Ja ik heb ook altijd nodigquote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:16 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Ik kijk het nog even aan dan, heb m'n rijbewijs en verzekering wel altijd nodigIs toch pas over 50 topics heheheh
Wanneer rijden auto's nou uit zichzelf dat je gewoon zo'n bank rondom hebt en keihard kan chillen terwijl je door het hele land automatisch rijdtquote:
Wat was je vorige account dan?quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:18 schreef Moira. het volgende:
Heuj ik zie nu pas dat ik met dit account meer posts heb dan met mijn oude account
En bijna 4 jaar op FOK! zit
En nog een ongelezen adoratietopic van m'n oude account heb (die na 3 posts sloot) en eentje waarbij dezelfde TS ging verkondigen dat ik anaal vernederd was en 16 was (toen was ik 18 maargoed) omdat ik ergens had gezegd dat anale seks best lekker kan zijn
quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:18 schreef Moira. het volgende:
Heuj ik zie nu pas dat ik met dit account meer posts heb dan met mijn oude account
En bijna 4 jaar op FOK! zit
En nog een ongelezen adoratietopic van m'n oude account heb (die na 3 posts sloot) en eentje waarbij dezelfde TS ging verkondigen dat ik anaal vernederd was en 16 was (toen was ik 18 maargoed) omdat ik ergens had gezegd dat anale seks best lekker kan zijn
Preciesquote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:19 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Wanneer rijden auto's nou uit zichzelf dat je gewoon zo'n bank rondom hebt en keihard kan chillen terwijl je door het hele land automatisch rijdt
Oh nee dat heb ik niet zo zeer ik kan fucking goed rijden dan al helemaal maar gewoon voor controles en zo of stel je zit in een ongeluk terwijl je stoned bent is toch ergquote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:20 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Preciesgod mag het weten, het is al een heel avontuur als je verdwaald met je auto en je zit te spacen
Suusje-Vquote:
Haha hoezo?quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:20 schreef sinepedraap het volgende:
[..]![]()
Dat wordt een slachtveld om jou op de meet
Ik vind 't altijd chiller om met die boys te chillen die willen chillen dan wanneer ze iets van me willenquote:
Nee moet je allemaal niet aan beginnen lijkt mij ook als je eenmaal makkelijk bent kan je niet eens meet rustig naar je auto lopen of weet ik veel wat allemaalquote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:24 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ik vind 't altijd chiller om met die boys te chillen die willen chillen dan wanneer ze iets van me willen
Als we eenmaal chill hebben gechilld zien we wel weer verdermaar ik hou niet van verwachtingen
Ik vind het altijd moeilijk om mensen af te wijzen als zij iets van jou willen maar wat jij ze niet kan/wil geven, brengt ook altijd awkward situaties met zich mee enzo.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:25 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Nee moet je allemaal niet aan beginnen lijkt mij ook als je eenmaal makkelijk bent kan je niet eens meet rustig naar je auto lopen of weet ik veel wat allemaal
Als op een datingssite bijvoorbeeld of wat bedoel jequote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:26 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ik vind het altijd moeilijk om mensen af te wijzen als zij iets van jou willen maar wat jij ze niet kan/wil geven, brengt ook altijd awkward situaties met zich mee enzo.
Heb altijd liever dat ze me dan in eerste instantie als een guy-friend met tieten zien, en als het dan klikt ofzo kun je later altijd nog zien of je wilt daten.
Haha nee daar doe ik niet aanquote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:28 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Als op een datingssite bijvoorbeeld of wat bedoel je
wtfquote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:30 schreef Moira. het volgende:
[..]
Haha nee daar doe ik niet aanMaar vooral gewoon in real life als je naderhand nog afspreekt met iemand uit de kroeg ofzo.
En hier op FOK! spreken ze je ook altijd gelijk aan dat ze met je willen afspreken enzo als blijkt dat je geen dikke lelijke vetzeug met puistenkop bentEn dan ga je naar hun fobo, en dan zijn zij wel een dikke lelijke vetzeug met puistenkop
[ afbeelding ]
Nouja ik vind het zo lullig om te zeggen "Nee. Je bent heel aardig hoor, maar tantoe lelijk. Dus nee, bedankt."quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:32 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
wtfDus als iemand jou versiert of zo durf je hem niet af te wijzen omdat hij iets van jou wil?
Ja dan wel, maar ik in een gedeelte kom wat ik niet ken dan zit je van, oh fuckquote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:21 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Oh nee dat heb ik niet zo zeer ik kan fucking goed rijden dan al helemaal maar gewoon voor controles en zo of stel je zit in een ongeluk terwijl je stoned bent is toch erg
Haha, oke dan..quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:22 schreef Moira. het volgende:
[..]
Suusje-V
Destijds een (nu niet meer zo anonieme) kloon gemaakt omdat toen een stel KLB'ers achter allemaal persoonlijke gegevens van me kwamen en mij en vrienden (en mn toenmalige vriend) privé gingen lastigvallen. Allemaal bans voor uitgedeeld enzo. Vriendjelief boos, en die ging dan checken of ik er nog online was want dat wou hij niettherefore: kloon.
Maar ga 't maar niet rondbazuinen ofzo, niet iedereen leest dit, en dat hoeft ook nietJust in case, hihi.
ONZ / Ik ben verliefd op Suusje-V
KLB / Suusje-V die anaal is vernederd + ze is 16 + topicbewijs
Deze had ik dus niet gezienMaar toen zat ik ook al niet meer op dat account.
Ja joh, treurnis alom.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:36 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Haha, oke dan..
Wat een gedoe om een fok accountlol
quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:30 schreef Moira. het volgende:
[..]
Haha nee daar doe ik niet aanMaar vooral gewoon in real life als je naderhand nog afspreekt met iemand uit de kroeg ofzo.
En hier op FOK! spreken ze je ook altijd gelijk aan dat ze met je willen afspreken enzo als blijkt dat je geen dikke lelijke vetzeug met puistenkop bentEn dan ga je naar hun fobo, en dan zijn zij wel een dikke lelijke vetzeug met puistenkop
[ afbeelding ]
Ach, als je zelf maar je ding kan doen daar gaat het om..quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:36 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ja joh, treurnis alom.
Maar tegenwoordig heb ik overal iets meer schijt aan. Ook gewoon weer foto in fobo gepost
Ik ga zo eten koken, dus jointje lijkt me geen goed idee.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:37 schreef Moira. het volgende:
[..]
Alleen als je hier regelmatig slowchat onder het genot van een jointje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |