Kennen en kennen is twee, iedereen onder de 30 jaar kent Juliana niet anders dan een oude prinses die sinds haar troonafstand nooit meer een rol van betekenis heeft gespeeld in Nederlandquote:
Ach ja, hij is tenminste nooit als nazikopstuk naar een verkleedpartijtje gegaan.quote:Op maandag 28 januari 2013 22:22 schreef OProg het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Leve koning Willem
Hij bezit geen Rudolf-hesje?quote:Op maandag 28 januari 2013 22:23 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ach ja, hij is tenminste nooit als nazikopstuk naar een verkleedpartijtje gegaan.
Opa wel.quote:Op maandag 28 januari 2013 22:23 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ach ja, hij is tenminste nooit als nazikopstuk naar een verkleedpartijtje gegaan.
Ik ben ook 28, maar heb haar nog wel gewoon bij koninginnedag e.d. gezien.quote:Op maandag 28 januari 2013 22:24 schreef _dodecahedron_ het volgende:
Ik ken juliana ook alleen van archiefbeelden, ik ben 28
Ben benieuwd wat er inhoudelijk nog veranderd dan.quote:Op maandag 28 januari 2013 22:26 schreef __Saviour__ het volgende:
Koningsdag is een mooie vernieuwing. Afstand doen van het antieke verleden.
Mooie kans om de oude oubollige invulling te vervangen door iets compleet anders.
Wat is er mis met de reden dat ze op deze leeftijd nog zo vitaal is en dat ze daar nog van wilt genieten, dat ze fulltime oma wilt zijn, dat ze gewoon met pensioen wilt? ze is net een mens!!!quote:Op maandag 28 januari 2013 22:13 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dat zou best een reden kunnen zijn dat ze nu al afstand doet van de troon ja, ik had namelijk wel gedacht dat ze die 35 jaar zou willen halen (of 40 zelfs), maar ik ben zeer blij dat we eindelijk weer een Koning krijgen (en Koningin én Koningsdag)
Sure...quote:Op maandag 28 januari 2013 22:26 schreef __Saviour__ het volgende:
Koningsdag is een mooie vernieuwing. Afstand doen van het antieke verleden.
Mooie kans om de oude oubollige invulling te vervangen door iets compleet anders.
quote:Op maandag 28 januari 2013 22:28 schreef icloud het volgende:
[..]
Wat is er mis met de reden dat ze op deze leeftijd nog zo vitaal is en dat ze daar nog van wilt genieten, dat ze fulltime oma wilt zijn, dat ze gewoon met pensioen wilt? ze is net een mens!!!
Dat deed hij eigenlijk met tegenzin, bleek later.quote:
Wat ook wel enigszins terecht was.quote:Op maandag 28 januari 2013 22:30 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Dat deed hij eigenlijk met tegenzin, bleek later.
Waarom was dat ook alweer?quote:Op maandag 28 januari 2013 22:30 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Dat deed hij eigenlijk met tegenzin, bleek later.
Het was een verkeerd signaal omdat niet iedereen in de wereld goede sanitaire voorzieningen heeft.quote:
Zijn passie voor watermanagement en de wetenschap dat miljoenen mensen in ontwikkelingslanden het moeten stellen zonder functionerend rioleringsstelsel en sanitair.quote:
En dat ze de laatste vijf jaar van haar leven nauwelijks in het openbaar verscheen helpt zeker ook niet echt?quote:Op maandag 28 januari 2013 22:28 schreef Madame_Paon het volgende:
Ik ken Juliana eigenlijk alleen van naam. Ik was 13 toen ze overleed. Ik had haar wel eens op tv gezien, maar alle oude vrouwtjes lijken op elkaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |