Ja, alleen is m'n onderrug me aan het killen. Maar geen knelpotenquote:Op dinsdag 22 januari 2013 16:52 schreef pessie het volgende:
Laiv ik had dat ook rond die termijn. Bij mij waren het echt mn banden. En auw.
Logi![]()
Xm, je mag hoor, je hebt het druk genoeg. Wou het een beetje met je nieuwe laarzen?
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 17:34 schreef LadyBlack het volgende:
terug van de controle, alles wederom helemaal goed! Ijzer 6,8 en bloeddruk 100/60, het meiske lag met dr koppie naar beneden en had nog steeds een mooie hartslag
Ik ben weer helemaal blij
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 16:38 schreef covie het volgende:
Oh ja pyamaZoooo onhandig als je 's nachts moet plassen! En koud ook, in de winter, zit je daar met ontbloot bovenlijf op deSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ah oke de jumpsuit pyama's zijn hier nog niet zoveel maar in Frankrijk zie ik ze erg veel in de supermarkten hangen. Wat ik lachwekkend vond eerst, maar echt veel mensen kopen ze ook.
plee.
En een sticker voor LB!
Dat rijmt
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 19:37 schreef Spirit82 het volgende:
Oh even he, wat ik gister had... moest meteen aan Kyara denken. Zat lekker relaxt op de bank toen ik een spiertrekking in mn bil voelde een paar keer. Het eerste wat ik dacht "ahhh, mn meisje is weer wakker". Het duurde serieus even voor ik me realiseerde dat ze daar toch echt niet kon zitten
Da's een idee inderdaad. Die zijn vaak mooier (vind ik) dan de normale zwangerschapslingerie.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 19:32 schreef becky27 het volgende:
Na de ks (en na de vorige bevalling ook trouwens) heb ik de boxers van mijn man aangehad.
Dan zouden meteen op een wel heel aparte plek moeten zijn gaan zitten.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 19:37 schreef Spirit82 het volgende:
Oh even he, wat ik gister had... moest meteen aan Kyara denken. Zat lekker relaxt op de bank toen ik een spiertrekking in mn bil voelde een paar keer. Het eerste wat ik dacht "ahhh, mn meisje is weer wakker". Het duurde serieus even voor ik me realiseerde dat ze daar toch echt niet kon zitten
Serieus heb ook over je tweeling gedroomd maar ik moest ervan bevallen. Hoop dat je zo n bevalling hebt. ....was echt appeltje eitje.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 19:48 schreef Kyara het volgende:
[..]![]()
fijn dat je dan ook meteen aan mij denkt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |