almere, Harderwijk en Amstelveen.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:20 schreef Boze_Appel het volgende:
Hee Robijn48, heb jij in allemaal verschillende westerse steden gewoond?
Inderdaad, dan krijg je schaamluis.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:22 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dus dat krijg je als je zuur met zuur aanvult.
Tegen de tijd dat je 60 bent zal het je wel moeten lukken.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:21 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Ik zou niet eens weten hoe ik een kloon moet aanmaken, dus.
Neu. Ik wil het nl. niet eens weten.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:23 schreef Auti het volgende:
[..]
Tegen de tijd dat je 60 bent zal het je wel moeten lukken.
Hofleverancier van onze kerosinekosten voor het Koninklijk huis.quote:
quote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:36 schreef Drugshond het volgende:
Machtig kreeg een rolstoeler aan het janken. Hij keek me echt helemaal leeg aan. En bewees dat hij idd gehandicapt was.. Gaf hem bijna 4 euro. Mijn spaans is niet zo goed maar goed hart verstond ik.
Achteraf raakt me ook.
Dat was al langer zo, hoor. Tijdens de strijd Verdonk/Rutte kwam het voor het laatst naar boven. Maar ja, het is al langer bekend dat de VVD een achterlijk en verstandig deel heeft.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:02 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Maar de VVD heeft twee kampen tegenwoordig, we zitten met een identiteitscrisis.
Waar zit het verstandige deel dan?quote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:37 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Dat was al langer zo hoor. Tijdens de strijd tussen Verdonk/Rutte kwam het voor het laatst naar boven. Maar ja, het is al langer bekend dat de VVD een achterlijk en verstandig deel heeft.
Dat zijn de expats.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:37 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Waar zit het verstandige deel dan?
VVD moet terug naar de roots.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:37 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Dat was al langer zo, hoor. Tijdens de strijd Verdonk/Rutte kwam het voor het laatst naar boven. Maar ja, het is al langer bekend dat de VVD een achterlijk en verstandig deel heeft.
Ver weg verstopt van de partijtop, net als bij het CDA.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:37 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Waar zit het verstandige deel dan?
Ze moeten electoraal afgestraft worden, dus moeten de verstandige VVD-stemmers maar eens stoppen met op de VVD te stemmen.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:38 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
VVD moet terug naar de roots.
goed verstopt.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:37 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Waar zit het verstandige deel dan?
Ik stem altijd.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:39 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Ze moeten electoraal afgestraft worden, dus moeten de verstandige VVD-stemmers maar eens stoppen met op de VVD te stemmen.
bij zo'n afstraffing verliezen ze vooral aan de pvv, dat schiet ook niet opquote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:39 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Ze moeten electoraal afgestraft worden, dus moeten de verstandige VVD-stemmers maar eens stoppen met op de VVD te stemmen.
Thorbecke draaide zich helaas al in z'n graf om toen Gordon met LA, The Voices een optreden gaf tijdens de verkiezingsavond.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 13:38 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
VVD moet terug naar de roots.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |