroom vieze flikker dat het is
nah je gaat er van uit dat hier een knap staaltje journalistiek is gepleegd... iets om trots op te zijnquote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:46 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ja, waar nog meer dan.
Bullshit beschuldiging, ik voer gewoon een discussie
beter nog; lees het (revu) artikel eens beter. een van die gasten stelt toch echt duidelijk: ‘Ik heb hem weleens uitgescholden, maar dat gebeurt op iedere basisschool. Ik ben daar ook gepest.’ er gaan geruchten dat hij homo is, zit in een sociaal isolement.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:30 schreef gurlll het volgende:
[..]
Wat een gelul. Maak geen lulberichten over zulke onderwerpen, loser
Ik denk dat je hier een kern van waarheid aanraakt. Vergeet ook niet dat dit dorp redelijk Christelijk is. Mensen, vooral de nabestaanden, zoeken dan al snel een oorzaak die zij kunnen begrijpen. Vooral als die jongen nooit eerder hulp heeft gezocht voor zijn problemen en de ouders daar dus ook niks zinnigs over kunnen zeggen. Pesten maakt het verhaal dan meteen duidelijk en enigzins 'begrijpbaar'.quote:Onze zoon heeft zelfmoord gepleegd en wij hebben de signalen genegeerd en kunnen er beter mee omgaan door net te doen alsof pesten de oorzaak is
Wat kan het mensen bommen dat hij zich gepest voelde. Als wij allemaal vinden dat dat niet zo is, dat zijn dood ergens anders aan ligt, dan is dat zo. En dan nemen we ook graag een zelfmoordbrief in digitale vorm als bewijs daarvoor aan. Want dat zou wel nep zijn. Dat kan, dus dat is heel erg mogelijk, dat kan dus dat is.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:49 schreef simmu het volgende:
linksom of rechtsom: die gast voelde zich gepest (en ik kom zelf ook van een dorp en woon nu ook op een dorp, eerlijk gezegd, als ik alles zo eens lees ben *ik* iig wel overtuigd dat hij gepest werd)
Ben ik nou gek of was er gewoon een bericht van Tim waarin hij precies schreef waarom hij tot deze daad is gekomen?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:49 schreef Justanotherday het volgende:
[..]
Ik denk dat je hier een kern van waarheid aanraakt. Vergeet ook niet dat dit dorp redelijk Christelijk is. Mensen, vooral de nabestaanden, zoeken dan al snel een oorzaak die zij kunnen begrijpen.
Daarbij denk ik dat deze jongen hoogsensitief was en nog andere mentale problemen had waar niemand iets vanaf wist. Pesten zal ook een rol hebben gespeeld, maar niet alleen denk ik.
Het dramaqueen gehalte begint hand over hand toe te nemen in dit topicquote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:51 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wat kan het mensen bommen dat hij zich gepest voelde. Als wij allemaal vinden dat dat niet zo is, dat zijn dood ergens anders aan ligt, dan is dat zo. En dan nemen we ook graag een zelfmoordbrief in digitale vorm als bewijs daarvoor aan. Want dat zou wel nep zijn. Dat kan, dus dat is heel erg mogelijk, dat kan dus dat is.
Waar 'experts' (God verhoede dat ik ooit zelfmoordexpert zal worden) zich mee bezig hebben gehouden is het briefje, of geen briefje of whatever. De tekst is vergeleken met andere nagelaten boodschappen te smooth.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:48 schreef Copycat het volgende:
Er is een rouwbericht uit het hart in de krant gezet. Dat is toch totaal iets anders dan volledig in de publiciteit gooien?
Pr dame inhuren is normaal?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:47 schreef Re het volgende:
[..]
nah je gaat er van uit dat hier een knap staaltje journalistiek is gepleegd... iets om trots op te zijn
Er wordt niet getwijfeld aan Tim.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:52 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ben ik nou gek of was er gewoon een bericht van Tim waarin hij precies schreef waarom hij tot deze daad is gekomen?
Wat is de reden om deze jongen gewoon niet te geloven en er zelf andere redenen voor te verzinnen?
Ik begrijp het echt niet waar dit vandaan komt.
Dat had nooit gebeurd als zijn ouders zijn gevoel niet in de krant, openbaar, in een rouwadvertentie hadden geplaatst.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:53 schreef Copycat het volgende:
Ik word een beetje treurig van de manier waarop hier over het gevoel van deze dode jongen wordt gewalst.
Copycat staat aan jouw kant hequote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:55 schreef gurlll het volgende:
[..]
Wat voor walgelijke debiel ben jij ??????????As wij alllemaal vinden dat zijn dood ergens anders aan ligt dat is dat zo?? VOLGENSMIJ BEPAALT DE GEPESTE OF HIJ ZICH GEPEST VOELT EN NIET DE PESTERS!!!!!!!!!!! BAH!!!!! Ik kots van zulke mensen! Wie ben jij om over hem te bepalen of hij gepest is of niet!!!!!
Hoe durven ze, hè! Stelletje sensatiezoekers. En dan ook nog een deskundige inhuren om de media-aandacht een beetje in banen te leiden.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:55 schreef yvonne het volgende:
Dat had nooit gebeurd als zijn ouders zijn gevoel niet in de krant, openbaar, in een rouwadvertentie hadden geplaatst.
Hij is dood, hij heeft geen gevoel meer en bovendien kent niemand hem. Trek je je iedere dood van een vreemde zo aan, want dan heb je geen tijd meer om te leven lijkt me? Wat wij hier bediscussiëren heeft geen enkele invloed op het rouwproces van de ouders, waarom precies moeten we net doen alsof het allemaal zo gevoelig ligt? Er vinden dagelijks zelfmoorden plaats, soms om de meest achterlijke redenen, maar niet over hebben?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:53 schreef Copycat het volgende:
Ik word een beetje treurig van de manier waarop hier over het gevoel van deze dode jongen wordt gewalst.
Misschien moet je wat beter tussen de regels leren lezen.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:55 schreef gurlll het volgende:
Wat voor walgelijke debiel ben jij ??????????As wij alllemaal vinden dat zijn dood ergens anders aan ligt dat is dat zo?? VOLGENSMIJ BEPAALT DE GEPESTE OF HIJ ZICH GEPEST VOELT EN NIET DE PESTERS!!!!!!!!!!! BAH!!!!! Ik kots van zulke mensen! Wie ben jij om over hem te bepalen of hij gepest is of niet!!!!!
Ja dag, als je niet kunt lezen ga je maar ergens anders spelen.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:55 schreef gurlll het volgende:
[..]
Wat voor walgelijke debiel ben jij ??????????As wij alllemaal vinden dat zijn dood ergens anders aan ligt dat is dat zo?? VOLGENSMIJ BEPAALT DE GEPESTE OF HIJ ZICH GEPEST VOELT EN NIET DE PESTERS!!!!!!!!!!! BAH!!!!! Ik kots van zulke mensen! Wie ben jij om over hem te bepalen of hij gepest is of niet!!!!!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |