Doe niet zo achterlijk.quote:Op maandag 28 januari 2013 21:00 schreef _dodecahedron_ het volgende:
[..]
Halfbloedjes met weggelopen vaders, daarom reageren ze zo
Dat is juist natuurlijk wel weer heel mooiquote:Op maandag 28 januari 2013 21:00 schreef desiredbard het volgende:
En Maxima Konigin...sinds de 80 jarige oorlog geen katholieke Konigin gehad
Wat is daar nou gek aan? Mensen die in paniek raken om een slaapverwekkende soap als GTST is in mijn ogen treurig. Beatrix de huid vol schelden vanwege het niet doorgaan van GTST. Het is allemaal droevig. Ik vind dat ze dit soort mensen langer moeten laten lijden door GTST een maand uit te stellen.quote:
quote:Op maandag 28 januari 2013 21:00 schreef _dodecahedron_ het volgende:
[..]
Halfbloedjes met weggelopen vaders, daarom reageren ze zo
Tussen 1648 en 1813 überhaupt geen koningshuis... Afgezien Lodewijk-Napoleon even.quote:Op maandag 28 januari 2013 21:00 schreef desiredbard het volgende:
En Maxima Konigin...sinds de 80 jarige oorlog geen katholieke Konigin gehad
Ik vind dat ze gevierendeeld moeten worden op Kroningsdag.quote:Op maandag 28 januari 2013 21:02 schreef HarryVonZwichell het volgende:
[..]
Wat is daar nou gek aan? Mensen die in paniek raken om een slaapverwekkende soap als GTST is in mijn ogen treurig. Beatrix de huid vol schelden vanwege het niet doorgaan van GTST. Het is allemaal droevig. Ik vind dat ze dit soort mensen langer moeten laten lijden door GTST een maand uit te stellen.
Daar gaat het niet om.quote:Op maandag 28 januari 2013 21:02 schreef HarryVonZwichell het volgende:
[..]
Wat is daar nou gek aan? Mensen die in paniek raken om een slaapverwekkende soap als GTST is in mijn ogen treurig. Beatrix de huid vol schelden vanwege het niet doorgaan van GTST. Het is allemaal droevig. Ik vind dat ze dit soort mensen langer moeten laten lijden door GTST een maand uit te stellen.
Die RK was, net zoals zijn vrouw.quote:Op maandag 28 januari 2013 21:03 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Tussen 1648 en 1813 überhaupt geen koningshuis... Afgezien Lodewijk-Napoleon even.
Dat is een optie, of desnoods GTST bannen van de televisie. Ik ben er voor bereid om een wetsvoorstel te doen in de Tweede Kamer.quote:Op maandag 28 januari 2013 21:03 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik vind dat ze gevierendeeld moeten worden op Kroningsdag.
Waarom ga je er meteen van uit dat het halfbloedjes met weggelopen vaders zijn?quote:Op maandag 28 januari 2013 21:04 schreef _dodecahedron_ het volgende:
[..]
Ik word gewoon een beetje pissig op dat soort pubers
Het gaat niet om die 2 Tamara's, maar gewoon om het voorbeeld. Grijp je niet in, dan krijg je incidenten zoals Apeldoorn.quote:Op maandag 28 januari 2013 21:04 schreef HarryVonZwichell het volgende:
[..]
Dat is een optie, of desnoods GTST bannen van de televisie. Ik ben er voor bereid om een wetsvoorstel te doen in de Tweede Kamer.
quote:Op maandag 28 januari 2013 21:06 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het gaat niet om die 2 Tamara's, maar gewoon om het voorbeeld. Grijp je niet in, dan krijg je incidenten zoals Apeldoorn.
Sorryquote:Op maandag 28 januari 2013 21:05 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Waarom ga je er meteen van uit dat het halfbloedjes met weggelopen vaders zijn?
quote:Lieke van Lexmond hield het niet droog tijdens de speech. 'Grote ontroering om onze koningin zo mooi te zien spreken. Een sterke, intelligente en bijzondere vrouw #authentiek', twittert de presentatrice. 'Zelfs bij de 2de keer zien vd toespraak van #koninginbeatrix zit ik weer met tranen in m'n ogen. Raakt me echt. Zo sterk en mooi #trots.'
Mm, kan me wel voorstellen hoor, al die zaklopers en koekhappers...quote:Op maandag 28 januari 2013 21:11 schreef n00b13 het volgende:
Ik vind het wel tedentieus hoor wat die vent van RTL beweert. Dat de prinsen een bloedhekel aan koninginnedag hadden. Niet echt aardig.
Nou, volgens mij vinden ze het allemaal hartstikke leuk.quote:Op maandag 28 januari 2013 21:12 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mm, kan me wel voorstellen hoor, al die zaklopers en koekhappers....
Uit beleefdheid.quote:Op maandag 28 januari 2013 21:13 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Nou, volgens mij vinden ze het allemaal hartstikke leuk.
Zie ze lachen, gezellig meedoen enzo.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |