Mijn lief vindt het slonzig en daar trek ik me niks van aan.quote:Op woensdag 23 januari 2013 14:54 schreef Suikertante het volgende:
Ik doe het zelf eigenlijk ook, het zit zo lekker. En dan wel met een strak shirtje op een pyjamabroek en mijn haar niet los, zodat het er nog een beetje toonbaar uit ziet, mijn vriend beweert dat het sexy is dus ik neem dat maar gewoon van hem aan
Dat maakt NIETS goed.quote:Op woensdag 23 januari 2013 14:55 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Rienk kan heel goed rood hebben
(De crocs zijn blauw)
Die zijn er ook nog! En ze hebben tegenwoordig zelfs praktische exemplaren.quote:Op woensdag 23 januari 2013 14:57 schreef Suikertante het volgende:
Ahnee wat gebeurt er dan met de ouderwetse waterschoentjes![]()
![]()
waar je altijd wondjes en beknelde tenen van krijgt
quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:05 schreef Suikertante het volgende:
Haha volgens mij zaten wij samen op de grond bij de lift in de pauze vegetarisch te lunchen bellelena![]()
Becky met zo'n snoetje zie ik het kraagje niet eens meer!
Meimeltje die is geen twee maanden oud! Valsspeler
Agut!quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:04 schreef becky27 het volgende:
check shirt over romper + kraagje
[ afbeelding ]
Nee bij een baby vind ik het ook niet echt staan. Alhoewel we ze vast wel gehad hebben.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:05 schreef Suikertante het volgende:
Meimeltje die is geen twee maanden oud! Valsspeler
wat een mupke!!quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:04 schreef becky27 het volgende:
check shirt over romper + kraagje
[ afbeelding ]
't Is maar waar je kind blij van wordt. Maar bij Crocs trek ik de grens. Dan maar een ongelukkig kind.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:05 schreef Suikertante het volgende:
Haha volgens mij zaten wij samen op de grond bij de lift in de pauze vegetarisch te lunchen bellelena
En Claudia, zelfs Piet Piraat?Respect!
Aww.quote:
Ohnee, ik discrimineerquote:Op woensdag 23 januari 2013 15:10 schreef Lijnloos het volgende:
[ afbeelding ]
Lange mauwen + polo
Maar Minke wordt ook gewoon een hockeytrutje!
quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:10 schreef Meimeltje het volgende:
[..]
Tsss hoe durf je ze hier ook nog eens te posten![]()
Ik wil die oohookkk weer
Hoewel dit exremely jongens-look is, vond ik het wel schattig...quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:12 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Ohnee, ik discrimineerBij een meisje vind ik het anders zie ik.
Maar dan nog, niet als ze net geboren is.
Lijn!!! je kan Minke dus echt GEEN blauw aantrekken!quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:21 schreef Suikertante het volgende:
![]()
Nee sorry, ik vind het niet lief en zacht genoeg voor zo'n uk ofzo.
Wel lief dat zijn speen bij zijn kussen past
quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:23 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Lijn!!! je kan Minke dus echt GEEN blauw aantrekken!
dit bedoelde ik dus precies met de graaf Tel look en gebrek aan nek enzoquote:Op woensdag 23 januari 2013 15:20 schreef Lijnloos het volgende:
[..]
Hoewel dit exremely jongens-look is, vond ik het wel schattig...
[ afbeelding ]
MInke vond van niet overigens
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |