Ik heb die derde goal helemaal niet gezien joh. Was te bizar, gewoon 5 minuten op rij mensen die over elkaar heen vielen.quote:Op maandag 21 januari 2013 23:27 schreef Grifte het volgende:
Vorig jaar was wel een bazenwedstrijd. Na de tweede goal van Guidetti flikkerde heel Z over elkaar heen, was je bijna omhoog gekomen schiet die gozer z'n derde er alweer in, lag ik weer op men smoel.
En dan die bazentackle van De Vrij in de laatste seconde op Lerra
Nee ik dus ook niet, omdat ik nog half op de grond lag, wat een ontlading was dat. Die tweede helft was wel slecht voor je hart, gaf je het nog bijna weg.quote:Op maandag 21 januari 2013 23:43 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik heb die derde goal helemaal niet gezien joh. Was te bizar, gewoon 5 minuten op rij mensen die over elkaar heen vielen.
Is hij verhuurd of verkocht?quote:Op maandag 21 januari 2013 23:52 schreef Caland het volgende:
Is het al bekend wat Schenkeveld heeft trouwens?
Zeker... zeker zeker!!!quote:Op dinsdag 22 januari 2013 07:22 schreef tammepiet het volgende:
Jezus christus wat is die Castagnios een vervelend ventje. Op (Uh uh) Afellay na het lelijkste accent in de voetballerij. Pakkie uitdelen dus.
Ik zag laatst Cabral in de stad rondlopen. Wat een irritant ventje is dat en klein haha.quote:Op maandag 21 januari 2013 23:38 schreef Bombvis het volgende:
Twente moet je gewoon winnen, ik wil die grafbekken van ferraier, cabralkwijt en kastanjegeldboom niet met een lach die bus in zien stappen
hahahahahaquote:Op dinsdag 22 januari 2013 10:47 schreef Danielle83 het volgende:
[..]
Ik zag laatst Cabral in de stad rondlopen. Wat een irritant ventje is dat en klein haha.
Sydneyquote:Op dinsdag 22 januari 2013 11:03 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik moest lachen om je sig & ondertitel
Njah. Maar Vink is zo iemand die er op geilt om tijdens zulke wedstrijden belangrijke beslissingen te nemen. Zo van 'kijk mij eens tegen de druk aankunnen'quote:Op dinsdag 22 januari 2013 13:18 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Daar worden ze op geselecteerd in NL (en Belgie).
Politieagentje he.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 13:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Njah. Maar Vink is zo iemand die er op geilt om tijdens zulke wedstrijden belangrijke beslissingen te nemen. Zo van 'kijk mij eens tegen de druk aankunnen'
Vaak pakt dat helemaal verkeerd uit bij hem. Kan ook zomaar in ons voordeel uitpakken natuurlijk maar ik vind het een verkeerde eigenschap van een scheidsrechter.
Hmmmmmmquote:Op dinsdag 22 januari 2013 13:24 schreef DonRaja het volgende:
Mijn usericon waarschijnlijk: Megan Fox.
Ik zou terugswitchen naar mijn oude icon na een hattrick van Pelle of 3 punten afgelopen zondag.quote:
Fluit die negert in Belgie nog?quote:Op dinsdag 22 januari 2013 13:18 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Daar worden ze op geselecteerd in NL (en Belgie).
Die kleine vrolijkert? Ja volgens mij wel.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 13:39 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Fluit die negert in Belgie nog?
Ik zat drie weken geleden (op nieuwjaarsdag) naast hem in een suhsi-restaurant. Inderdaad een klein mannetje. Straalt niks van een topsporter uit, zeker als je dan ook nog in zo'n grote jas met bontkraag loopt waardoor je nog ieliger lijkt.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 10:47 schreef Danielle83 het volgende:
[..]
Ik zag laatst Cabral in de stad rondlopen. Wat een irritant ventje is dat en klein haha.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |