Dit idd, zal wel snel met zijn handen naar zn gezicht gaan en het gras opzoeken.quote:Op woensdag 29 mei 2013 14:30 schreef Syntix het volgende:
[..]
Ik moet het nog zien als hij tegen Sergio Ramos/David Luiz/Kompany enz. komt te spelen.
Nu wel.quote:Op woensdag 29 mei 2013 13:58 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Er is nog geen officiële bevestiging, alleen verhalen.
Tuyp, Kramer en Stevens weg. Iemand dan nog maar Muhren ophalen.quote:
Jammer, maar het was te verwachten. AS Monaco is aardig op weg een sterk elftal bijeen te kopen. Carvalho, Moutinho, Rodriguez, Falcao. Als ze snel nog meer van zulke spelers halen en zij snel op elkaar ingespeeld raken, eindigen ze volgend seizoen in de top 3.quote:
Ze willen Fc Porto gewoon als satellietclub .quote:Op vrijdag 31 mei 2013 19:33 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Jammer, maar het was te verwachten. AS Monaco is aardig op weg een sterk elftal bijeen te kopen. Carvalho, Moutinho, Rodriguez, Falcao. Als ze snel nog meer van zulke spelers halen en zij snel op elkaar ingespeeld raken, eindigen ze volgend seizoen in de top 3.
Haha ja, al die spelers hebben wel een verleden bij Porto.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 19:38 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ze willen Fc Porto gewoon als satellietclub .
Wie zijn de volgenden ? Guarin, Deco en Varela ?
Mourinho als trainer. Helton en Danilo erbij . Zeker CL winstquote:Op vrijdag 31 mei 2013 19:41 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Haha ja, al die spelers hebben wel een verleden bij Porto.Toevallig loopt daar nog een andere goede spits rond, Jackson Martinez. Misschien leuk als backup voor Falcao? En haal Hulk dan ook maar gelijk weer op uit Rusland.
Donk had veel meer uit zijn carričre kunnen halenquote:Op donderdag 6 juni 2013 03:55 schreef TLC het volgende:
Donk en Babel naar Kasimpasa voor het geld, pardon sportieve uitdaging
Volgens mij is dat nergens bevestigd.quote:
Gisteren op Radio 1quote:Op zaterdag 15 juni 2013 21:49 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Volgens mij is dat nergens bevestigd.
Of heb jij een bron?
Daar hoorde ik ze zeggen dat hij in overleg is. Maar niet dat het al rond is.quote:
quote:Op woensdag 19 juni 2013 00:39 schreef j0rdiiii het volgende:
Adrie Koster nieuwe trainer van Africain uit Tunesië.
Stuk dichterbij Australie. Ik begrijp het eigenlijk wel. Als je bij Aston Villa niet slaagt is de stap terug naar de Eredivisie niet geheel onlogisch, en dat hij daar geen zin meer in heeft lijkt mij nog logischer.quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:01 schreef TLC het volgende:
Holman van Aston Villa naar een club in de Verenigde Arabische Emiraten
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Maar hij wou weg bij Aston Villa omdat hij wel zijn plek in de nationale ploeg wou behouden. Ga dan niet naar de emiraten.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 15:33 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Stuk dichterbij Australie. Ik begrijp het eigenlijk wel. Als je bij Aston Villa niet slaagt is de stap terug naar de Eredivisie niet geheel onlogisch, en dat hij daar geen zin meer in heeft lijkt mij nog logischer.
+ Het salaris uiteraard. Nu kan hij nog cashen.
Liverpool is aardig bezig. Gisteren ook al een 2e Keeper voor 13 miljoen weggehaald bij Sunderland.quote:Op zondag 23 juni 2013 20:33 schreef j0rdiiii het volgende:
Luis Alberto, Barcelona B ----> Liverpool.
Gisteren ook Iago Aspas naar Liverpool.quote:Op zondag 23 juni 2013 20:42 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Liverpool is aardig bezig. Gisteren ook al een 2e Keeper voor 13 miljoen weggehaald bij Sunderland.
flikkert Dus opquote:Op maandag 24 juni 2013 13:09 schreef Rozzje het volgende:
Isco -> Real Madrid
Dit is al bijna zeker denk deze week
Doe maar ja.quote:Op maandag 24 juni 2013 13:31 schreef Rozzje het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Gesprek tussen Real Madrid en Malaga zijn al geweest met de vice president en de directeur maar goed jullie hebben gelijk alleen omdat Ancelotti nog niet officieel bij de club zit is het nog niet bekend gemaakt maar ik post wel wanneer het officieel is
Inderdaad afgerond nu, uiteindelijk is de transfersom 9 miljoen euro geworden. Toegegeven, een wereldprestatie van PSV.quote:
Italiaanse club. Zullen het wel in 9 termijnen krijgen en na 4 horen ze er opeens niks meer van.quote:Op maandag 24 juni 2013 22:01 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Inderdaad afgerond nu, uiteindelijk is de transfersom 9 miljoen euro geworden.Toegeven, een wereldprestatie van PSV.
Twee, incl. bankgarantie.quote:Op maandag 24 juni 2013 22:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Italiaanse club. Zullen het wel in 9 termijnen krijgen en na 4 horen ze er opeens niks meer van.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |