Liefst gewoon 17.. Dan heb je meer carriere als het ware.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:16 schreef Sejt het volgende:
Even iets heel anders, aangezien er even wat deelnemers aanwezig zijn.
Voor de volgende ronde speel ik met de gedachte om iedereen dezelfde leeftijd te laten hebben aan het begin. Als we dan allemaal een vaste PA waarde hebben (is besloten), dan heeft iedereen gelijke kansen vanaf het begin.
Zou iemand hier specifiek problemen mee hebben? Dat we allemaal op, zeg, 18-jarige leeftijd starten?
Ik heb de situatie getest met een gelijke PA op een bepaalde vaste waarde en de CA op 0. Wat inhoudt, dat FM dus je CA gaat berekenen. Nu bleek, dat een speler van 17 veel meer potentie had dan een speler van 21 (scout report), terwijl ze beide dezelfde PA hadden. Vraag me niet waarom, het zijn puur test resultaten.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:24 schreef Introvert het volgende:
[..]
Is toch juist leuk om de leeftijdskeuze open te houden? Of zijn de PA waarde's dan niet voor iedereen gelijk?
Kan je niet bekijken welke CA's ze toegeschreven krijgen met FMRTE/Genie Scout? Talenten krijgen over het algemeen ongeveer 11-12 CA erbij per jaar (behalve de echte Messi wonderkids, die 14 ofzo) als ze veel spelen. Dit is tot en met hun 23e ongeveer. Op hun 24e misschien nog 6 CA erbij ofzo, daarna is het wel over. (dit alles is wel van FM11, maar denk niet dat het veel veranderd is)quote:Op maandag 28 januari 2013 18:26 schreef Sejt het volgende:
[..]
Ik heb de situatie getest met een gelijke PA op een bepaalde vaste waarde en de CA op 0. Wat inhoudt, dat FM dus je CA gaat berekenen. Nu bleek, dat een speler van 17 veel meer potentie had dan een speler van 21 (scout report), terwijl ze beide dezelfde PA hadden. Vraag me niet waarom, het zijn puur test resultaten.
Als je dan de leeftijd gelijk zet, hebben verschillende spelers op verschillende posities allemaal dezelfde potentie volgens het scout report.
Mee eens! Is toch een keuze waarmee je gedeeltelijk je eigen weg bepaalt.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:24 schreef Introvert het volgende:
[..]
Is toch juist leuk om de leeftijdskeuze open te houden? Of zijn de PA waarde's dan niet voor iedereen gelijk?
quote:Op maandag 28 januari 2013 17:40 schreef Sejt het volgende:
Fab wilt uitgeleend worden.
[ afbeelding ]
eindelijke goeie keuzequote:Op maandag 28 januari 2013 17:40 schreef Dudeweiser het volgende:
[ afbeelding ]
wel aardige stats toch
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 28 januari 2013 18:10 schreef Fuszy het volgende:
Heb je een screentje van mijn afgelopen wedstrijden Sejt?
quote:Op maandag 28 januari 2013 18:26 schreef kvbeurden het volgende:
Hmm ik vond de keuze juist wel leuk!
Heb je voor mij een screentje van mn wedstrijden?
Ik sta er wel inquote:Op maandag 28 januari 2013 18:35 schreef SiebeJ het volgende:
Zijn we al het nieuwe duo achterin bij Oranje, Sejt?
Tot nu toe geen. En ik doe genoeg andere dingen tussendoor hoorquote:Op maandag 28 januari 2013 18:36 schreef ado98 het volgende:
Sjet , zijn er al clubs die me willen lenen? En trouwens, dat je dit nog steeds kan volhoudenik zou het allang zat zijn geworden
Van je wedstrijden neem ik aan? Anders even specificeren aubquote:Op maandag 28 januari 2013 18:36 schreef Typisch het volgende:
Ook een screentje voor mij Sejt?Dan val ik je niet meer lastig voorlopig.
Ja. Injured, nooo.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:38 schreef Sejt het volgende:
[..]
Van je wedstrijden neem ik aan? Anders even specificeren aub
[ afbeelding ]
Getafe speelt niet in de Primera Division, maar je bent wel topscorer van LIGA adelante in januari.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:37 schreef Spoortie het volgende:
Sejt, ben ik al topscoorder van de Primera Division? Of is ene meneer Ronaldo nog steeds net wat te goed?
Ik zal Genie Scout eens downloaden en de CA bekijken van de verschillende spelers, als ze 17, 19 en 21 zijn. Kom er wel op terug.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:31 schreef Thas het volgende:
[..]
Kan je niet bekijken welke CA's ze toegeschreven krijgen met FMRTE/Genie Scout? Talenten krijgen over het algemeen ongeveer 11-12 CA erbij per jaar (behalve de echte Messi wonderkids, die 14 ofzo) als ze veel spelen. Dit is tot en met hun 23e ongeveer. Op hun 24e misschien nog 6 CA erbij ofzo, daarna is het wel over. (dit alles is wel van FM11, maar denk niet dat het veel veranderd is)
nieuwe seizoen?quote:Op maandag 28 januari 2013 18:37 schreef Sejt het volgende:
[..]
Tot nu toe geen. En ik doe genoeg andere dingen tussendoor hoorzit nu bijvoorbeeld Top Gear te kijken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |