quote:Op dinsdag 17 juli 2012 21:48 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Nee, omdat je mongolen hier het idee geeft welkom te zijn komen er nog grotere mongolen.
Davy accepteer ik wel oogluikend, probeert het tenminste. Maar door het accepteren van middelmaat en ze zelfs
Te behandelen alsof ze hier toebehoren aan de "oude garde", komen nog grotere mongolen zoals Stevenzenl.
En dan heb ik t nog niet eens over de misplaatste grote bekken van die gastjes, die in real life niet eens hallo tegen me durven te zeggen omdat ik ze dan in tweeën schop.
Toen al GGMM een koek gegeven online.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 21:50 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Jij bent ook niet meer het vrijgevochten typetje dat je was. Vroeger was je de Happel van de joden. Nu loop je weer in het gareel. Op je klote gehad voor de Netsplitteraffaire?
Ik krijg altijd een eng gevoel bij het begrip 'Oude garde' op een internetforum. Gelukkig behoor ik daar niet toe.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:31 schreef Helpmefok het volgende:
[..]. Toen accepteerde ik Davy al oogluikend.
Ja, dat is van alle tijden ja. Wat typeer jij mij toch vaak zeg.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:32 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Toen al GGMM een koek gegeven online.
quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:33 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, dat is van alle tijden ja. Wat typeer jij mij toch vaak zeg.
quote:
quote:Op dinsdag 17 juli 2012 22:11 schreef SjaakBauer het volgende:
Ik heb vorige week met mijn dronken kop mijn ex geneukt. Nu word ik half gestalkt![]()
Wie zijn dat?quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:35 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Dat ze maar pijnlijk dood mogen gaan
Hij wilt ze ook opgepakt hebben.quote:
MarokkanenBelgenNederlanders die in Eindhoven een gastje in elkaar sloegen.quote:
quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:36 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Die gasten uit de lampjes stad die met zn 8e iemand in elkaar hebben gebeukt.
Ah, ok.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:37 schreef mrstylo het volgende:
[..]
MarokkanenBelgenNederlanders die in Eindhoven een gastje in elkaar sloeg.
Die raddraaiers uit Eindhoven. Nu de amateurvoetbalcompetite dood is moeten ze ergens anders lichaamsbeweging opdoen.quote:
Deporteren dat soort hersenlozen.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:37 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Dat in eindhoven is opgelost, we gaan nu verder met de hoofdschoppers in Nijmegen. Deze trend zet door
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |