SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Belle alweer 29 weken
envoor mezelf, vandaag alweer 35 weken
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
Ohhh, maar jij bent er ook echt al wel heel erg bijna, stiekem!quote:Op woensdag 23 januari 2013 09:43 schreef As1981 het volgende:
Stttt Belle ik zet in op een feb baby dus dat mag helemaal niet zo snel.
Je kan niet meer terugquote:Op woensdag 23 januari 2013 09:47 schreef Logician het volgende:
hier begint het echt pijn te doen..
maar nog geen ritme, oh man ik was even vergeten hoe het voelde, ik wil niet meer
Dat klinkt wel serieusquote:Op woensdag 23 januari 2013 09:47 schreef Logician het volgende:
hier begint het echt pijn te doen..
maar nog geen ritme, oh man ik was even vergeten hoe het voelde, ik wil niet meer
Dat deed ik ook wel later, maar vooral in het begin vond ik het handig een grote tas voor Nathan te hebben. Ik nam ook best veel mee, wilde niet ergens zijn en dat dan bleek dat ie een lekluier had en zn voeding er uitspuugde.quote:Op woensdag 23 januari 2013 09:58 schreef L-E het volgende:
Luiertas heb ik nooit begrepen. Ik deed gewoon wat luiers en luierdoekjes in de tas die ik altijd al bij me droeg. Toen was het ook een luiertas.
Ik was/ben wel een hele makkelijke moeder daarin. Ik nam een rompertje mee, twee luiers en wat doekjes. Meer had ik niet nodig. Maar goed, mijn kind was geen spuger, dat scheelt.quote:Op woensdag 23 januari 2013 10:04 schreef pessie het volgende:
[..]
Dat deed ik ook wel later, maar vooral in het begin vond ik het handig een grote tas voor Nathan te hebben. Ik nam ook best veel mee, wilde niet ergens zijn en dat dan bleek dat ie een lekluier had en zn voeding er uitspuugde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |