Zal morgen ff foto enzo plaatsen. We gaan nu lekker bed in met zijn allen. Iedereen is ziek!!quote:Op maandag 28 januari 2013 18:50 schreef pessie het volgende:
Ah nicole, tof dat je er bent! Ben benieuwd naar stats+foto
Ja termijn is ter sprake geweest hier ook ivm de bloedingen die ik in het begin nog had. En ze was ook nog heel erg onder het huidsmeer. Echt heel veel, der oren zaten er dicht van. En dat is voor 9 dagen te laat ook "vreemd".quote:Op maandag 28 januari 2013 21:23 schreef As1981 het volgende:
he pessie niet ineens van datum switchen he.
wat een kleintje menicole, zeker voor die termijn.
Ja precies. En met de termijn echo kwamen we op 14-4 uit. Dus daar is het ergens mis gegaan. Bij de echo's was ze ook steeds te klein voor het termijn. En de vlos vond met strippen me ook niet al zover aanvoelen.quote:Op maandag 28 januari 2013 21:28 schreef As1981 het volgende:
dus waarschijnlijk toch minder ver dan je dacht. je vertelde laatst van een bloeding op 30-4 en dat was ook mijn laatste menstruatie.
Ik zou gewoon vragen om een extra afspraak. 1x per week op controle lijkt me vrij normaal zo aan het eind, en je beent vrijdag pas 39+3.quote:Op maandag 28 januari 2013 21:40 schreef As1981 het volgende:
ja hoop ik ook voor jou hoor. maar wel fijn dat hij (of toch zij) het zo goed doet en dat thuis bevallen over een paar dagen al mag.
Ik blijf het overigens bizar vinden dat ze vrijdag gelijk een datum willen prikken voor 41 weken om in te leiden. ik ben vrijdag nog geen 40 weken, wil dat ze dan gewoon nog een extra afspraak tussen door plannen.
Haha! Tof!quote:Op maandag 28 januari 2013 21:46 schreef Hilzillah het volgende:
Vandaag mijn eerste "Hil, wat zie je er goed uit! stevige kerstmis gehad?" opmerking![]()
Nee buurman, ik ben zwanger!
Bij mij wel iig! Of deze is gewoon groterquote:Op maandag 28 januari 2013 21:56 schreef Keshet het volgende:
Pessie! Woohooo!
Zie je wel dat goed rusten veel helpt!![]()
Ik mis jullie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A grand adventure has begun.
Gewaagde opmerking tegen een (zwangere) vrouwquote:Op maandag 28 januari 2013 21:46 schreef Hilzillah het volgende:
Vandaag mijn eerste "Hil, wat zie je er goed uit! stevige kerstmis gehad?" opmerking![]()
Nee buurman, ik ben zwanger!
Hoezo? Ze kan op het minst effe voelen bij Logician of het koppie al staat onnie?quote:Op maandag 28 januari 2013 21:56 schreef Keshet het volgende:
Logi & Troel, misschien is het handiger om medische mensen te informeren over de huidige status ipv elke zucht hier te plaatsen? Zeker omdat het nog geen a terme kindje is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |